خبر

 • تک بورد - کالیفرنیا می‌گوید آمازون باید از پنهان کردن تعداد موارد کووید از کارگران خودداری کند

  کالیفرنیا می‌گوید آمازون باید از پنهان کردن تعداد موارد کووید از کارگران خودداری کند
  22 روز و 16 ساعت قبل

  آمازون نقض هر گونه قانونی را انکار می کند اما با تسویه حساب موافقت می کند و سیاست ها را اصلاح می کند.
  دادستان کل کالیفرنیا دیروز گفت که آمازون شمارش موارد COVID-19 را از کارگران انبار در سراسر همه گیری پنهان کرده است و توافقی را اعلام کرد که در آن آمازون موافقت کرد که کارگران را بیدار نگه دارد. تا به امروز در مورد تعداد عفونت در محل کار خود.

  دادستان کل راب بونتا در یک دادخواست ادعا کرد که آمازون قانون اعلان COVID-19 را که در سپتامبر 2020 توسط کالیفرنیا وضع شده بود و قانون رقابت ناعادلانه (UCL) ایالت را نقض کرده است. توافقنامه پیشنهادی که آمازون با آن موافقت کرد، در دادگاه عالی شهرستان ساکرامنتو ثبت شد و هنوز در انتظار تایید قاضی است.

  توافقنامه "آمازون را ملزم می کند تا به شیوه های کار مضری که شماره پرونده COVID-19 را پنهان می کند، پایان دهد. دیروز بونتا در بیانیه‌ای گفت: «در طول همه‌گیری، آمازون، همانطور که در شکایت ذکر شد، در طول همه‌گیری همه‌گیری، آمازون نتوانسته است مطابق با قانون «حق دانستن» کالیفرنیا، اطلاعات کلیدی در مورد حفاظت از محل کار ارائه دهد. دفتر AG گفت، به اندازه کافی کارکنان انبار و آژانس های بهداشتی محلی را از شماره موارد COVID-19 مطلع کنید، اغلب آنها را در تاریکی رها می کنند و قادر به ردیابی موثر شیوع ویروس نیستند." "به عنوان بخشی از قضاوت مقرر، آمازون اعلان‌های COVID-19 خود را به کارگران و آژانس‌های بهداشتی محلی اصلاح می‌کند، در مورد اعلان‌های COVID-19 خود تحت نظارت قرار می‌گیرد و 500000 دلار برای اجرای بیشتر قوانین حمایت از مصرف‌کننده کالیفرنیا پرداخت می‌کند."

  شرایط تسویه حساب

  اعلام تسویه حساب می گوید که آمازون ملزم به انجام کارهای زیر در کالیفرنیا خواهد بود:

  اعلان هایی را برای ده ها هزار کارگر انبار خود صادر می کند که ظرف یک روز شناسایی می کنند تعداد دقیق موارد جدید COVID-19 در محل کار آنها؛ پایان دادن به عمل خود در صدور اطلاعیه هایی که به طور ناکافی کارگران را از طرح ضدعفونی و ایمنی شرکت و حقوق مرتبط با COVID-19 کارکنان مطلع می کند. آژانس‌های بهداشتی محلی را از موارد COVID-19 در عرض 48 ساعت مطلع کنید تا بتوانند در موارد شیوع احتمالی در محل کار مداخله کنند.

  این مقررات به مدت یک سال قابل اجرا خواهند بود. قانون اعلان کووید-19 کالیفرنیا قرار است به طور خودکار در 1 ژانویه 2023 منقضی شود. آگهی

  آمازون گفت که هیچ قانونی را نقض نکرده است

  آمازون اعتراف نکرد که اقداماتش هیچ قانونی را نقض نکرده است. قوانین سند حل و فصل می‌گوید: «مدافع صراحتاً ادعاهای موجود در شکایت را رد می‌کند، از جمله: (1) اینکه رفتار شرح‌داده‌شده در شکایت نقض بخش 6409.6 یا هر قانون یا مقررات دیگری است، و (ب) رفتار توصیف‌شده در شکایت شکایت یک روش ناعادلانه رقابت و/یا اعمال یا شیوه های فریبنده در انجام تجارت یا بازرگانی است که نقض UCL است."

  "ما خوشحالیم که این مشکل حل شد و دیدیم که AG آمازون در بیانیه ای که به Ars ارائه شده است، گفت: هیچ مشکل اساسی در اقدامات ایمنی در ساختمان های ما پیدا نکرد. "ما از ابتدای همه‌گیری سخت کار کرده‌ایم تا کارکنان خود را ایمن نگه داریم و برای مشتریان خود ارائه دهیم - که تا به امروز بیش از 15 میلیارد دلار هزینه داشته است - و این کار را در ماه‌ها و سال‌های آینده ادامه خواهیم داد."

  ما از آمازون پرسیدیم که آیا تغییرات اعلان‌ها را فوراً اجرا می‌کند یا صبر می‌کند تا توافق توسط دادگاه تأیید شود، و همچنین آیا این تغییرات را به ایالت‌های ایالات متحده خارج از کالیفرنیا تعمیم خواهد داد یا خیر. سخنگوی آمازون به سؤالات ما پاسخ نداد اما گفت: "این توافق صرفاً در مورد یک نکته فنی خاص قانون ایالت کالیفرنیا در مورد ساختار اعلان‌های مربوط به کووید کارکنان انبوه است. هیچ تغییری در پروتکل‌های ما یا ادعایی در مورد مشکلی وجود ندارد. به کارمندانی که ممکن است در تماس نزدیک با یک فرد آسیب دیده بوده اند مطلع شود."

  Amazon همچنین گفت که "به طور شفاف با مقامات بهداشتی محلی و کارمندان ما هر زمان که مورد جدیدی وجود داشته باشد، ارتباط برقرار می کند." با استفاده از "ردیابی تماس برای تعیین اینکه آیا کسی در معرض آن فرد قرار گرفته است یا خیر، و ما بلافاصله به آن کارمندان اطلاع می دهیم."

خبرهای دیگر از سیاست فنی