خبر

 • تک بورد - یورش اف‌بی‌آی به خانه کارمند منطقه ترامپیست در تحقیق درمورد افشای رمزهای عبور سیستم رای‌گیری

  یورش اف‌بی‌آی به خانه کارمند منطقه ترامپیست در تحقیق درمورد افشای رمزهای عبور سیستم رای‌گیری
  21 روز و 13 ساعت قبل

  اف‌بی‌آی، کلرادو، شواهدی را در مورد تینا پیترز، که قبلاً از حضور در انتخابات منع شده است، به دست می‌آورد.
  اف‌بی‌آی به مقامات ایالتی و محلی پیوست تا دیروز به خانه‌های تینا پیترز، کارمند کانتی مسا و چند تن از همکارانش یورش بردند، زیرا آژانس‌های مجری قانون همچنان به تحقیق در مورد رأی‌گیری ادامه می‌دهند. نقض امنیت ماشین از دفتر پیترز

  پیترز سه شنبه شب در یک حضور در تلویزیون لیندل، یک کانال آنلاین که توسط مایک لیندل، مدیر عامل MyPillow اداره می شود، گفت: «اف بی آی اوایل صبح سه شنبه به دستور دادگاه خانه پیترز را در مسا کانتی بازرسی کرد و او را وحشت زده رها کرد. دیروز کلرادو پولیتیک گزارش داد، یکی از حامیان ترامپ و طرفدار ادعاهای بی اعتبار که انتخابات 2020 به سرقت رفته است.

  کلرادو پولیتیکز نوشت که مقامات فدرال، ایالتی و محلی خانه های "پیترز و سه تن از همکارانش" را بازرسی کردند. روز سه‌شنبه به‌عنوان بخشی از تحقیقات در مورد اتهاماتی که این مقام منتخب در نقض امنیت دستگاه رأی‌گیری دست داشته است.»

  «ما امروز چهار عملیات مجاز توسط دادگاه فدرال را برای جمع‌آوری شواهد در ارتباط با تحقیقات در مورد منطقه مسا اجرا کردیم. دن روبینشتاین، دادستان منطقه مسا به این سایت خبری گفت: دفتر کار و دفتر ثبت. "ما این کار را با کمک دفتر DA از ناحیه 21 قضایی، دفتر دادستان کل و FBI انجام دادیم."

  ما امروز با روبینشتاین، FBI و دفتر دادستان کل کلرادو تماس گرفتیم و این را به روز خواهیم کرد. در صورتی که اطلاعات بیشتری در مورد حملات و تحقیقات به دست آوریم، مقاله ای به دست آوریم. آگهی

  "اف بی آی به خانه من حمله کرد"

  بنا بر گزارش ها پیترز در کانال لیندل گفت: "اف بی آی ساعت 6 صبح امروز صبح به خانه من حمله کرد و من را به ارتکاب جرم متهم کرد." "و آنها به خانه های دوستانم که عمدتاً زنان مسن بودند یورش بردند. من وحشت کردم." پیترز گفته است که بازرسی از خانه او حدود سه ساعت طول کشید، تلفن و سایر وسایل الکترونیکی او مصادره شد، و افسران مجری قانون که این حمله را انجام دادند "به نظر می رسید که آنها در یک منطقه جنگی هستند - سربازانی با سلاح های خودکار و تجهیزات جنگی. Colorado Politics نوشت: "او اضافه کرد که مقامات "از یک قوچ کتک زدن استفاده کردند" و درب ورودی خانه یکی از دوستانش را تخریب کردند." که به تحقیقات جنایی در مورد نقض امنیتی ملحق شده بود، و در حال همکاری با دادستان های شهرستان مسا در این مورد بود.

  یکی از خانه هایی که دیروز مورد بازرسی قرار گرفت، گزارش شده متعلق به شرونا بیشاپ، یکی از حامیان پیترز است که زمانی به عنوان یک حامی کار می کرد. مدیر مبارزات انتخاباتی نماینده لورن بوبرت (R-Colo.). ظاهراً حمایت بیشاپ از گروه افراطی راست افراطی Proud Boys باعث اخراج او از کمپین بوبرت در سال گذشته شد.

خبرهای دیگر از سیاست فنی