خبر

 • تک بورد - کشیش کاتولیک پس از اینکه اطلاعات

  کشیش کاتولیک پس از اینکه اطلاعات "ناشناس" نشان داد ادعای استفاده از Grindr را دارد ، ترک کرد
  4 روز و 9 ساعت قبل

  داده های موقعیت مکانی تقریباً هرگز ناشناس نیستند.
  در آنچه اولین بار به نظر می رسد ، یک شخص عمومی پس از اعلام عمومی اطلاعات مکان تلفن همراه مبنی بر بی هویت شدن ، با افشای جزئیات حساس و قبلاً خصوصی در مورد زندگی وی ، برکنار شده است.

  منشیگنر جفری بوریل دبیر کل کنفرانس اسقف های کاتولیک ایالات متحده (UCCB) بود ، در واقع عالی ترین مقام کشیش در ایالات متحده است که اسقف نیست ، قبل از اینکه سوابق استفاده از Grindr به دست آمده از دلالان داده با آپارتمان وی در ارتباط باشد ، محل کار ، خانه تعطیلات ، آدرس اعضای خانواده و موارد دیگر. Grindr یک برنامه ارتباط همجنسگرایان است و گرچه ظاهراً هیچ یک از اقدامات Burrill غیرقانونی نبوده است ، اما هر نوع رابطه جنسی برای روحانیون در کلیسای کاتولیک ممنوع است.

  پرونده Burrill "بسیار چشمگیر است" ، آلن باتلر ، مدیر اجرایی مدیر مرکز حفظ حریم خصوصی اطلاعات الکترونیکی ، به Ars گفت. "این نمونه بارز و برجسته ای از مسئله دقیق است که مردمان جهان ، طرفداران حریم خصوصی و کارشناسان سالهاست از پشت بامها فریاد می کشند ، این بدان معناست که داده های منحصر به فرد قابل شناسایی نیستند."

  از نظر قانونی به دست آمده

  گزارش شده است که اطلاعاتی که منجر به برکناری بوریل شد از طریق قانونی بدست آمده است. شرکت های مخابراتی سیار داده های موقعیت را به دلالانی که آن را جمع می کنند و می فروشند ، به طیف وسیعی از خریداران از جمله تبلیغ کنندگان ، اجرای قانون ، خدمات کنار جاده و حتی شکارچیان فضل می فروشند و هنوز هم می فروشند. شرکت های مخابراتی در سال 2018 با فروش خرده فروشی کنگره ، داده های مکان واقعی را به دلالان می فروختند. اما پس از اینکه شرکتهای مخابراتی اقدام به انتشار موارد عمومی عمومی و وعده اصلاح روش کردند ، تحقیقات نشان داده است که داده های مکان تلفن همچنان در مکان هایی ظاهر می شود که نباید. امسال T-Mobile حتی پیشنهادات خود را گسترش داده و داده های استفاده از وب و برنامه مشتری را به اشخاص ثالث می فروشد مگر اینکه افراد از این کار انصراف دهند.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر Verizon و AT&T نشریه ای که استفاده از برنامه خصوصی Burrill ، The Pillar را فاش کرد ، دقیقاً نگفت که از کجا یا چگونه داده های Burrill را بدست آورده است. اما گفته شد که چگونه داده های جمع شده را برای ارتباط استفاده از برنامه Grindr با دستگاهی که به نظر می رسد تلفن Burrill است ، ناشناس می کند.

  ستون می گوید که "داده های سیگنال برنامه تجاری" با ارزش 24 ماه که شامل بخش های 2018 ، 2019 و 2020 است ، بدست آورد که شامل سوابق استفاده از Grindr و مکان های استفاده از برنامه بود. این نشانی آدرسهایی را كه بوریل در آنها مكرر بود ، به صفر رساند و شناسه دستگاهی را كه در آن محل ها نشان داده شده بود ، جدا كرد. مکانهای اصلی شامل دفتر بوریل در USCCB ، محل اقامت وی ​​متعلق به USCCB و جلسات و رویدادهای USCCB در شهرهای دیگری بود که وی در آن حضور داشت. در تجزیه و تحلیل همچنین به مکانهای دورتر از جمله خانه دریاچه خانوادگی ، اقامتگاه اعضای خانواده و آپارتمانی در زادگاه وی ویسکانسین محل زندگی وی پرداخته شد.

  اطلاعات بی نام نشان داد که یک دستگاه تلفن همراهی که در آن مکان ها ظاهر می شد - به احتمال زیاد تلفن بوریل ، به گفته ستون - تقریباً روزانه از Grindr استفاده می کرد. همچنین می گوید که داده های "در ارتباط" با تلفن کشیش نشان می دهد که وی از بارهای همجنسگرا بازدید کرده است ، از جمله هنگام سفر برای کار. ستون پیش از انتشار این اطلاعات را به USCCB ارائه داد و روز گذشته ، کنفرانس استعفای بوریل را اعلام کرد.

  ناشناس نیست

  در حالی که این ممکن است اولین مورد آنلاین بودن یک شخص عمومی باشد آندرس آریتا ، مدیر مهندسی حریم خصوصی مصرف کننده در بنیاد مرزهای الکترونیکی ، به آرس گفت: فعالیت هایی که از طریق داده های کل نشان داده می شود ، "متأسفانه این اتفاق اغلب برای مردم می افتد." "شرکت هایی وجود دارند که سرمایه شخصی خود را در یافتن شخص واقعی در پشت شناسه های تبلیغاتی تأمین می کنند." بعلاوه ، بی هویت سازی داده ها به روشی که ستون انجام داد بسیار ساده است. آریتا گفت ، تمام آنچه برای خرید داده باید انجام دهید ، تظاهر به یک شرکت است. وی افزود: هیچ مهارت فنی خاصی برای الك كردن داده ها مورد نیاز نیست.

  تبلیغات

  ستون قادر به ناشناس ماندن اطلاعات بود زیرا در وهله اول واقعاً ناشناس نبود. باتلر گفت ، داده هایی که به نام شخص متصل نیستند اما همچنان یک شناسه منحصر به فرد دارند ، همان چیزی است که به عنوان "داده های مستعار" شناخته می شود. برای ناشناس کردن واقعی داده ها ، روش های مختلفی وجود دارد. یکی از تاکتیک های رایج به عنوان "حریم خصوصی افتراقی" شناخته می شود ، جایی که نویز به داده ها تزریق می شود ، که این کار را برای اهداف آماری مفید می کند اما تلاش برای اتصال نقاط داده گسسته به افراد را ناامید می کند. از طرف دیگر ، داده های مستعار بسته به آنچه در مجموعه وجود دارد ، ارتباط سوابق فردی با یک شخص را نسبتاً آسان می کند.

  خواندن بیشتر "ادغام های بد" بندهای غیر رقابت در دستورالعمل بایدن هدف "باتلر گفت:" وقتی شما در مورد داده های مکان صحبت می کنید ، اساساً نام مستعار قابل استفاده نیست ، زیرا اثر انگشت داده های مکان بسیار آشکار است. وی گفت: "وقتی داده های موقعیت مکانی به یک رکورد متصل شوند ، اتصال آن به شخص آسان خواهد بود." "اکثر مردم اساساً در زندگی خود اثر انگشت دارند. آنها در خانه زندگی می کنند ، به کار می روند ، به مکان های خاص خاصی می روند. مطالعاتی انجام شده است که نشان می دهد ما فقط بر اساس چند نقطه اصلی که در یک هفته مشخص به آنها می رویم قابل شناسایی هستیم. "

  دستور اجرایی اخیر رئیس جمهور بایدن ، که توجه را به نظارت بر داده های کاربر جلب کرده و نامزدی وی به عنوان لنا خان به کمیسیون تجارت فدرال نشان می دهد که احتمالاً به زودی اقدام شود. باتلر گفت: "برای جلوگیری از این نوع سو abuse استفاده ، باید از این نوع داده ها و محافظت از افراد ، حمایت های عملی ، فنی و قانونی وجود داشته باشد."

خبرهای دیگر از خط مشی فناوری