خبر

 • تک بورد - FAA موافقت می کند که دیگر به دنبال تاخیر 5G از AT&T و Verizon نباشد

  FAA موافقت می کند که دیگر به دنبال تاخیر 5G از AT&T و Verizon نباشد


  18 روز و 8 ساعت قبل

  توافق پس از تهدید خطوط هوایی به شکایت و لغو انبوه پروازها به دست آمد.
  اداره هوانوردی فدرال به طور آزمایشی موافقت کرد که دیگر به دنبال تاخیر 5G از سوی AT&T و Verizon نباشد، و به طور بالقوه به نبرد بر سر ادعای اثبات نشده صنعت هوانوردی مبنی بر انتقال 5G در فرکانس‌های باند C پایان خواهد داد. با ارتفاع سنج هواپیما تداخل خواهد داشت.

  این تعهد دوشنبه شب انجام شد، زمانی که AT&T و Verizon با یک تاخیر دو هفته‌ای دیگر موافقت کردند و استقرار خود را تا 19 ژانویه به تعویق انداختند. آنها قبلاً با تاخیر از 5 دسامبر تا 5 ژانویه موافقت کرده بودند. شرایط معامله روز دوشنبه شرح داده شد. در پیوست نامه‌ای که پیت بوتیجیگ، وزیر حمل‌ونقل برای شرکت‌های حمل‌ونقل ارسال کرد.

  "با توجه به موارد فوق، و مشروط به هر گونه مسائل ایمنی هوانوردی پیش‌بینی‌نشده، DOT و FAA به دنبال یا درخواست دیگری نخواهند بود. تأخیر در استقرار C-Band،" شرایط معامله می گوید.

  مناطق محرومیت رادیویی در اطراف فرودگاه ها

  Buttigieg از مدیران عامل AT&T و Verizon تشکر کرد و نوشت: "توافق داوطلبانه شما برای به تاخیر انداختن اولیه استقرار تا دو هفته، و متعاقباً اتخاذ برخی اقدامات کاهشی اضافی، به ما زمان و فضای بیشتری می دهد تا تأثیرات پروازهای تجاری را کاهش دهیم... ما مطمئن هستیم که اقدامات داوطلبانه شما از همزیستی ایمن استقرار باند C 5G و حمل و نقل هوایی پشتیبانی می کند. فعالیت‌ها."

  این قرارداد شامل تعهدات داوطلبانه ای است که قبلاً AT&T و Verizon انجام داده بودند، از جمله "مناطق محرومیت رادیویی باند C" در اطراف فرودگاه ها به مدت شش ماه. صنعت هوانوردی به شرکت‌های هواپیمایی «فهرستی از 50 فرودگاه اولویت‌دار» ارائه می‌کند که مناطق محروم اعمال می‌شوند. تبلیغات

  AT&T و Verizon داده هایی را در مورد ایستگاه های پایه، ویژگی های عملیاتی و مکان های استقرار برنامه ریزی شده ارائه می دهند. در این قرارداد آمده است: آنها همچنین "با حسن نیت به همکاری با سهامداران هوانوردی برای حمایت از ارزیابی فنی ارتفاع سنج‌ها و محیط‌های فرودگاهی ادامه خواهند داد." FAA قبلاً گفته بود که "تصویب ابزارهای جایگزین انطباق (AMOC) را برای اپراتورهای دارای ارتفاع سنج رادیویی با کارایی بالا برای فعالیت در آن فرودگاه‌ها تسریع می‌کند، و این نشان می‌دهد که خطوط هوایی ممکن است از ارتفاع‌سنج‌هایی استفاده کنند که می‌توانند با C-همزیستی داشته باشند. انتقال باند.

  شرکت‌های هواپیمایی تهدید به لغو انبوه پرواز کردند

  مجوزهای طیف C-Band AT&T و Verizon برای فرکانس‌های 3.7 گیگاهرتز تا 3.98 گیگاهرتز هستند، اما شرکت‌ها برنامه‌ای برای استقرار ندارند. بین 3.8 گیگاهرتز و 3.98 گیگاهرتز تا سال 2023. ارتفاع سنج های رادیویی مورد استفاده برای تعیین ارتفاع هواپیما به طیفی از 4.2 گیگاهرتز تا 4.4 گیگاهرتز متکی هستند.

  AT&T و Verizon مکرراً اشاره کرده اند که باند C برای 5G در نزدیک به 40 کشور بدون گزارش تداخل در ارتفاع سنج ها. کمیسیون ارتباطات فدرال در تصمیم فوریه 2020 تشخیص داد که استفاده از این طیف برای 5G ایمن است. FCC یک باند محافظ 220 مگاهرتز را در نظر گرفت که برای محافظت از ارتفاع‌سنج‌ها بلااستفاده می‌ماند، و گفت که "تجهیزات با طراحی خوب معمولاً نباید با توجه به این شرایط تداخل قابل توجهی (چه رسد به تداخل مضر) دریافت کنند."

  قبل از این، در توافق روز دوشنبه، یک گروه تجاری که نماینده خطوط هوایی بزرگ ایالات متحده است، یک دادخواست اضطراری ارائه کرد و از FCC خواست استقرار C-Band را در نزدیکی فرودگاه ها متوقف کند. این دادخواست تهدید به شکایت کرد و مدعی شد که تداخل C-Band می تواند خطوط هوایی را مجبور کند "هر روز هزاران پرواز را تغییر دهند یا لغو کنند."

  AT&T و Verizon در ابتدا درخواست Buttigieg برای تاخیر دیگر را رد کردند و گفتند که " از ما می‌خواهد که با انتقال نظارت بر سرمایه‌گذاری چند میلیارد دلاری شرکت‌هایمان در 50 منطقه شهری ناشناس که سهم بزرگی از جمعیت ایالات متحده را نشان می‌دهند، برای چند ماه یا سال نامشخص به FAA واگذار کنیم."


  تگ ها:

  موافقت , دیگر , دنبال , تاخیر , at&t , verizon , نباشد


  v 10
خبرهای دیگر از سیاست فنی