یک کارخانه آبجوسازی در ویسکانسین که می گوید از "ضد علم" خسته شده است">

خبر

 • تک بورد - Brewery's Super PAC به والدین کمک می کند تا از مدارسی که توصیه های CDC را نادیده می گیرند شکایت کنند

  Brewery's Super PAC به والدین کمک می کند تا از مدارسی که توصیه های CDC را نادیده می گیرند شکایت کنند
  14 روز و 13 ساعت قبل

  Super PAC کارخانه آبجوسازی ویسکانسین می گوید از تخته مدارس "ضد علم" خسته شده است.
  یک کارخانه آبجوسازی در ویسکانسین که می گوید از "ضد علم" خسته شده است ، "زامبی های تماشاگر تاکر کارلسون" بودجه مجموعه ای از دعاوی علیه مدرسه را تأمین می کند هیئت مدیره هایی که از دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در مورد COVID-19 پیروی نمی کنند. تا کنون ، Super PAC شرکت مینوکوا دم نوش به والدین در

  در پست فیس بوک یکشنبه ، مالک آبجوسازی و بنیانگذار Super PAC ، کرک بنگستاد به س questionالی پاسخ داد که به گفته وی در "هر مصاحبه ای" که هفته گذشته با رسانه ها انجام داد ، از او می پرسیدند: "چرا یک کارخانه آبجوسازی این دعوی را تامین می کند؟"

  Bangstad نوشت: "Super PAC ما نباید بودجه این دعاوی را تامین کند." "ما همیشه فکر می کردیم که دولت ما ، اتحادیه معلمان ، ACLU ، بیمارستان ها ، اتحادیه های پرستار ، یا هر تعداد دیگر از گروه های مترقی یا" آکادمی افراد باهوش که چیزها را درک می کنند "باید برای مسدود کردن راست راست اقدام کنند. مزخرفات ضدعلمی و ضدتاریخی که بر مدارس مدارس سراسر ایالت ما غلبه کرده است. جوامع ویسکانسین با نوع دلتا منفجر شده اند زیرا بسیاری از مدارس مدارس همه انواع کاهش COVID را که سال گذشته به دلیل فریاد گروه های تاکر وجود داشت ، کنار گذاشته اند. زامبی های کارلسون در حال تماشا از مغزهای کوچک خود جدا شده و تنها توسط مغز مارمولک خود رانده می شوند. "

  " درجات اپیدمیولوژی YouTube "

  اولین شکایت از برنامه ریزی شده علیه منطقه مدرسه ووکشا" [b] چون ما ابتدا با شاکیان در Waukesha ملاقات کردیم. واقعاً به همین سادگی است. " "هدف ما در تمام طول این مدت این بود که علیه کلیه مدارس در ویسکانسین که از بچه ها ، معلمان و جوامع محافظت نمی کردند ، یک شکایت اعتراضی به راه اندازیم ، اما ما باید از جایی شروع کنیم. ما امیدواریم که این لباس Waukesha به عنوان یک اقدام کلاسی پذیرفته شود. کل منطقه قضایی شرقی فدرال ویسکانسین را تحت پوشش قرار می دهد و ما قصد داریم هفته آینده شکایتی دیگر را در ناحیه غربی ارائه دهیم که امیدوارم همه مناطق مدرسه را در بالا جمع آوری کند. "

  بنگستاد نوشت که یک مورد وجود دارد دبیرستان "جایی که ما شنیده ایم هر کسی که جرات محافظت از کودکان و کارکنان خود را در برابر کرونا دارد ، توسط افرادی که هنوز توهم دارند که ترامپ در انتخابات پیروز شده است و اخیراً مدرک اپیدمیولوژی YouTube خود را در زمینه" چگونه ماسک ها باعث مسمومیت با دی اکسید کربن می شوند "دریافت کرده اند. "

  Super PAC به طور خاص برای شکایت از هیئت مدیره مدارس ایجاد نشده است. بنگستاد در درخواست تجدیدنظر برای کمکهای مالی نوشت که اعتراض می کند که شرکتها "بتوانند از طریق استفاده از" پول تاریک "روی سیاست تأثیر بگذارند." اما طبق قوانین ایالات متحده این اجازه داده شده است ، و "[Min] Minocqua Brewing یک شرکت است ، و از آنجا که فکر می کنم نمایندگی جمهوری خواهان من در نورت وودز برای افرادی که در اینجا زندگی می کنند سمی است ، من یک Super PAC ایجاد می کنم تا در سال 2022 به شکست این افراد کمک کنم. " Bangstad سال گذشته در رقابت برای تصاحب یک مجمع ایالتی شکست خورد.

  شرکت دم کردن Minocqua 5 درصد از سود خود را به Super PAC اختصاص می دهد. این بیماری همه گیر تأثیر زیادی بر تجارت رستوران و آبجوسازی او داشت ، بنابراین Bangstad می گوید که ساختمان خود را فروخته و اکنون به اصطلاح "آبجوهای مترقی" در خرده فروشان می فروشد. پیشنهادات وی شامل یک آبجو "بایدن" توهین آمیز و یک برنی برو "دوست داشتنی" می شود.

  تبلیغات

  دادخواست ادعا می کند که "خطرات ایجاد شده توسط دولت"

  این دعوی علیه مقامات واوکشا در 6 اکتبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منطقه شرقی ویسکانسین پرونده شد. شانون جنسن شاکی ، که فرزندش پس از دو روز نشستن در کنار یک همکلاسی بدون نقاب و نقابدار در مدرسه ابتدایی رز گلن ، به بیماری کووید -19 مبتلا شد ، به دنبال وضعیت تحصیلی کلاس و "تخفیف غیرقانونی از یک کلاس از متهمان به دلیل تخلف از دانش آموزان مختلف" است. حقوق مطابق قانون اساسی ایالات متحده ، قوانین ایالتی و کاهش مزاحمت عمومی تحت قانون مشترک فدرال و قانون ایالت ویسکانسین "با امتناع از" اجرای استراتژی های منطقی کاهش COVID-19 "، در این شکایت آمده است.

  در دعوایی استدلال می شود که فرزند جنسن "و افرادی که مشابه آنها هستند ، مطابق متمم چهاردهم قانون اساسی ایالات متحده دارای حق تشخیص هستند که در هنگام مدرسه از خطرات ناشی از دولت در امان باشند" و این مدرسه "مطابق متمم چهاردهم وظیفه ای مثبت دارد". برای حفظ اقدامات كاهش دهنده كووید -19 كافی برای محافظت از دانش آموزان خود. "

  در این شکایت به سیاست های ضعیف اشاره شده است ، به عنوان مثال ، گفته می شود که مدارس واوکشا" در حال حاضر به بازدیدکنندگان اجازه می دهد داوطلبانی که بدون ماسک ، غربالگری COVID-19 یا نیاز به نتایج آزمایش منفی وارد مدارس WSD [منطقه مدرسه Waukesha] شوند. " فعالیتهای فوق برنامه نیز "در حال حاضر اقدامات لازم برای کاهش کووید -19 را در دستور کار خود ندارند." بازدیدکنندگان از مدارس K-12 ، صرف نظر از وضعیت واکسیناسیون. "

  " با بازگرداندن دانش آموزان به کلاس ، بازگرداندن فعالیت های فوق برنامه و اجازه دادن به بازدیدکنندگان و داوطلبان واگیردار بالقوه بدون نقاب در مدارس ، WSD و هیئت مدیره دانش آموزان در یک "مار مار" COVID-19 قرار گرفتند و بعداً گفتند "امتناع منطقه از اجرای استراتژی های منطقی کاهش COVID-19 توصیه شده توسط CDC و DPI [بخش آموزش عمومی ویسکانسین] بی پروا است."

خبرهای دیگر از سیاست فناوری