خبر

 • تک بورد - CenturyLink به جای نصب فیبر ، شبکه مس را در 20 ایالت می فروشد

  CenturyLink به جای نصب فیبر ، شبکه مس را در 20 ایالت می فروشد
  11 روز و 17 ساعت قبل

  شرکت سرمایه گذاری خصوصی آپولو 1.3 میلیون کاربر اینترنت CenturyLink را به خود اختصاص می دهد. برای نصب فناوری فیبر به خانه. CenturyLink موافقت کرد که شبکه ها را به مبلغ 7.5 میلیارد دلار به Apollo Funds ، صندوق سرمایه گذاری خصوصی که توسط Apollo Global Management اداره می شود ، بفروشد. آپولو همچنین 1.4 میلیارد دلار بدهی را از دست CenturyLink برمی دارد.

  بر اساس معامله ای که انتظار می رود در نیمه دوم سال 2022 بسته شود ، آپولو کسب و کار CenturyLink ILEC (حامل فعلی مبادلات محلی) در 20 ایالت ، از جمله "مصرف کنندگان ، مشاغل کوچک ، عمده فروشی و عمدتا مشتریان شرکت های مس و دارایی ها ، "دیروز در بیانیه مطبوعاتی اعلام شد. شبکه هایی که در انتظار فروش هستند به هفت میلیون واحد مسکونی و مشاغل می رسند اما فقط 200،000 محل استقرار فیبر در محل دارند.

  CenturyLink اعلام کرد که شبکه های ILEC خود را در 16 ایالت که دارای 2.4 میلیون فیبر است ، حفظ می کند. استقرار در محل در بین 21 میلیون خانه و مشاغل ، و می گویند که این شبکه ها "همپوشانی قابل ملاحظه ای" با "فرصت های شغلی و ساخت فیبر در خانه" دارد.

  CenturyLink اخیراً خود را به "Lumen" تغییر نام داد. "اما هنوز از نام تجاری CenturyLink برای مشتریان مسکونی و مشاغل کوچک استفاده می کند در حالی که از نام تجاری Lumen برای مشتریان سازمانی استفاده می کند.

  خانه ها در خطوط قدیمی مس

  دچار مشکل می شوند." جف استوری ، مدیرعامل لومن گفت که 70 درصد از بازارهایی که لومن در این معامله حفظ خواهد کرد در مناطق شهری و حومه هستند و اینها انواع بازارهایی هستند که احتمالاً لومن در ارتقاء خدمات پهن باند به فیبر خود سرمایه گذاری می کند. پیشنهاد مبتنی بر Quantum ، "Telecompetitor نوشت ه.

  در ایالت هایی که شبکه های CenturyLink در حال فروش هستند ، استوری گفت ، "ما می دانستیم که بعید است که سرمایه گذاری در این بازارها را در اولویت سایر فرصتهای خود در زمینه سرمایه گذاری و فیبر کوانتوم قرار دهیم." شبکه های در دست فروش 1.3 میلیون مشترک اینترنت CenturyLink دارند که تقریباً همه از DSL مبتنی بر مس استفاده می کنند. حدود 59000 از آن مشترکین تحت فیبر هستند.

  آپولو همچنین به مشتریان تلفن ثابت CenturyLink خدمات رسانی می کند. CenturyLink چند سال پیش گزارش تعداد مشترکان تلفن خود را متوقف کرد ، اما این شرکت در پایان سال 2017 10.3 میلیون خط تلفن داشت. اخیراً ، گروه "صدا و سایر موارد" 518 میلیون دلار از درآمد 1.4 میلیارد دلاری را به خود اختصاص داده است. رده بازار انبوه شرکت در سه ماهه دوم 2021. از جمله بخش های مسکونی و تجاری ، خدمات صوتی این شرکت 1.5 میلیارد دلار از کل 4.9 میلیارد دلار درآمد سه ماهه را به دست آورد. بقیه از پهنای باند مصرفی ، خدمات IP و داده های تجاری ، خدمات محاسبه و برنامه و خدمات زیرساخت فیبر است. تبلیغات

  جایی که شبکه ها هستند

  شبکه هایی که فروخته می شوند تحت نام CenturyLink فعالیت می کنند و در آلاباما ، آرکانزاس ، جورجیا ، ایلینوی ، ایندیانا ، کانزاس ، لوئیزیانا ، میشیگان ، می سی سی پی ، میسوری ، نیوجرسی ، کارولینای شمالی ، اوهایو ، اوکلاهما ، پنسیلوانیا ، کارولینای جنوبی ، تنسی ، تگزاس ، ویرجینیا ، و ویسکانسین. که عموماً به جای استقرار خطوط خود از خطوط فعلی اجاره می دهند. این شرکت CLEC ها را در هر 36 ایالتی که در آن فعالیت می کند حفظ می کند و ILEC ها را در آریزونا ، کلرادو ، فلوریدا ، آیداهو ، آیووا ، مینه سوتا ، مونتانا ، نبراسکا ، نوادا ، نیومکزیکو ، داکوتای شمالی ، اورگان ، داکوتای جنوبی ، یوتا ، نگه می دارد. واشنگتن و وایومینگ Telecompetitor نوشت: CenturyLink/Lumen "3.4 میلیون مشترک با پهنای باند ، از جمله 687.000 مشترک فیبر را حفظ خواهد کرد.

  آپولو قول ارتقاء فیبر را می دهد

  این فروش می تواند روند طولانی مدت مشتریان DSL را ادامه دهد در مناطق روستایی از ارتقاء فیبر محروم می شوند در حالی که شبکه های قدیمی مس خراب می شوند. CenturyLink به احتمال زیاد شبکه هایی را که قبلاً با فروش آنها توافق شده است ارتقا می دهد ، اما تا یک سال دیگر به کار خود ادامه می دهد. مشخص نیست که میزان استقرار فیبر توسط آپولو چقدر خواهد بود ، اما این شرکت می گوید که سرمایه گذاری شرکت "به تسریع ارتقاء فناوری های فیبر نوری کمک می کند و خدمات اینترنتی سریعتر و مطمئن تری را به بسیاری از بازارهای روستایی ارائه می دهد که به طور سنتی توسط ارائه دهندگان پهنای باند ارائه نمی شود ، در حالی که بهترین را ارائه می دهد. خدمات مشتری در کلاس. "

  CenturyLink/Lumen در سالهای اخیر تمرکز بیشتری بر خدمات دهی به مشاغل بزرگ داشته است ، استراتژی ای که تا حدی با دستیابی به سطح 3 در 2017 تقویت شده است.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری