خبر

 • تک بورد - کارخانه زغال سنگ قدیمی در حال استخراج بیت کوین برای یک شرکت آب و برق است

  کارخانه زغال سنگ قدیمی در حال استخراج بیت کوین برای یک شرکت آب و برق است
  27 روز و 11 ساعت قبل

  بیت کوین در حال نیرو دادن به نیروگاه مریض دیگری است.
  مصرف زیاد انرژی بیت کوین راز کثیف این ارز رمزنگاری شده است. برای استخراج بیت کوین ، رایانه های سراسر جهان برق کافی را برای تامین انرژی یک کشور با اندازه متوسط ​​، در جایی به سفارش هلند یا لهستان ، بسته به برآورد ، می جوند.

  خواندن بیشتر

  شرکت سهامداری خصوصی نیروگاه سوخت فسیلی زامبی را برای استخراج بیت کوین احیا می کند بیت کوین استخراج کنم این شرکت ، Greenidge Generation ، در یک مرحله گفت که آنها می توانند یک بیت کوین را با کمتر از 3000 دلار استخراج کنند. حتی امروزه - با 40،000 دلار به ازای هر بیت کوین ، حدود 30 درصد از اوج خود - احتمال سود واقعی است.

  به همین دلیل است که یک شرکت متعلق به سرمایه گذاران یک مرکز داده کانتینری را در خارج از نیروگاه زغال سنگ در 10 مایلی شمال سنت لوئیس رها کرده است. هنگامی که قیمت عمده فروشی برق کاهش یافت ، شرکت آمرن ، در تلاش بود تا نیروگاه 1099 مگاواتی را سودآور نگه دارد. اما برای دویدن فقط زمانی که تقاضا زیاد بود ، به اصطلاح وظیفه پیک ، مناسب نبود. در عوض ، آنها در حال آزمایش تمام وقت و استفاده از برق اضافی برای استخراج بیت کوین هستند. برای تنوع بار که از نیروگاه 55 ساله مالیات می گیرد. این شرکت ادعا می کند که استخراج بیت کوین می تواند ردپای کربن خود را کاهش دهد و به آن اجازه دهد تا گیاهان خود را به طور مداوم اجرا کند و نه اینکه آنها را بالا و پایین ببرد ، که به گفته آنها می تواند تولید گازهای گلخانه ای را افزایش دهد.

  "تغییرات بسیار چشمگیری در بار داریم. دقیقه به دقیقه ، گاهی ثانیه به ثانیه. " اما وقتی تمام وقت کار می کند ، آنها فقط باید برق را از عملیات استخراج خارج کنند. وود گفت که انتقال مجدد برق به شبکه حدود 20 ثانیه طول می کشد.

  تبلیغات

  در مقایسه با دستگاه های گازسوز ، که معمولاً حداقل 5 دقیقه طول می کشد تا حداکثر ظرفیت خود را افزایش دهد ، این بسیار سریع است. اما در مقایسه با باتری های مقیاس شبکه ، که می توانند ظرف چند میلی ثانیه پاسخ دهند ، بسیار کند است. پایین ، جاشوا رودز ، همکار تحقیقاتی در دانشگاه تگزاس در آستین ، به E&E News گفت. وی گفت: "اگر از روش صحیح استفاده شود ، می تواند تأثیر مثبت در انتشار گازهای گلخانه ای داشته باشد." "در غیر این صورت می تواند انتشار گازهای گلخانه ای را افزایش دهد." آمرن تلاش کرد تا پرداخت کنندگان بخشی از صورت حساب را برای آزمایش خود پرداخت کنند ، اما طرفدار مصرف کننده میسوری این کار را عقب انداخت. جف مارک ، اقتصاددان ارشد دفتر میسوری از مشاوران عمومی ، می گوید: "اگر آمرن میسوری بخواهد وارد بازار کالاهای سفته بازی مانند ارزهای مجازی شود ، باید این کار را به عنوان یک سرویس غیرقانونی انجام دهد ، در صورتی که پرداخت کنندگان از نظر اقتصادی از آنها بی اطلاع باشند." ، در پرونده ای نوشت. این تلاش خارج از محدوده مقررات مربوط به تأسیسات برق است و در صورت مجاز بودن ، شیب لغزنده ای ایجاد می کند که در آن می توان از سرمایه گذاران تقریباً برای هر چیزی سرمایه گذاشت. "

  این ابزار می گوید که اگر آزمایش بیت کوین آن به پایان برسد ، می تواند مراکز داده مشابهی را به مزارع بادی و خورشیدی متصل کند تا برق اضافی را در مواقع عرضه زیاد یا تقاضای کم جذب کند. نیروگاه زغال سنگ مورد استفاده در آزمایش قرار است در سال 2028 خاموش شود. نرخ هر 15 روز یا بیشتر این که آیا ریاضیات به کار خود ادامه می دهد تا حد زیادی به هزینه اجرای کارخانه و قیمت بیت کوین بستگی دارد که بسیار ناپایدار است. بر اساس قیمت های امروز ، این شرکت از زمان راه اندازی معدنچیان در آوریل حدود 800000 دلار درآمد داشته است.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری