خبر

 • تک بورد - کالیفرنیا طرح

  کالیفرنیا طرح "تاریخی" را برای شبکه فیبر دسترسی آزاد در سراسر کشور تصویب می کند
  17 روز و 19 ساعت قبل

  کالیفرنیا برای ایجاد یک شبکه مایل میانه برای همه ISP ها رایگان و 2 میلیارد دلار بلاعوض مایل آخر را اعطا خواهد کرد.
  قانونگذار کالیفرنیا روز گذشته به اتفاق آرا طرح ساخت یک شبکه فیبر در سرتاسر کشور با دسترسی آزاد را تصویب کرد. این قانون توسط آرا votes 78-0 در مجمع کالیفرنیا و 39-0 در سنای ایالت توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان پشتیبانی شد.

  خطوط فیبر دسترسی آزاد در سراسر کشور به عنوان یک شبکه "مایل میانه" عمل می کند که داده ها را از شبکه های ستون فقرات اینترنتی به نقاط اتصال در شهرها و مناطق روستایی منتقل می کند. یک شبکه مایل میانه تا کل املاک مسکونی گسترش نمی یابد ، اما ISP های "مایل آخر" می توانند به آن دسترسی پیدا کنند و بر ایجاد زیرساخت هایی متصل شوند که مایل میانه را به خانه ها متصل می کند.

  تصمیم کالیفرنیا در متن لایحه آمده است که دسترسی به شبکه مایل میانه به معنای دسترسی آزاد به این معنی است که "دسترسی بدون تبعیض به اشخاص واجد شرایط از نظر فناوری و بر اساس رقابت خنثی ، صرف نظر از اینکه این نهاد در مالکیت خصوصی یا عمومی است" فراهم می کند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ، شبکه اینترنت ISP های موجود را آسان تر می کند و ISP های جدید را شروع می کنیم ، و جاهایی را که در آن دسترسی مدرن وجود ندارد پر می کند و رقابت و سرعت را در مناطق دیگر افزایش می دهد. ISP های آخرین مایل می توانند از فناوری شبکه به غیر از فیبر برای اتصال به خانه ها استفاده کنند زیرا امکان دسترسی بی طرف به فناوری را فراهم می کند.

  "ما این کار را کردیم !!! امروز ما به یک بسته بودجه باند پهن تاریخی رای دادیم" سناتور لنا گونزالز (ساحل لانگ ساحل) نوشت: این مبلغ بیش از 6 میلیارد دلار "در حمایت از دولت میانه ، آخرین مایل و محلی با تمرکز بر [مناطق] غیرخدمتدار و کم برخوردار خواهد بود." تبلیغات

  بودجه 2 مایل آخر میلیارد دلار مکمل فیبر دسترسی آزاد است

  دولت 3.25 میلیارد دلار برای ساخت شبکه مایل میانه تأمین می کند و همانطور که گونزالس اشاره کرد ، در مایل میانه متوقف نمی شود. گرچه این شبکه نمی تواند دسترسی به مسیر آخرین مایل را ایجاد کند ، اما 2 میلیارد دلار بودجه برای ISP های آخرین مایل برای خدمات بیشتر در خانه فراهم می کند.

  "هر قانونگذار کالیفرنیایی. هر جمهوری خواه و دموکرات در ساکرامنتو ارنستو فالکون ، مشاور ارشد قانونگذاری بنیاد الکترونیکی مرز ، در توییتر خود نوشت: Falcon از دولت ایالتی و فدرال خواسته است که شبکه های فیبر را نسبت به سایر فناوری ها مانند کابل هایی که سرعت بارگذاری کمتری دارند و از نظر آینده مناسب نیستند ، اولویت قرار دهند. کنگره و رئیس جمهور بایدن در حال مذاکره در مورد یک قرارداد 65 میلیارد دلاری باند پهن هستند ، اما هنوز مشخص نیست که آیا آنها فیبر را اولویت قرار می دهند یا اینکه اولویت بودجه را به شبکه های دولتی یا شرکت های خصوصی می دهند.

  Gov. گاوین نیوزوم مطمئناً لایحه کالیفرنیا را امضا خواهد کرد زیرا اوایل هفته جاری در مورد جزئیات نهایی با قانونگذاران به توافق رسید.

  "این بسته باند پهن تاریخی است" ، در اعلامیه نیوزوم درباره این معامله آمده است. "این فراتر از سیاست است و این یک پروژه میراثی خواهد بود که به نفع نسل های ساکنان روستاها و شهرها خواهد بود. این قانون با اولویت بندی مناطق ، تأسیسات ، خانوارها و مشاغل باقیمانده ، خدمات و سرویس های اساسی برای خانواده های کالیفرنیایی فراهم می کند. در عصر دیجیتال قطع شد. " در برنامه بودجه Newsom که در ماه مه منتشر شد ، استفاده از صندوق های امدادی فدرال و مازاد ایالت برای ایجاد باند پهن و سایر زیرساخت ها به عنوان بخشی از "سرمایه گذاری یک بار در زندگی در آینده ایالت" پیشنهاد شده است.

  به گفته مطبوعات دموکرات ، عضو مجمع سسیلیا آگوئار کاری (D-Winters) ، که بخشی از تیم قانون گذاران مذاکره کننده با Newsom بود ، گفت: "من بسیار هیجان زده هستم ؛ من 10 سال است که روی این موضوع کار می کنم." . "امروز با عبور از AB 156 ، کالیفرنیا متعهد شده است که سرمایه گذاری نسلی را در اختیار همه کالیفرنیایی ها برای دسترسی به خدمات مبتنی بر اینترنت مانند آموزش و آموزش شغلی ، بهداشت از راه دور و اقتصاد دیجیتال فراهم کند." تبلیغات

  مناطق غیرنظامی اولویت اول را دارند

  همانطور که در بیانیه مطبوعاتی نیوزوم اشاره شده است ، این طرح شامل "استخدام شخص ثالث برای ساخت و نگهداری" شبکه مایل میانه "است - خطوط فیبر با ظرفیت بالا که مقدار زیادی داده را حمل می کنند با سرعت بالاتر در مسافت های طولانی تر بین شبکه های محلی ، "با هزینه دولت" 3.25 میلیارد دلار برای هدف قرار دادن این مایل میانه و ساخت خطوط باند پهن ". در متن لایحه آمده است: شبکه مایل میانه در دسترس "ارائه دهندگان آخرین مایل ، م institutionsسسات مجری و اشخاص قبیله ای" است.

  خطوط 2 میلیارد دلاری مایل آخر که خانه های مصرف کنندگان را بهم متصل می کند در اطلاعیه نیوزوم آمده است و مشاغل دارای شبکه های محلی "شامل 1 میلیارد دلار برای جوامع روستایی و 1 میلیارد دلار برای جوامع شهری است. متقاضیان بودجه آخرین مایل باید تا 30 ژوئن 2023 درخواست دهند. در متن لایحه آمده است: "پس از آن تاریخ ، پول باقیمانده" باید در اختیار كمسیون [خدمات عمومی] قرار گیرد تا برای ساخت زیرساخت باند پهن آخرین مایل در هر نقطه از ایالت تخصیص یابد. "

  ساخت وسط ظاهراً انتظار می رود که شبکه مایل چند سال طول بکشد ، زیرا این لایحه می گوید: "مجوز تدارکات طراحی-ساخت ... برای اهداف شبکه پهن باند مایل میانه با دسترسی آزاد در سرتاسر کشور پس از 1 ژانویه 2024 ، تا زمان تکمیل شبکه باند پهن. " در این لایحه آمده است که مکانهای دارای اولویت برای شبکه مایل میانه شامل مدارس ، کالج ها ، نهادهای دولتی ، م institutionsسسات بهداشتی ، کتابخانه ها ، نقاط پاسخگویی ایمنی عمومی و اراضی قبیله ای است.

  طرح مایل میانه در ابتدا هدف قرار می گرفت مکانهایی که دسترسی مسکونی به سرعت بارگیری 25 مگابیت بر ثانیه و سرعت بارگذاری 3 مگابیت بر ثانیه وجود ندارد. کمیسیون خدمات عام المنفعه وظیفه دارد مکانهایی را "در جوامعی که هیچ زیرساخت مایل میانه شناخته شده ای با دسترسی آزاد ، با ظرفیت کافی و با نرخ مقرون به صرفه ندارند" شناسایی کند. این کمیسیون همچنین "باید اولویت دسترسی به شبکه های باند پهن باند مایل متوسط ​​در سراسر کشور را شامل مناطق قابل ساخت سریع ، مناطق بدون دسترسی به شبکه مایل میانه شناخته شده ، مناطق تحت شبکه شبکه های مایل میانه و مناطق بدون ظرفیت کافی برای شناسایی نیازهای آینده مایل را برآورده کنید. "

خبرهای دیگر از خط مشی فناوری