خبر

 • تک بورد - گروه حمایتی می‌گوید کمکست تلاش می‌کند تا بایدن را «اژدر» انتخاب کند، جیجی سون را انتخاب کند

  گروه حمایتی می‌گوید کمکست تلاش می‌کند تا بایدن را «اژدر» انتخاب کند، جیجی سون را انتخاب کند


  10 روز و 6 ساعت قبل

  لابی‌گر جدید Comcast «نامزدهای FCC» را به‌عنوان موضوع کلیدی در پرونده اولیه فهرست کرد.
  استخدام یک لابی‌گر جدید توسط Comcast بخشی از تلاشی برای «اژدر کردن» نامزدی جو بایدن رئیس‌جمهور جو بایدن از جیجی سون برای کمیسیون ارتباطات فدرال، گروه حمایت از مطبوعات آزاد است. ادعا شده دیروز

  Free Press در ایمیلی به اعضا نوشت: "Comcast به تازگی یک شرکت لابی را استخدام کرد تا تلاش کند نامزدی Gigi Sohn را برای FCC اژدر کند. این شرکت به وضوح می داند که Sohn برای مردم کار می کند، نه شرکت ها." در این ایمیل از مردم خواسته شده بود که با سناتور ماریا کانتول (D-Wash.) رئیس کمیته بازرگانی تماس بگیرند تا در مورد نامزدی سون تا پایان ژانویه رای گیری شود.

  لابی‌گر تازه استخدام شده Comcast کرک آدامز از Consilium Consulting در است. فینیکس، آریزونا افشای لابی‌گری آدامز، که در 6 ژانویه به کنگره ارائه شد، یک موضوع خاص لابی‌گری را فهرست می‌کند که او انتظار دارد روی آن کار کند: «نامزدهای FCC». نسخه اصلاح شده ثبت نام لابی که حدود 11 ساعت بعد ثبت شد، "نامزدهای FCC" را حذف کرد و "خط مشی ارتباطات راه دور" را جایگزین آن کرد.

  از Comcast پرسیدیم که آیا آدامز را برای لابی کردن علیه نامزدی سون استخدام کرده است و چرا این تغییر تغییر کرده است. به سند ثبت لابی انجام شد. سخنگوی Comcast پاسخ داد: "ما در مورد پرونده های لابی اظهار نظر نمی کنیم." "همانطور که می‌دانید شرکت یک پرونده تصحیح شده ارسال کرده است."

  Comcast علناً با نامزدی Sohn مخالفت نکرده است. کامکست در ماه اکتبر پس از اعلام انتخاب بایدن گفت: "جیجی سون برای سال‌ها حامی مصرف‌کنندگان بوده است و حمایت خستگی‌ناپذیر خود را در مورد مسئله حیاتی اتصال همه آمریکایی‌ها به پهنای باند به FCC بازمی‌گرداند. ما مدت‌هاست که این تعهد را به اشتراک گذاشته‌ایم." .

  سینما ممکن است هدف لابی‌گر باشد

  پولیتیکو روز سه‌شنبه نوشت که آدامز "روابط عمیقی با آریزونا دارد، ایالتی که سناتور ارشد آن ممکن است کلید تایید جیجی سون را در اختیار داشته باشد. صندلی باز در FCC." آن سناتور آمریکایی از آریزونا، کرستن سینما، دموکرات، عضو کمیته بازرگانی است. پولیتیکو نوشت: «سینما که معمولاً بیشتر با جمهوری‌خواهان و ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی مانند Comcast نسبت به سایر اعضای حزبش در موضوع بی‌طرفی شبکه همسو شده است، هنوز فاش نکرده است که آیا به سون رأی خواهد داد یا خیر».

  یک داستان در The Hill اشاره کرد که آدامز یک "رئیس جمهوری خواه سابق مجلس نمایندگان آریزونا" است. آدامز از سال 2008 تا 2011 سخنران مجلس آریزونا و از سال 2015 تا 2018 رئیس دفتر داگ دوسی فرماندار آریزونا بود. تبلیغات

  Politico همچنین اشاره کرد که یکی دیگر از لابی‌گران جدید Comcast قبلاً برای سناتور جو کار می‌کرده است. (DW.Va.)، که اگر نامزدی سون به مجلس سنا برسد، ممکن است رای نوسانی باشد. بر اساس افشای تازه‌ای که به تازگی منتشر شده است، Comcast لری پوچیو را که [رئیس کارکنان] مانچین به عنوان فرماندار ویرجینیای غربی بود و با سناتور رای نوسان و آنجل مور، لابی‌گر ویرجینیای غربی نزدیک بود، در پایان نوامبر حفظ کرد. Politico نوشت.

  افشای Puccio و Moore "ارتباطات راه دور- استقرار و پذیرش پهنای باند" را به عنوان مسائل لابی آنها، بدون اشاره به نامزدهای FCC فهرست می کند.

  بن بست 2-2 FCC. پابرجاست

  تأیید سون بن بست 2-2 بین دموکرات ها و جمهوری خواهان را که در طول دوره ریاست جمهوری بایدن ادامه داشته است، از بین می برد. فری پرس در ایمیل خود نوشت: "کمیسیون ارتباطات فدرال برای کل دولت بایدن بدون اکثریت حکومتی بوده است." به اعضا این بدان معناست که آژانس قادر به انجام کارهایی مانند بازگرداندن بی‌طرفی شبکه و اقتدار FCC در مورد اینترنت پرسرعت، شروع روند حسابرسی با تاریخ شرم‌آور خود در مورد نژاد یا ترمیم تمام آسیب‌های وارد شده در سال‌های ترامپ نبوده است. "

  بایدن در 26 اکتبر 2021 سون را نامزد کرد و در 4 ژانویه مجددا نامزدی را ارائه کرد. به گفته پولیتیکو، سخنگوی کمیته بازرگانی گفت که کمیته ممکن است در هفته 24 ژانویه به نامزدی سون رای دهد.

  برای FCC به اکثریت دموکرات نیاز است تا "فرآیند معکوس کردن تصمیمات نادرست FCC [Ajit] Pai FCC و تاکید مجدد بر قدرت خود بر پهنای باند، یک سرویس ضروری که در حال حاضر فاقد هرگونه نظارت فدرال معنی‌دار است، آغاز شود." ائتلافی از گروه های مدافع روز سه شنبه نوشت. این گروه ها عبارتند از: موسسه بنتون برای پهنای باند و جامعه، پیشرفت تقاضا، بنیاد مرز الکترونیک، مبارزه برای آینده، اقدام مطبوعاتی آزاد، عدالت رسانه ای، موسسه فناوری باز، دانش عمومی، و وزارت دادگستری رسانه کلیسای متحد مسیح.

  "بیش از یک سال است که FCC بدون فهرست کاملی از کمیسران کار می کند و توانایی آن را برای پیشبرد تمام وظایف مهم در دستور کار خود با مشکل مواجه می کند... همه این اقدامات به یک FCC کاملاً کارآمد نیاز دارند، به این معنی که خانم سون باید در این ماه از کمیته رای گیری شود و برای رای گیری کامل به سنا منتقل شود." "زمان این رای ها اکنون است."


  تگ ها:

  گروه , حمایتی , می‌گوید , کمکست , تلاش , می‌کند , بایدن , اژدر , انتخاب , جیجی


  v 6
خبرهای دیگر از سیاست فنی