DirecTV به جای پرداخت هزینه جدید، Newsmax را کنار می گذارد و خشم جمهوری خواهان را برانگیخته است

DirecTV می‌گوید رتبه‌بندی Newsmax به اندازه کافی بالا نیست تا تقاضای نرخ شبکه را توجیه کند.
Newsmax دیگر در DirecTV نیست، زیرا ارائه‌دهنده ویدیوی ماهواره‌ای امروز اعلام کرد که تصمیم گرفته است قرارداد منقضی شده را به دلیل مطالبات پولی Newsmax تمدید نکند.

"در موارد متعدد، ما به نیوزمکس اعلام کردیم که می‌خواهیم به ارائه این شبکه ادامه دهیم، اما در نهایت درخواست‌های نیوزمکس برای افزایش نرخ منجر به هزینه‌های بسیار بالاتری می‌شد که مجبور بودیم آن را به مشتریان گسترده خود منتقل کنیم. "DirecTV در بیانیه ای که به Ars ارائه شده است، گفت. (AT&T 70 درصد از DirecTV را در اختیار دارد.)

قرارداد کالسکه در نیمه شب گذشته منقضی شد. سخنگوی دایرک تی وی به Ars گفت که "افزایش نرخ" درخواست شده توسط Newsmax در واقع از پایه 0 دلار بوده است، زیرا دایرک تی وی مجبور نبود به Newsmax برای انتقال شبکه تحت قرارداد منقضی شده خود پول بدهد. DirecTV می گوید که یکی از اولین ارائه دهندگان تلویزیون پولی بود که Newsmax را از سال 2014 آغاز کرد.

در حالی که DirecTV آن را یک تصمیم مالی توصیف کرد، Newsmax DirecTV را به تبعیض و سانسور متهم کرد. کریستوفر رودی، مدیرعامل نیوزمکس در مقاله‌ای در وب‌سایت نیوزمکس با عنوان «DirecTV's AT&T Newsmax را در اقدام سانسوری لغو کرد» گفت: «این یک اقدام آشکار تبعیض سیاسی و سانسور علیه نیوزمکس است.

DirecTV قبلاً One America News را هنگامی که قراردادش با آن شبکه در آوریل 2022 منقضی شد، حذف کرد. "افراطی ترین کانال های لیبرال، حتی با رتبه بندی های کوچک، هزینه ها را از DirecTV AT&T دریافت می کنند، اما Newsmax و OAN باید تغییر شکل دهند. رادی گفت.

OAN از DirecTV شکایت کرد اما زمانی که یک قاضی کالیفرنیا گفت قراردادش با DirecTV حق تمدید آن را ندارد، یک حکم کلیدی را از دست داد. عدم تمدید OAN و Newsmax با خشم قانونگذاران جمهوری خواه مواجه شد. وسلی هانت (تگزاس) و 41 عضو جمهوری‌خواه دیگر کنگره هفته گذشته نامه‌ای به مدیران اجرایی AT&T و DirecTV ارسال کردند که در آن مدعی شدند که به نظر می‌رسد DirecTV "فعالانه برای محدود کردن دیدگاه‌های محافظه‌کارانه در مورد سیستم خود تلاش می‌کند." این نامه پیشنهاد می کند که تصمیم نیوزمکس بخشی از آنچه جمهوری خواهان آن را "حمله غیر دموکراتیک به آزادی بیان" می نامند است که توسط دموکرات های کنگره و کاخ سفید با هماهنگی شرکت های خصوصی تنظیم شده است.

در نامه جمهوری خواهان از DirecTV خواسته شده است تا اطلاعاتی در مورد رتبه‌بندی بینندگان نیوزمکس و کانال‌های خبری لیبرال و جزئیات مربوط به "هزینه‌های مربوطه پرداخت شده توسط شرکت شما به این شبکه‌ها."

تبلیغات

DirecTV روز دوشنبه با نامه‌ای به قانون‌گذاران پاسخ داد. DirecTV گفت داده‌های Nielsen نشان می‌دهد که "متوسط ​​مخاطبان خانواده Newsmax فقط 101000 خانوار [در سراسر کشور] هستند که کمتر از 0.1 درصد از کل خانواده‌های تلویزیونی را تشکیل می‌دهند. این 92 درصد کمتر از فاکس نیوز است. اگر Newsmax مجوز انتقال کانال خود را متوقف کند، ما مشتریان همچنان به کانال خبری محافظه کار ترجیحی خود، فاکس نیوز، دسترسی خواهند داشت، که بینندگان بیشتری نسبت به مجموع MSNBC، CNN و Newsmax دارد."

Newsmax به پخش رایگان خود پایان می دهد

DirecTV همچنین گفت که Newsmax به صورت آنلاین بر روی پلتفرم‌های پخش محبوب و بدون هزینه توزیع می‌شود، از جمله برای بینندگانی که اشتراک Pay TV ندارند.

DirecTV به جمهوری‌خواهان گفت: Newsmax پیشنهاد می‌کند این مدل را تغییر دهد. "در واقع، این کشور اعلام کرده است که اگر DirecTV و سایر اپراتورهای Pay TV هزینه هایی را که می خواهد به آن بپردازند، انتقال کانال فعلی خود را به 55 میلیون خانواده آمریکایی که سرویس Pay TV ندارند متوقف خواهد کرد. به عبارت دیگر. 55 میلیون خانوار ایالات متحده دیگر نمی‌توانند به Newsmax به شکل فعلی آن دسترسی داشته باشند مگر اینکه اشتراک Pay TV داشته باشند. تحت این تغییر مدل، چه کسی پلتفرم‌زدایی را انجام می‌دهد؟ مطمئناً DirecTV نیست."

به نظر می رسد مقاله Newsmax که DirecTV را به سانسور متهم می کند تأیید می کند که تا همین اواخر هیچ ارائه دهنده خدمات تلویزیونی با پرداخت هزینه برای کانال موافقت نکرده بود. گفت:

DirecTV به دروغ به رسانه‌ها ادعا کرد که Newsmax درخواست هزینه دارد، اما همچنان می‌خواهد جریانی رایگان در پلتفرم‌های OTT داشته باشد (سرویس فوق‌العاده نوعی سرویس است که مستقیماً به بینندگان ارائه می‌شود. ). اما این نادرست است; هیچ اپراتوری هزینه ای پرداخت نمی کند در حالی که Newsmax رایگان پخش می شود و DirecTV کاملاً آگاه بود که پخش رایگان در سال جاری به پایان می رسد.

Newsmax گفت که سال گذشته توانسته است با سه ارائه دهنده کابل بر روی "هزینه متوسطی" به توافق برسد و Newsmax گفت: "25 میلیون آمریکایی فقط از طریق کابل آن را تماشا می کنند." «تقریباً به همه این کانال‌ها هزینه‌های مجوز هنگفتی بیش از آنچه Newsmax به دنبال آن بود پرداخت می‌شود - و علی‌رغم این واقعیت که اکثر کانال‌ها رتبه‌بندی بسیار پایین‌تری نسبت به Newsmax دارند.»

Newsmax از بینندگان خواست «با اعضای خود تماس بگیرند. کنگره و سناتورها با سانسور نیوزمکس مخالفت کنند و خواستار حمایت از انصاف و برابری برای رسانه های محافظه کار شوند." .) از مالک DirecTV AT&T و سایر ارائه دهندگان تلویزیون در مورد اینکه چرا آنها OAN، Newsmax، و Fox News را حمل می کنند، سؤال کرد.

"همانطور که یک اوباش خشونت آمیز درهای ساختمان کنگره را زیر پا گذاشتند [در طول حمله 6 ژانویه]، در نامه اشو/مک‌نرنی، پوشش نیوزمکس این صحنه را «یک ایده عاشقانه» خواند. همچنین گفت که "Newsmax ادعاهایی مبنی بر کمک اعضای حزب کمونیست چین به ساخت واکسن COVID-19 را تقویت کرده است."

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *