خبر

 • تک بورد - گزارش GAO می گوید ، استاندارد سرعت FCC که Ajit Pai هرگز به روز نکرده است بسیار کند است

  گزارش GAO می گوید ، استاندارد سرعت FCC که Ajit Pai هرگز به روز نکرده است بسیار کند است
  16 روز و 10 ساعت قبل

  FCC استاندارد خود را در سال 2015 به 25/3 مگابیت در ثانیه رساند و از آن به بعد تغییری در آن ایجاد نکرده است. ، "طبق گزارش دولت که هفته گذشته صادر شد.

  FCC به رهبری ویلر در ژانویه 2015 استاندارد باند پهن آژانس را از 4 مگابیت بر ثانیه در پایین دست و 1 مگابیت بر ثانیه در بالادست به 25 مگابیت بر ثانیه بارگیری / 3 مگابیت بر ثانیه بارگذاری کرد. این افزایش با مخالفت لابی گران صنعت پهن باند و جمهوری خواهان ، از جمله آجیت پای ، که در آن زمان کمیسار بود و بعداً به عنوان رئیس FCC در کل دولت ترامپ خدمت می کرد ،

  پی هرگز در چهار مورد خود استاندارد 25Mbps / 3Mbps را به روز نکرد. سال ها به عنوان صندلی پی در آخرین گزارش استقرار پهنای باند سالانه خود که در ژانویه 2021 منتشر شد ، به این نتیجه رسید که "خدمات ثابت با سرعت 25/3 مگابیت بر ثانیه همچنان مطابق تعریف قانونی از قابلیت ارتباطات از راه دور پیشرفته هستند."

  طرفداران مصرف کننده به طور مکرر با 25 مگابیت بر ثانیه / 3 مگابیت بر ثانیه منسوخ شده است و دفتر پاسخگویی دولت غیرحزبی دولت ایالات متحده (GAO) در گزارشی موافقت کرد که بر اساس بررسی تحقیقات و مصاحبه ها با مشاغل کوچک انجام شده است.

  "بیشتر ادبیات GAO بررسی شده نشان می دهد پهنای باند کنونی FCC GAO در گزارشی که روز پنجشنبه منتشر شد گفت: حداقل سرعت معیار - 25 مگابیت بر ثانیه (بارگیری در بار) و 3 مگابیت بر ثانیه برای بارگیری - برای تأمین بسیاری از نیازهای سرعت تجارت کوچک بسیار کند است.

  تمرکز بر مشاغل کوچک

  گزارش GAO متمرکز بر مشاغل کوچک است و گفته است که مقامات FCC اذعان کرده اند که "آنها از هرگونه نیاز کسب و کار کوچک که در تعیین معیار حداقل سرعت در نظر گرفته شده است ، آگاهی ندارند." GAO از FCC خواست تا نیازهای باند پهن مشاغل کوچک ، از جمله با "درخواست ورودی سهامداران" را تجزیه و تحلیل کند و نتایج را در معیار بعدی باند پهن خود قرار دهد. GAO گفت: "FCC با این توصیه موافقت کرد."

  GAO با اشاره به گزارش USDA در سال 2019 در مورد باند پهن روستایی و کشاورزی ، گفت: "با پیشرفت تکنولوژی و حجم داده های مورد نیاز برای مدیریت کشاورزی ، گزارش داد که" رشد تولید ، سرعت بیش از 25/3 مگابیت بر ثانیه با سرعت بارگیری و بارگذاری برابرتر احتمالاً ضروری است. " GAO همچنین گفت که "در سال 2017 ، BroadbandUSA - یک برنامه ملی ارتباطات و مدیریت اطلاعات - یک برگه حقایقی را منتشر کرد مبنی بر اینکه مشاغل کوچک برای انجام کارهایی مانند مدیریت موجودی کالا ، پایانه های نقطه فروش باید به سرعت حداقل 50 مگابیت بر ثانیه نیاز داشته باشند. ، و هماهنگی حمل و نقل. "

  " GAO نوشت: "یازده نفر از دوازده صاحب مشاغل کوچک که با آنها مصاحبه کردیم ، موارد پیشرفته پهنای باند را برجسته کرده و دو نفر از آنها با استفاده از سرعتهای باند پهن بالاتر مثال زدند." "یک صاحب مشاغل که در کالیفرنیا با او صحبت کردیم خدمات فناوری اطلاعات را به سایر مشاغل کوچک ارائه می دهد و وی به مشتریان توصیه می کند حداقل 100/25 مگابیت در ثانیه ارتباط داشته باشند." تبلیغات

  سناتورها خواستار معیار 100/100 هستند

  تعریف FCC 25Mbps / 3Mbps با توجه به نیازهای کاربران اینترنت خانگی ساخته شده است و برای تجزیه و تحلیل تعداد زیادی از آمریکایی ها باند پهن باند پرسرعت یا فاقد دسترسی به آنها استفاده می شود سرویس. همچنین برای تعیین اینکه کدام قسمت از کشور باید بودجه دولت برای استقرار شبکه را بدست آورد و زمینه را برای سرعتهایی که ISP در ازای دریافت یارانه عمومی لازم است فراهم کنند ، مورد استفاده قرار گرفته است. صندوق فرصت های دیجیتال روستایی پای 25 مگابیت بر ثانیه / 3 مگابیت در ثانیه را به عنوان حداقل تعیین کرد ، اگرچه از چندین ردیف سرعت استفاده کرد و در نهایت تقریباً تمام بودجه را به ISP هایی اختصاص داد که سرعت حداقل 100 مگابیت بر ثانیه / 20 مگابیت بر ثانیه را تعهد می کردند.

  از جمله یک جمهوری خواه - اخیراً از FCC و سایر آژانس های دولت بایدن خواسته است تا از یک استاندارد 100 مگابیت بر ثانیه در بالادست و پایین دست برای استقرار جدید استفاده کنند. GAO استاندارد خاصی را توصیه نکرده است ، اما در نتیجه گیری گزارش کامل نوشت که استاندارد فعلی به خصوص در قسمت بارگذاری سریع نیست.

  "میلیون ها صاحب مشاغل کوچک همچنان کمبود دارند. دسترسی به پهنای باند که نیازهای آنها را برآورده کند. معیار حداقل سرعت FCC 25/3 مگابیت بر ثانیه احتمالاً آنقدر سریع نیست که بتواند نیاز بسیاری از مشاغل کوچک ، به ویژه در مورد سرعت بارگذاری را برآورده کند. "/ GAO: سرعت استانداردها اخیراً موضوع مهمی بوده است زیرا دولت بایدن و كنگره در مورد چگونگی هزینه 65 میلیارد دلار برای استقرار باند پهن بحث می كنند. یک استاندارد متقارن 100 مگابیت بر ثانیه مانند استاندارد ارائه شده توسط چهار سناتور احتمالاً اطمینان می دهد که شبکه های یارانه ای دولت به جای فناوری هایی که بارگذاری کندتری دارند ، مانند کابل و بی سیم ثابت ، با فیبر ساخته می شوند. کنگره می تواند استانداردهای سرعت خود را برای اهداف تأمین مالی تعیین کند ، بنابراین لزوماً نیازی به استفاده از معیار کنونی FCC 25 مگابیت در ثانیه / 3 مگابیت در ثانیه نیست.

  رئیس صندلی FCC گفت: استاندارد 25/3 منسوخ شده است

  افزایش استاندارد سرعت می تواند منجر به این می شود که تعداد بیشتری از آمریکایی ها در داده های دولت به عنوان "خدمت نشده" طبقه بندی شوند. جسیکا روزنورسل ، سرپرست سرپرست FCC ، سالهاست که از ارتقا standard استاندارد سرعت باند پهن آژانس پشتیبانی می کند. وی سال گذشته خواستار استاندارد بارگیری 100 مگابیت بر ثانیه و استاندارد بارگذاری بالاتر از 3 مگابیت در ثانیه بود. "سال گذشته گفت:" با ارائه بسیاری از ارائه دهندگان کشورمان به سرویس گیگابایت ، زمان آن فرا رسیده است که FCC نیز سطح پایه خود را به سمت بالا تنظیم کند. " >

  امسال ، پس از آنکه پای با استاندارد 25 مگابیت در ثانیه / 3 مگابیت در ثانیه پایبند بود ، روزنورسل گفت که منطق را مغشوش می کند که FCC "گزارشی را منتشر می کند که می گوید باند پهن به طور منطقی و به موقع برای همه آمریکایی ها در حال استفاده است. وی گفت این همه گیری "به طرز دردناکی روشن کرده است که افراد زیادی در ایالات متحده فاقد دسترسی به باند پهن هستند" و "افرادی که در پارکینگ ها استفاده می کنند از سیگنال های Wi-Fi رایگان استفاده می کنند زیرا راهی دیگر برای آنلاین شدن ندارند" و "دانش آموزانی که به دلیل فقدان سرویس پرسرعت برای شرکت در یادگیری از راه دور ، در تکالیف مدرسه قرار می گیرند."

  داده های FCC ، که بر اساس سرعتی است که ISP ها می گویند در هر بلوک سرشماری ارائه می دهند ، نرخ استقرار در طبقات با سرعت بالاتر خصوصاً در مناطق روستایی را بسیار کمتر نشان می دهد. در گزارش GAO اشاره شده است: "براساس گزارش استقرار پهنای باند FCC 2021 ، فقط حدود 67 درصد از روستاییان آمریکایی به سرعت 100/10 مگابیت بر ثانیه دسترسی دارند ، در حالی که این میزان در حال حاضر با سرعت 25/3 مگابیت بر ثانیه در حدود 83 درصد است." GAO نوشت: گروههای مشاوره ای FCC با سرعت بالاتر

  علیرغم اینکه Pai استاندارد 25Mbps / 3Mbps را حفظ کرد ، FCC خود گروههای مشورتی را تشکیل داد که سرعت بالاتری را ضروری می دانست. یکی از این گزارشات سرعت بارگذاری بالاتر خصوصاً به دلیل نیاز به کشاورزی را توصیه می کند:

  اخیراً ، دو گروه مشاوره ای با سفارش FCC پیشنهاد کرده اند که سرعت بالاتری لازم است. گزارش دسامبر 2020 که توسط شورای مشورتی استقرار پهنای باند FCC صادر شد ، FCC را به ادامه به روزرسانی معیار سرعت پهنای باند تشویق می کند تا سرعت بارگیری و بارگذاری بالاتر برای پشتیبانی از تقاضای فعلی و آینده را افزایش دهد ... گزارش گروه کاری موقت اکتبر 2020 از FCC Precision Agriculture Connectivity Task Force ، با استفاده از باند پهن در کشاورزی ، که می تواند شامل مزارع کوچک باشد ، همچنین توصیه کرد که حداقل معیار از 25 / 3Mbps افزایش یابد. این گزارش اظهار داشت که باید توجه ویژه ای به افزایش سرعت بارگذاری داشته باشد تا مقدار زیادی از داده های جمع آوری شده و تجزیه و تحلیل شده برای مدیریت کشاورزی را در خود جای دهد. مقامات FCC اظهار داشتند كه آنها توصیه های گزارش را بررسی و تعیین می كنند.

  روزنورسل بدون اکثریت FCC را هدایت می کند زیرا بایدن کمیساری جدید برای شکستن بن بست 2-2 بین دموکرات ها و جمهوری خواه تأخیر بایدن ، همراه با روند تأیید سنا که اغلب ماه ها پس از اعلام نامزدی به صورت عمومی انجام می شود ، به این معنی است که FCC احتمالاً با موارد مهم مانند بازیابی قوانین بی طرفی خالص در سال 2021 مقابله نخواهد کرد.

  افزایش سرعت باند پهن استانداردها نیز به طور کلی به یک جنگ حزبی احتیاج داشته است. اما با انتشار آخرین گزارش استقرار FCC در ژانویه 2021 ، FCC ممکن است تا اوایل سال 2022 منتظر بماند تا گزارش جدیدی منتشر کند و استاندارد 25Mbps / 3Mbps را افزایش دهد. تا آن زمان ، FCC احتمالاً اکثریت دموکرات را خواهد داشت.

خبرهای دیگر از خط مشی فناوری