خبر

 • تک بورد - گزارش می گوید ، فیس بوک عمداً از مشکل اطلاعات غلط COVID خود چشم پوشی کرده است

  گزارش می گوید ، فیس بوک عمداً از مشکل اطلاعات غلط COVID خود چشم پوشی کرده است
  8 روز و 14 ساعت قبل

  دانشمندان داده ها پیشنهاد کردند این مشکل را بررسی کنند اما رد شدند.
  سالهاست که اطلاعات نادرست در فیس بوک رونق یافته است. دروغگویی ها ، اظهارات نادرست و دروغ های صریح منتشر شده در سایت ، گفتمان همه چیز را از سیاست های ملی گرفته تا بهداشت عمومی شکل داده است.

  اما بر اساس گزارشی در نیویورک تایمز ، مدیران فیس بوک علیرغم نقش خود در تسهیل ارتباطات برای میلیاردها نفر ، از تعهد منابعی برای درک میزان نفوذ اطلاعات غلط مربوط به COVID-19 در سیستم عامل آن خودداری کردند.

  در اوایل همه گیری ، گروهی از دانشمندان داده در فیس بوک با مدیران اجرایی دیدار کردند تا طرحی را پیشنهاد دهند که تعیین کند چه تعداد کاربر اطلاعات گمراه کننده یا نادرستی در مورد COVID می بینند. این یک کار کوچک نبود - آنها تخمین زدند که انجام این فرآیند ممکن است یک سال یا بیشتر طول بکشد - اما این به شرکت درک کاملی از میزان گسترش اطلاعات نادرست در سیستم عامل خود می دهد.

  مدیران به صدای دانشمندان داده گوش داده و سپس آنها را شبح می دهند. پیشنهاد تیم داده مورد تأیید قرار نگرفت ، و هرگز توضیحی در مورد دلیل بی‌صدا کردن این پیشنهاد داده نشد.

  خواندن بیشتر بایدن رسانه های اجتماعی را پس از دیوارهای سنگی فیس بوک منفجر می کند مدیر درمورد اطلاعات غلط واکسن در حالی آشکار می شود که فیس بوک از کاخ سفید به دلیل نقش خود در انتشار اطلاعات نادرست درباره COVID-19 و واکسن هایی که از آن جلوگیری می کنند ، آتش گرفته است. رئیس جمهور جو بایدن درباره نقش شبکه های اجتماعی در گسترش اطلاعات نادرست گفت: "آنها مردم را می کشند." "نگاه کنید ، تنها همه گیری ما در میان واکسینه نشده است. آنها مردم را می کشند. "

  بایدن بعداً نظرات خود را کمی عقب برد ، اما آنها ناراحتی دولت را از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی - و به ویژه از فیس بوک - به دلیل واکنش آنها به بیماری همه گیر نشان دادند. برای هفته ها ، کاخ سفید فیس بوک را برای جزئیات نحوه مبارزه این شرکت با اطلاعات نادرست واکسن COVID تحت فشار قرار می داد. این شبکه اجتماعی جزئیاتی را ارائه داد اما به درخواستهای دیگر پاسخ های رضایت بخشی نداد.

  تبلیغات

  مشخص نیست که چرا فیس بوک اطلاعات مربوط به تلاش های خود برای مبارزه با اطلاعات نادرست را به اشتراک نمی گذارد. این شرکت از کاربران خود در مورد پذیرش واکسن نظرسنجی کرده است - فیس بوک می گوید 85 درصد "واکسینه شده اند یا می خواهند واکسینه شوند" - و می گوید از زمان ابتلا به همه گیری ، 18 میلیون اطلاعات غلط مربوط به COVID-19 را حذف کرده است. این روزانه حدود 40000 قطعه محتوا است.

  ادامه مطلب جارو کردن یادداشت داخلی فیس بوک: "من خون روی دستانم است" شاید فیس بوک این جزئیات را به اشتراک نگذاشته باشد زیرا از رویکرد خودش اطمینان ندارد. بدون داشتن دید جامع تری در مورد نحوه انتشار اطلاعات نادرست در فیس بوک ، احتمالاً طراحی یک ضد حمله موثر بسیار دشوار است. حذف 18 میلیون قطعه محتوا چیزی نیست ، اما احتمالاً این یک رقم ناچیز است با توجه به اینکه در سال 2012 ، زمانی که فیس بوک کمتر از نیمی از کاربران فعلی خود را داشت ، این شرکت گفت که روزانه 2.5 میلیارد محتوا را پردازش می کند.

  عدم تمایل یا ناتوانی فیس بوک در درک دامنه اطلاعات نادرست COVID در سیستم عامل خود ، در اظهارنظرهایی که به نیویورک تایمز ارائه داد ، مشهود بود و در آن فقدان "تعریف استاندارد" را برای اطلاعات نادرست مربوط به همه گیری ، دلیل اصلی علم خود دانست. دانی لور ، سخنگوی فیس بوک گفت: "پیشنهادی که ما برای مقابله با اطلاعات غلط COVID و پشتیبانی از انتشار واکسن در اختیار ما قرار نداده ایم ، فقط با واقعیت ها پشتیبانی نمی شود." "بدون تعریف استاندارد برای اطلاعات غلط واکسن ، و با محتوای نادرست و حتی واقعی (که اغلب توسط رسانه های جریان اصلی به اشتراک گذاشته می شوند) به طور بالقوه دلسرد کننده پذیرش واکسن هستند ، ما بر روی نتایج تمرکز می کنیم - اندازه گیری اینکه آیا افرادی که از فیس بوک استفاده می کنند واکسن COVID-19 را قبول می کنند یا خیر. "

  برای محققانی که اطلاعات غلط را مطالعه می کنند ، این توضیح کافی نیست. عمران احمد ، مدیر اجرایی مرکز مقابله با نفرت دیجیتال ، به نیویورک تایمز گفت: "آنها باید جعبه سیاه را که طبقه بندی محتوای آنها و معماری تقویت محتوا است ، باز کنند." آن جعبه سیاه را بردارید و برای حسابرسی باز کنید توسط محققان و دولت مستقل ما نمی دانیم چه تعداد آمریکایی به اطلاعات نادرست آلوده شده اند. "

خبرهای دیگر از خط مشی فناوری