خبر

 • تک بورد - AT&T می گوید فیبر حتی اگر علیه ساخت و ساز در سراسر کشور لابی کند ،

  AT&T می گوید فیبر حتی اگر علیه ساخت و ساز در سراسر کشور لابی کند ، "برتر" است
  4 روز و 16 ساعت قبل

  AT&T به سرمایه گذاران: فیبر بهترین است! AT&T برای دولت: به مردم روستا فیبر ندهید!
  AT&T می گوید اینترنت فیبر یک فناوری "برتر" است که برای امروز و آینده ساخته شده است زیرا به دلیل توانایی آن در ارائه بارگذاری متقارن و بارگیری 1Gbps و بالاتر است. . AT&T همچنین می گوید که "هیچ مدرک قانع کننده ای برای حمایت از استقرار فیبر در ایالات متحده وجود ندارد و مردم روستا باید از دسترسی به اینترنت بدون فیبر

  تفاوت بین این دو گزاره کاملا متفاوت در مخاطب بود. پیام AT&T در مورد ماهیت ضدآتیش فیبر و برتری آن نسبت به کابل و DSL در حالی به سرمایه گذاران تحویل داده شد که AT&T در مورد گسترش فیبر افزایشی که در آن خانه های بیشتری را در مناطق مترو قلاب می زند در حال حاضر فیبر ارائه می دهد ، بحث کرد. در مقابل ، پیام AT&T مبنی بر اینکه آمریکایی ها به فیبر دسترسی ندارند نیازی به دولت ایالات متحده نیست در حالی که ISP علیه ساخت خطوط فیبر یارانه ای دولت که به وضوح برتر از DSL و محصولات خانگی ثابت بی سیم خانگی است که AT&T در مناطق به فروش می رساند ، لابی کرده است. در جایی که تصمیم گرفته شد فیبر مقرون به صرفه نیست.

  خواندن بیشتر لابی های AT & T علیه فیبر در سراسر کشور می گویند آپلودهای 10 مگابیت بر ثانیه به اندازه کافی خوب هستند

  همانطور که در 29 مارس گزارش دادیم ، AT&T با یارانه پرداخت فیبر در سراسر کشور مبارزه می کند و می نویسد برای استفاده از فیبر در هر خانه و مشاغل کوچک در کشور ، هزینه اضافی قابل توجهی وجود دارد ، در حالی که در حال حاضر هیچ شواهد قانع کننده ای مبنی بر توجیه این هزینه ها در مورد کیفیت خدمات یک محصول 50/10 یا 100 / 20Mbps وجود ندارد. " این به سرعت بارگیری 50 مگابیت بر ثانیه با سرعت بارگیری 10 مگابیت بر ثانیه یا بارگیری 100 مگابیت بر ثانیه با بارگذاری 20 مگابیت بر ثانیه اشاره دارد.

  جان مارش ، مدیر عامل AT&T ، همچنین در آن زمان گفت که ساخت شبکه های جدید در مناطقی که سرعت اولیه دارند " بی نیاز از سرمایه گذاری خصوصی می کاهد و دلارهای باند پهن را هدر می دهد. " اما در حالی که AT&T به دولت می گوید چنین هزینه هایی "اتلاف" است ، اما منافع زیادی دارد زیرا جلوگیری از ساخت الیاف باعث می شود تا در بسیاری از مناطق كه مس را به فیبر ارتقا نداده و در جاهایی كه مستقر شده است ، از رقابت محافظت كند. بی سیم به جای اینترنت سیمی.

  AT&T: فیبر سودآور است "زیرا این یک محصول برتر است"

  مطمئناً اگر همه در شرکت معتقدند بارگذاری 10 مگابیت بر ثانیه به سرعت کافی است ، AT&T ایجاد فیبر را در هیچ خانه ای به زحمت نمی اندازد. بنابراین در تاریخ 16 ژوئن ، مدیر عامل بخش مصرف کننده AT&T ، تادئوس آرویو به سرمایه گذاران گفت که "ما قصد داریم به 30 میلیون مشتری برسیم که تا پایان سال 2025 از طریق فیبر عبور کرده باشند. این ردپای فیبر موجود را دو برابر می کند. و سرمایه گذاری در فیبر باعث بازگشت خوب می شود. این یک محصول برتر است. در جایی که فیبر داریم ، برنده می شویم. ما در حال بهبود سهم در رد پای فیبر خود هستیم و با توجه به افزایش انعطاف پذیری مالی ، میزان نفوذ در حال تسریع و رشد است. " (به متن مراجعه کنید.)

  آرويو در ادامه اظهار داشت: "سرعت بارگذاری 20 برابر سریعتر از کابل استاندارد ، اطمینان 99 درصدی ، و تاخیر کم" در فیبر است. وی گفت که سرمایه گذاری فیبر AT&T "باعث ایجاد بازده داخلی در اواسط نوجوانی خواهد شد" تا حدی زیرا همه گیری تقاضای مصرف کننده را برای سرعت بارگذاری بالا افزایش می دهد.

  "این تغییر کار از خانه در طی همه گیری تمایز متقارن فیبر را برجسته کرد. " "و ما انتظار داریم که ، در یک نیروی کار ترکیبی پس از همه گیری و یک مدل یادگیری در خانه ، حتی با بازگشت دانش آموزان به مدرسه ، ما با استفاده از این قابلیت های ویدیویی ، به مدل های جدید تدریس خصوصی در خانه برویم." استفاده از "uplink در حال رشد سریعتر از downlink است. این پتانسیل خدمات مبتنی بر فیبر را تقویت می کند."

  در مجموع ، Arroyo گفت که "فیبر یک محصول برتر است ... در حالی که ما در آن و فراتر از آن هستیم "، افزود که توانایی فیبر در ارائه" سرعت یکسان [و] همان سرعت پایین ... آن را بسیار با دوام می کند. اما مهمتر از همه ، این پایه از آنچه ما ساخته ایم قادر است مقیاس گذاری برای چندین گیگابایت در آینده نزدیک. "

  اما اگر شما در حال حاضر نزدیک به منطقه مترو نیستید که AT&T فیبر را به داخل خانه تحویل دهد ، احتمالاً خوش شانس نیستید آینده نزدیک. AT&T گفته است كه امسال برنامه توسعه فيبر به خانه در 90 ناحيه مترو را دارد و به 3 ميليون مشتري مي رسد كه به اندازه كافي نزديك خطوط الياف موجود زندگي مي كنند و ساخت در خانه هايشان براي AT&T سودآوري لازم را دارد. مشتریان روستایی AT&T به این زودی ها فیبر نخواهند گرفت مگر اینکه ISP یا شهرداری دیگری تصمیم به تهیه آن بگیرد و بسیاری از مردم در مناطق شهری به دلیل "خط قرمز دیجیتالی" که ISP محله های ثروتمند را نسبت به مناطق فقیرنشین اولویت می دهند ، فیبر نخواهند گرفت. .

  فیبر به راحتی سرعت بارگذاری کابل را شکست می دهد

  برخی از نظرات Arroyo روز جمعه در مقاله Light Reading با عنوان "آیا سرمایه گذاری فیبر AT&T ایده خوبی است؟" در این مقاله همچنین به نقل از تحلیلگران New Street Research گفته شده است: "کابل طی چند سال آینده در بازارهای بیشتری با رقابت فیبر جدیدی روبرو خواهد شد ؛ با این وجود چشم انداز و هیچ چشم اندازی از ارائه فیبر در آن بازارها وجود ندارد که کابل به راحتی نمی تواند مطابقت یا ضرب و شتم. "

  این ادعا که کابل می تواند فیبر را" به راحتی منطبق یا ضرب کند "نادرست است. سالهاست که صنعت کابل اعلامیه های مطبوعاتی در مورد سرعت بارگذاری متقارن در آینده منتشر می کند ، اما هیچ شرکت کابلی این سرعت را به مشتریان تحویل نداده و یا حتی گفته است چه زمانی این کار را انجام می دهد. در این بین ، سرعت بارگذاری کابل Comcast فقط از 5 مگابیت در ثانیه تا 35 مگابیت در ثانیه است و این استاندارد عمومی در تمام ISP های اصلی کابل است.

  Altice تصمیم گرفت سرعت بارگذاری خود را تا 86 درصد کاهش دهد تا سخنگوی شرکت به Ars گفت ، سرعتها را "مطابق با سایر ISP ها و مطابق با صنعت" بیاورید. Comcast و سایر شرکت های کابل سازی حتی در قسمت هایی از رد پای خود فیبر به خانه ساخته اند زیرا این تنها راهی است که می تواند سرعت متقارن را ارائه دهد. نسخه 4.0 DOCSIS ، مشخصات رابط سرویس Overable Cable ، قرار است سرعت بارگذاری چند گیگابایتی از طریق کابل را به همراه داشته باشد. اما سرعت نظری با سرعت واقعی متفاوت است - نسخه ای از DOCSIS که در سال 2013 منتشر شد از نظر نظری سرعت بارگذاری 1 گیگابیت بر ثانیه را مجاز می داند ، اما شرکت های کابلی هرگز به تحویل آن نزدیک نمی شوند.

  تبلیغات AT&T: فیبر شغل ایجاد می کند

  خواندن نور همچنین به پستی در هفته گذشته که در آن معاون AT&T زیرساخت شبکه Mo Katibeh نوشت ، "ما در حال ساخت فیبر بیشتر برای خانه ها و مشاغل بیشتر هستیم ... و شما می دانید چه چیزی با این همه سرمایه گذاری در آمریکا همراه است؟ مشاغل"

  < ما در مورد بحث در مورد مناطق روستایی دهها میلیون خط مسی که خدمات تلفنی و / یا DSL را ارائه می دهند ، از این نوع تعریف و تمجیدهای فیبر از AT&T نشنیده ایم. تحقیقات انجام شده توسط ناظران ایالتی کالیفرنیا نشان داد که بسیاری از این خطوط مسی خراب شده اند زیرا AT&T از انجام تعمیر و نگهداری جلوگیری می کند که باعث قطع طولانی شدن مشکلات و مشکلات دیگر می شود.

  لابی های AT&T علیه الیاف شهرداری

  نظرات AT&T در مورد مردم روستایی که به فیبر احتیاج ندارند در حالی که رئیس جمهور بایدن و کنگره بحث در مورد چگونگی صرف ده ها میلیارد دلار برای یارانه باند پهن برای مناطق بدون سرویس یا خدمات کند تحویل داده شدند. بایدن در ابتدا 100 میلیارد دلار برای ساخت شبکه های "ضد آینده" در سراسر ایالات متحده ، با اولویت دسترسی به بودجه "برای شبکه های باند پهن متعلق به دولت های محلی ، غیرانتفاعی و تعاونی ، تحت مالکیت ، اداره یا وابسته به دولت های محلی - تأمین کنندگان با فشار کمتر ، پیشنهاد داد. برای تبدیل سود و تعهد در جهت خدمت به کل جوامع. " پول در دور بزرگ بودجه ای که اکنون در حال مذاکره است. جان استنکی ، مدیرعامل AT&T در این ماه گفت كه استفاده از "پول مودیان [برای] درخواست از دولت های محلی برای انجام مشاغلی كه امروز اداره نمی كنند" "شرم آور خواهد بود". وی افزود اطمینان دارد كه كنگره قانون را در جهت "عملی" تر كه AT&T طرفدار آن است هدایت خواهد كرد.

  از آن زمان بایدن در معامله با جمهوری خواهان 65 میلیارد دلار به توافق رسانده است كه ممكن است همانطور كه ​​در ابتدا پیشنهاد كرده است از شبکه های شهرداری طرفداری نكند. . هنوز جزئیاتی در مجلس و سنا وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد ، با این سال اساسی که آیا ایالات متحده ساخت شبکه های فیبر را که AT&T به سرمایه گذاران گفته است "برتر" از سایر فن آوری های باند پهن یا شبکه های غیر فیبر AT&T در اولویت قرار می دهد؟ ادعاها هنگامی کافی است که از سیاستمداران لابی می کند.

  رئیس سابق FCC: میلیاردها دلار را برای خدمات کند هزینه نکنید و ارائه دهندگان شبکه ماهواره ای ، برای تعریف دیجیتال پایین ، به طوری که آنها بتوانند از طریق بودجه فدرال پشتیبانی کنند. این شرکت ها بودجه فدرال برای خدمات انتفاعی خود می خواهند ، حتی اگر سرعت خدمات کندتر از آنچه در بازار نشان داده شده است ، باشد. برای پهنای باند ضروری است. "

  ویلر هشدار داد که صرف ده ها میلیارد دلار برای فناوری منسوخ شده خطر جایگزینی شکاف فعلی بین دارایی های پهنای باند و نداشتن را با شکاف دیگری دارد که تقریبا به همان اندازه است بد.

  "در زمانی که شرکتهای پهن باند تجاری در حال سرمایه گذاری پول شخصی برای ارتقا شبکه های خود به استقرار باند پهن باند با سرعت بالا هستند ، خرابکاری است که دولت پول عمومی را برای خدمات درجه دو خرج کند ، "ویلر نوشت. "در زمانی که سرانجام ملت فراتر از صحبت در مورد شکاف دیجیتال به انجام کاری درمورد این مشکل می پردازد ، غیر منطقی است که دلارهای مودیان را برای کاری بپردازیم که فقط امکان" اختلاف کافی کافی "را فراهم کند ، تقاضا همچنان در حال افزایش است. "

خبرهای دیگر از خط مشی فناوری