خبر

 • تک بورد - گزارش ها می گویند که

  گزارش ها می گویند که "مگا فاب" اینتل به اوهایو می آید


  11 روز و 18 ساعت قبل

  سایت عظیم 20 میلیارد دلاری مانند «شهر کوچکی» خواهد بود.
  گزارش‌ها نشان می‌دهد که اینتل در حال برنامه‌ریزی برای ساخت یک مرکز بزرگ تراشه در نیو آلبانی، اوهایو، حومه کلمبوس، پایتخت ایالت است. انتظار می رود در 21 ژانویه اعلامیه رسمی ارائه شود.

  طبق گزارش فروشنده کلیولند پلین که اولین بار این معامله را گزارش کرد، طبق گزارش ها، شرکت قصد دارد 20 میلیارد دلار در این سایت سرمایه گذاری کند و شهر نیو آلبانی در حال کار برای ضمیمه کردن 3600 هکتار زمین برای قرار دادن این تاسیسات است. /p>

  با توجه به اندازه بسته و قیمت شایعه شده تسهیلات، احتمالاً سایت "مگا فاب" اینتل است، که مدیر عامل شرکت پت گلسینگر گفت که شبیه "شهر کوچکی" است. او گفت که مگا فاب شامل شش تا هشت ماژول خواهد بود و بر فرآیندهای لیتوگرافی و تکنیک های بسته بندی تمرکز خواهد داشت. تأمین‌کنندگان نیز فضایی در سایت خواهند داشت.

  ادامه مطلب

  اینتل کاهش یافت—و آینده آن اکنون به ساخت تراشه‌های دیگران بستگی دارد. مرکز آموزش مهندسین جدید تولید با توجه به نزدیکی سایت به دانشگاه ایالتی اوهایو، فقط 15 مایل دورتر، این احتمال وجود دارد که این شرکت با بخش مهندسی برق دانشگاه همکاری کند. حداقل، منبعی نزدیک از کارمندان بالقوه آینده را فراهم می کند.

  اینتل وقتی با Ars تماس گرفت از اظهار نظر در مورد این داستان خودداری کرد.

  بر اساس Plain Dealer، اوهایو و نیویورک برای این تسهیلات با هم رقابت می کردند. نیویورک سابقه طولانی در تولید نیمه هادی دارد که به دوران اوج IBM برمی گردد. اگر مگا فاب اینتل در اوهایو فرود بیاید، یک کودتا برای این ایالت خواهد بود، که به عنوان قطب شرکت های بزرگ نیمه هادی شناخته شده نیست.

  اینتل در سال های اخیر عقب افتاده است، اما گلسینگر تلاش می کند تا شرکت را به لبه برتر بازگرداند. برای رسیدن به این هدف، او قصد دارد نه تنها تراشه های اینتل، بلکه تراشه هایی برای شرکت های دیگر نیز بسازد. این غول نیمه هادی قبلاً با Qualcomm و Web Services آمازون قرارداد امضا کرده است و Klaus Schuegraf معاون اینتل در اکتبر به Ars گفت که بیش از 100 شرکت ابراز علاقه کرده اند. اگر حتی کسری از آنها به کار خود ادامه دهند، می توانند به تکمیل ظرفیت سفارش در mega-fab کمک کنند.


  تگ ها:

  گزارش , گویند , اینتل


  v 6
خبرهای دیگر از سیاست فنی