خبر

 • تک بورد - FCC در نظر دارد تا حامل های

  FCC در نظر دارد تا حامل های "دروازه" را که تماس گیرنده های خارجی را به ایالات متحده می آورند مهار کند
  17 روز و 10 ساعت قبل

  FCC قوانین STIR/SHAKEN و مسدود کردن تماس ها را برای شرکت های تلفن دروازه پیشنهاد می کند.
  کمیسیون ارتباطات فدرال امیدوار است با گسترش قوانین که شرکت های تلفن را ملزم به پیاده سازی فناوری احراز هویت شناسه تماس گیرنده و مسدود کردن غیرقانونی می کند ، تعداد تماس های روبی غیر مجاز از خارج از کشور را کاهش دهد. تماس می گیرد FCC می گوید: "حذف تماس های روبی غیرقانونی که از خارج سرچشمه می گیرند ، یکی از

  برای جلوگیری از این مشکل ، FCC الزامات جدیدی را برای ارائه دهندگان دروازه داخلی پیشنهاد می کند که تماس هایی را از خارج از ایالات متحده می پذیرند. در اطلاعیه ای درباره پیشنهاد فرمانروایی (NPRM) که روز پنجشنبه تصویب شد و در روز جمعه منتشر شد ، پیشنهاد می شود که از شرکت های تلفن درگاه برای اجرای پروتکل های STIR (Secure Telephone Identity Revisited) و SHAKEN (Handling of Confirmed Information با استفاده از toKENs) ، که صحت تماس گیرنده را تأیید می کند ، استفاده شود. شناسه با استفاده از گواهینامه های دیجیتالی مبتنی بر رمزنگاری کلید عمومی.

  "این پیشنهاد با وارد کردن تماس های خارجی با ورود به ایالات متحده ، با الزامات مشابه تماس های اصلی داخلی ، با قرار دادن اضافی تعهدات ارائه دهندگان درگاه با توجه به تعداد زیادی از تماس های غیرقانونی roboc که از خارج سرچشمه می گیرند و خطر چنین تماس هایی برای آمریکایی ها وجود دارد. " FCC می گوید "ارائه دهندگان دروازه" باید از احراز هویت تماس گیرنده STIR/SHAKEN برای همه تماس های خارجی با شماره های ایالات متحده استفاده کنند ، و از بین بردن تماس روبیک را کاهش دهند.

  روزنه تماس بین المللی

  STIR/SHAKEN به دلیل الزامات جداگانه ای که برای ارائه دهندگان تلفن بزرگ اعمال می شود ، در حال حاضر به طور گسترده ای در ایالات متحده در شبکه های IP مستقر شده است. قانون دیگری که به تازگی اجرا شده است ، شرکت های تلفن را از پذیرش تماس از ارائه دهندگانی که شرایط لازم برای استقرار STIR/SHAKEN یا سایر روشهای کاهش تماس روبی را ندارند ، منع می کند. اما الزامات STIR/SHAKEN هنوز برای همه شرکت های حمل و نقل اعمال نمی شود.

  جسیکا روزنورسل ، سرپرست رئیس FCC ، روز پنجشنبه در کمیسیونی گفت: "ما نمی خواهیم تماس بین المللی به یک روزنه سیاست های ما تبدیل شود." ملاقات. "بنابراین امروز ما پیشنهاد می کنیم که ارائه دهندگان دروازه در ایالات متحده - شرکت هایی که از خارج تماس می گیرند - اقدامی برای جلوگیری از ورود این موارد از خارج انجام دهند. این بدان معناست که آنها باید از فناوری STIR/SHAKEN استفاده کنند ، در Robocall ما ثبت نام کنند. بانک اطلاعاتی را کاهش دهید ، و با درخواست های ردیابی مطابقت کنید تا دریابید که این تماس های ناخواسته از خارج از کجا سرچشمه می گیرند. "

  FCC گفت که این درخواست های ردیابی" برای کمک به مسدود کردن تماس های روبی غیرقانونی و اطلاع از تحقیقات FCC استفاده می شود. " NPRM همچنین یک الزام جدید مسدود کردن تماس را پیشنهاد می کند. هنگامی که FCC به یک ارائه دهنده دروازه در مورد یک کمپین در حال فراخوان مجدد اطلاع می دهد ، ارائه دهنده باید "یک تحقیق فوری برای تعیین اینکه آیا ترافیک مشخص شده در اعلامیه اداره اجرا غیرقانونی است یا نه" و "بلافاصله همه ترافیک مربوط به الگوی ترافیک مشخص شده را مسدود کند. آن اطلاع رسانی. "

  NPRM به دنبال اظهار نظر عمومی در مورد این قوانین پیشنهادی است. مهلت نظرات اولیه 30 روز پس از انتشار NPRM در ثبت فدرال و 60 روز پس از انتشار نظرات پاسخ خواهد بود. داکت در اینجا قرار دارد. تبلیغات

  مشتری کیست؟

  FCC گفت NPRM آن شامل یک الزام پیشنهادی است "که ارائه دهندگان دروازه اطمینان حاصل کنند که تماس های خارجی با استفاده از شماره تلفن های ایالات متحده به طور قانونی مجاز به انجام این کار است" ، که این امر شبیه قوانین "مشتری خود را بشناسید" است که در صنعت بانکداری اعمال می شود. NPRM توضیح داد که تطبیق چنین قوانینی با تلفن کمی مشکل است: تماس های غیرقانونی را شامل می شود ، از جمله شناخت مشتریان و اعمال دقت لازم برای اطمینان از عدم استفاده از خدمات آن برای ایجاد ترافیک غیرقانونی. " این قاعده به طور کلی در مورد ارائه دهندگان مبدأ صدق می کند و طبق تعریف پیشنهادی ما ، ارائه دهندگان دروازه ارتباط مستقیمی با ایجاد کننده تماس ندارند و در عوض از تعدادی از ارائه دهندگان مبدأ یا واسطه بالادستی تماس می گیرند. در نتیجه ، ارائه دهندگان دروازه ممکن است "مشتری" برای "رعایت" به منظور رعایت الزامات "مشتری خود را بشناس" نداشته باشند.

  با این حال ، ما معتقدیم که "مشتری خود را بشناس" گسترش می یابد. تعهدات به ارائه دهندگان دروازه می تواند به نفع مصرف کنندگان آمریکایی باشد. اول ، ما پیشنهاد می کنیم و نظر می دهیم در مورد درخواست ارائه دهندگان دروازه برای تأیید اینکه مبدع تماس خارجی مجاز به استفاده از شماره خاصی از ایالات متحده است که ادعا می کند تماس را ایجاد کرده است. سپس به دنبال اظهارنظر در مورد اینکه آیا و چگونه ، الزامات اضافی "مشتری خود را بشناس" برای ارائه دهندگان دروازه به منظور کاهش خطر تماس های غیرقانونی به شبکه ایالات متحده ، از جمله "مشتری" ارائه دهنده دروازه برای این منظور ، باید باشیم یا خیر ، هستیم.

  اگرچه STIR/SHAKEN در حال حاضر در شبکه های IP شرکت های بزرگ تلفن رایج است ، اما شرکت های مخابراتی با 100000 یا کمتر مشتری هنوز تا 30 ژوئن 2023 فرصت دارند تا این فناوری را به کار گیرند. FCC در ماه مه خواستار اظهارنظر در مورد برنامه ای برای تعیین این مهلت 30 ژوئن 2022 شد. مشکل دیگر نحوه پیاده سازی احراز هویت Caller ID در شبکه های مبتنی بر TDM است که از تلفن ثابت مس استفاده می کنند. از آنجا که STIR/SHAKEN فقط در شبکه های IP کار می کند ، FCC گفته است قوانین آن "ارائه دهندگان از اشکال قدیمی فناوری شبکه را ملزم می کند که یا شبکه های خود را به IP ارتقا دهند یا به طور فعال برای توسعه راه حل احراز هویت شناسه تماس گیرنده که در شبکه های غیر IP کار می کند ، فعال باشند. . "

خبرهای دیگر از سیاست فناوری