خبر

 • تک بورد - AT&T/Verizon درخواست تاخیر 5G را رد کرد. خطوط هوایی تهدید به لغو دسته جمعی پرواز کردند

  AT&T/Verizon درخواست تاخیر 5G را رد کرد. خطوط هوایی تهدید به لغو دسته جمعی پرواز کردند


  20 روز و 7 ساعت قبل

  نبرد بر سر ادعاهای تداخل اثبات‌نشده صنعت هوانوردی تشدید می‌شود.
  AT&T و Verizon دیروز درخواست اداره هوانوردی فدرال برای به تاخیر انداختن بیشتر عرضه 5G در فرکانس‌های باند C را رد کردند، اما گفتند که یکی از "محافظه‌کارانه‌ترین" محدودیت‌های انرژی در نزدیکی فرودگاه‌ها را اتخاذ خواهند کرد. به مدت شش ماه پس از استقرار برنامه ریزی شده در 5 ژانویه. این علاوه بر محدودیت‌های داوطلبانه دیگری است که اخیراً

  "به طور خاص، به مدت شش ماه، تا 5 ژوئیه 2022، ما همان مناطق محرومیت رادیویی باند C را که در حال حاضر در فرانسه استفاده می شود، با انطباق جزئی برای منعکس کردن تفاوت های فنی مختصر در نحوه استفاده از باند C اتخاذ خواهیم کرد. این ناوها در نامه دیروز خود اعلام کردند که در دو کشور مستقر می شوند. "این رویکرد - که یکی از محافظه‌کارانه‌ترین رویکردها در جهان است - شامل مناطق ممنوعه گسترده در اطراف باند فرودگاه‌های خاص می‌شود. اثر آن کاهش بیشتر سطح سیگنال C-Band حداقل 10 برابر در باند فرودگاه یا در طول پرواز خواهد بود. آخرین مایل نزدیک شدن نهایی و اولین مایل پس از برخاستن."

  طبق این نامه، مناطق محروم در فرانسه 910×2100 متر است. AT&T و Verizon گفتند که از مناطق ممنوعه بزرگتر با "540 متر اضافی در هر چهار طرف برای تطبیق" سطوح بالاتر قدرت مجاز در ایالات متحده استفاده خواهند کرد.

  شرکت‌های حامل خاطرنشان کردند که "هواپیماهای آمریکایی در حال حاضر به داخل و خارج پرواز می‌کنند. فرانسه هر روز با هزاران مسافر آمریکایی و با تایید FAA، و اینکه "قوانین فیزیک در ایالات متحده و فرانسه یکسان است. اگر خطوط هوایی ایالات متحده اجازه داشته باشند هر روز در فرانسه پرواز داشته باشند، پس همان شرایط عملیاتی باید به آنها اجازه دهد در ایالات متحده این کار را انجام دهند."

  در همین حال، گروهی به نمایندگی از خطوط هوایی بزرگ نامه ای به FCC ارسال کرد و تهدید به شکایت کرد و ادعا کرد که "هزاران پرواز" ممکن است تغییر مسیر دهند. یا هر روز به دلیل تداخل انتقال 5G لغو می شود. اما این طیف در حال حاضر برای 5G در نزدیک به 40 کشور دیگر استفاده می شود، و FAA اذعان کرد که هیچ "گزارش اثبات شده ای مبنی بر تداخل مضر" در ارتفاع سنج ها وجود ندارد.

  تبلیغات

  Buttigieg در سمت FAA

  نامه AT&T/Verizon پاسخی به نامه 31 دسامبر استیو دیکسون، مدیر FAA و پیت بوتیگیگ، وزیر حمل و نقل ایالات متحده بود. Dickson و Buttigieg از AT&T و Verizon خواستند تا تمام خدمات تجاری C-Band را برای دو هفته دیگر، تا 19 ژانویه به تعویق بیندازند و منتظر بمانند تا صنعت هوانوردی قبل از استقرار 5G در C-Band در نزدیکی فرودگاه ها، تجزیه و تحلیل بیشتری انجام دهد.

  AT&T و Verizon قبلاً با تأخیر یک ماهه استقرار که در ابتدا برای 5 دسامبر 2021 برنامه ریزی شده بود، موافقت کردند. در نامه دیروز، آنها اعتراض کردند که درخواست جدید FAA/DOT "از ما می خواهد که با انتقال نظارت بر خود موافقت کنیم. سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری شرکت ها در 50 منطقه شهری ناشناس که سهم شیر از جمعیت ایالات متحده را به FAA برای تعداد نامشخصی از ماه ها یا سال ها نشان می دهد."

  FCC انتقال 5G در باند C را تایید کرد. در فوریه 2020، در حالی که به محدودیت های قدرت و همچنین باند محافظ 220 مگاهرتز نیاز دارد که برای محافظت از ارتفاع سنج ها بلااستفاده می ماند. سپس AT&T و Verizon مجموعاً 69 میلیارد دلار برای خرید مجوزهای طیف C-Band از 3.7-3.98 گیگاهرتز هزینه کردند. ارتفاع سنج‌های رادیویی که برای تعیین ارتفاع هواپیما استفاده می‌شوند به طیفی از 4.2 گیگاهرتز تا 4.4 گیگاهرتز وابسته هستند.

  باند محافظ در سال 2022 حتی بزرگ‌تر می‌شود، زیرا شرکت‌های مخابراتی گفته‌اند که قصد ندارند بین 3.8 تا 3.98 گیگاهرتز مستقر شوند. تا سال 2023.

  ایرلاین ها قصد دارند در صورت عدم اقدام FCC شکایت کنند

  Airlines for America، یک گروه تجاری که نماینده خطوط هوایی بزرگ ایالات متحده است، در 30 دسامبر یک دادخواست اضطراری ارائه کرد و از FCC استقرار C-Band را در نزدیکی فرودگاه ها متوقف می کند. این گروه گفت اگر FCC تا ظهر ET در 3 ژانویه اقدامی نکند، گروه "مجبور خواهد شد برای جلوگیری از خطرات ایمنی فوری و غیرقابل قبول برای عملیات اعضای خود از تداخل در ارتفاع سنج های رادیویی، به دنبال کمک قضایی یا دیگر کمک کند." /p>

  طومار اضطراری مدعی شد که تداخل C-Band "خسارات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت و عملکرد سیستم های ایمنی حیاتی هواپیما را به خطر می اندازد، که به نوبه خود هر روز هزاران پرواز را منحرف یا لغو می کند و در نتیجه میلیون ها پرواز را مختل می کند. رزرو مسافران، ایجاد اختلالات اساسی برای خدمه هوایی، قطع بیشتر زنجیره تامین ایالات متحده و جهانی، و از بین بردن حاشیه ایمنی که صنعت و اداره هوانوردی فدرال برای دستیابی به آن سخت کار کرده اند."

  "A4A است. بازی‌های احمقانه انجام می‌دهند، زیرا منتظر بودند تا FCC در 30 دسامبر بسته شود تا پرونده تشکیل دهند. از آنجایی که FCC در 31 دسامبر بسته شد و A4A می‌گوید که امروز [دوشنبه] درخواست تجدیدنظر خواهند داد، این به FCC فرصتی برای بررسی یا پاسخ دادن به دادخواست ماندن نمی‌دهد. " هارولد فلد، یک وکیل مخابراتی که معاون ارشد گروه حمایت از مصرف کننده دانش عمومی است، نوشت.

  شش رئیس سابق FCC ماه گذشته از مبارزه FAA علیه استقرار باند C انتقاد کردند و گفتند که "موضع FAA تهدید می کند که از ریل خارج شود. نتیجه گیری های مستدل FCC پس از سال ها تجزیه و تحلیل فنی و مطالعه به دست آمده است."


  تگ ها:

  at&t/verizon , درخواست , تاخیر , کرد. , خطوط , هوایی , تهدید , دسته , جمعی , پرواز , کردند


  v 5
خبرهای دیگر از سیاست فنی