خبر

 • تک بورد - EPA تلاش هماهنگی را برای رسیدگی به مواد شیمیایی صنعتی با عمر طولانی آغاز می کند

  EPA تلاش هماهنگی را برای رسیدگی به مواد شیمیایی صنعتی با عمر طولانی آغاز می کند
  16 روز و 14 ساعت قبل

  دسته بزرگی از مواد شیمیایی که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند ، هدف ابتکار اصلی سازمان حفاظت محیط زیست است.
  روز دوشنبه ، آژانس حفاظت از محیط زیست آنچه را "استراتژی جامع ملی" برای مقابله با آلودگی توسط گروهی از مواد شیمیایی صنعتی که در مجموع PFAS نامیده می شود ، اعلام کرد. به این مواد شیمیایی نسبتاً بی اثر بوده و برای چندین دهه در محیط باقی می مانند. در نتیجه ، سایتهای زیادی وجود دارد

  اما این واقعیت که خانواده مواد شیمیایی بسیار زیاد است ، مطالعه آنها را دشوار کرده است و مدیریت آلودگی آنها نیز دشوار است. اعلام EPA نشان می دهد که آژانس یک برنامه گسترده برای رسیدگی به این چالش ها ، از گسترش مطالعه مواد شیمیایی PFAS جداگانه تا ردیابی آلودگی و محدود کردن آلودگی های آینده ، آغاز کرده است.

  شیمی و سلامت PFAS

  "PFAS" مخفف هر دو ماده پلی و فلور آلکیل است. در اصل ، آنها زنجیره های هیدروکربوری بزرگی هستند که در آنها برخی یا همه هیدروژن ها با فلورین جایگزین می شوند. فلوئورها اطمینان می دهند که مواد شیمیایی به خوبی با آب تداخل ندارند ، بنابراین آنها گزینه های عالی برای درمان ضد آب هستند. آنها همچنین بسیار غیرفعال هستند ، به این معنی که به راحتی در محیط تجزیه نمی شوند. بنابراین ، آلودگی PFAS می تواند برای چندین دهه ادامه داشته باشد. EPA منابع بالقوه مواد شیمیایی PFAS را که شامل غذا ، بسته بندی مواد غذایی ، محصولات مراقبت خانگی و شخصی ، سایتهای صنعتی ، خاک و آب آشامیدنی است ، لیست می کند.

  اما مطالعه نتایج این مواجهه پیچیده است. ترکیب شیمیایی دقیق یک PFAS می تواند بر اساس تعداد کربن موجود و تعداد هیدروژن های جایگزین شده با فلور متفاوت باشد. بنابراین تعداد زیادی از مواد شیمیایی تحت این برچسب تولید شده اند - در برخی موارد ، شرکتها با تغییر به خویشاوندهای شیمیایی غیرقابل تنظیم خود به مقررات یک PFAS پاسخ داده اند. EPA توضیحات خود در مورد اثرات بالقوه مواد بر سلامتی را با "ممکن" بیان می کند تا عدم قطعیت را منعکس کند. قرار گرفتن در سطوح خاصی از PFAS خاص می تواند بر سلامت انسان و سایر موجودات زنده تأثیر منفی بگذارد. " در ادامه این سند رویکرد EPA نسبت به مجموعه شواهد رو به رشد توصیف می شود.

  تبلیغات

  مطالعه ، مقررات و احتیاط

  این سند نحوه هماهنگی گروه های مختلف در EPA را برای ارائه توضیح می دهد. تصویر جامع تری از آلودگی PFAS و شناسایی هرگونه اقدام نظارتی که باید بر اساس آن اطلاعات انجام دهد. این گزارش تعدادی از اصول راهنمای این تلاش را ارائه می دهد و اطمینان می دهد که تصمیم گیری توسط علم هدایت می شود ، از جمله اطلاعات مربوط به چرخه زندگی مواد شیمیایی PFAS پس از ورود آنها به محیط. تمرکز جدیدی روی محدود کردن آلودگی های آینده با جلوگیری از ورود مواد شیمیایی PFAS به محیط در وهله اول وجود خواهد داشت و آلاینده هایی که قبلاً سایت ها را آلوده کرده اند ، مسئول پاکسازی مواد خواهند بود.

  در نهایت ، EPA حفاظت از جوامع محروم را که اغلب محل فعالیت های صنعتی هستند و عموما فاقد قدرت سیاسی برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض آلودگی هستند ، در اولویت قرار می دهد.

  این در عمل به چه معناست؟ در بخش تحقیق ، EPA سعی می کند گروه های شیمیایی مرتبط با PFAS را شناسایی کرده و مشخصات سمیت آنها را مشخص کند ، و یک حد وسط بین استفاده از هر ماده شیمیایی به صورت جداگانه و درمان همه مواد شیمیایی به عنوان یک موجود واحد ایجاد کند. سپس این گروه ها برای تعیین سم شناسی ، نحوه از بین بردن آلودگی و محدود کردن انتشار آنها در محیط مورد مطالعه قرار خواهند گرفت. اگر PFAS انتخابی آنها مشروط به مقررات باشد ، این موضوع می تواند از این موضوع جلوگیری کند که شرکتها به سادگی به یک ماده شیمیایی مرتبط نزدیک روی آورند.

  آژانس همچنین مقررات موجود را بررسی می کند تا تعیین کند که برای محدود کردن انتشار مواد شیمیایی PFAS به محیط. در اینجا تمرکز بر جابجایی بار محدودیت مواجهه با تولیدکنندگان و استفاده کنندگان مواد شیمیایی خواهد بود. در نهایت ، EPA روی آلودگی ناشی از چندین دهه استفاده کار خواهد کرد. باز هم ، بخشی از این تلاش شامل شناسایی طرف های مسئول آلودگی و اطمینان از نقش آنها در پاکسازی است.

  برخی از این مراحل قبلاً آغاز شده است. به عنوان مثال ، EPA نشان می دهد که یک برنامه نظارت سراسری برای آلودگی PFAS آب آشامیدنی را آغاز کرده است و انتظار می رود یک استراتژی آزمایش ملی اواخر امسال منتشر شود. مطالعات مختلف سمیت برای گروه های شیمیایی مرتبط باید از امسال منتشر شود و در آینده ادامه یابد. تصویب قوانین رسمی بیشتر طول می کشد ، اما انتظار می رود که بسیاری از قوانین کلیدی در سال 2023 تکمیل شود.

  همه این موارد با وجود چارچوب های قانونی اصلی قبل از پایان دوره اول ریاست جمهوری جو بایدن مطابقت دارد. بدون شک دعاوی حقوقی وجود دارد که اجرای قوانین را به تأخیر می اندازد ، اما دولت به وضوح در تلاش است تا ساختار نظارتی جامعی را در نظر بگیرد ، صرف نظر از چگونگی تغییر بادهای سیاسی در آینده.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری