خبر

 • تک بورد - چین بازی های آنلاین برای خردسالان را به جز از ساعت 8 شب تا 9 شب جمعه تا یکشنبه ممنوع کرد

  چین بازی های آنلاین برای خردسالان را به جز از ساعت 8 شب تا 9 شب جمعه تا یکشنبه ممنوع کرد
  22 روز و 15 ساعت قبل

  تقریباً هر ساعت هفته ، شرکت های بازی آنلاین از خدمات زیر 18 سال منع می شوند.
  گزارش می شود که چین امروز قوانین جدیدی را وضع کرد که کودکان خردسال را بیش از سه ساعت در هفته بازی ویدئویی را ممنوع می کند ، در حالی که بازی جوانان را از دوشنبه تا پنجشنبه به طور کامل ممنوع می کند. در حالی که برخی گزارش های خبری می گویند این ممنوعیت برای همه بازی های ویدئویی اعمال می شود ، اقدامات اجرایی صادر شده توسط

  تنظیم کننده ، که بر بازار بازی های ویدئویی کشور نظارت دارد ، گفت: "شرکت های بازی از ارائه خدمات به خردسالان به هر شکلی در خارج از ساعات مقرر منع می شوند و باید اطمینان حاصل کنند که سیستم های تأیید صحت نام واقعی را مستقر کرده اند." مقاله گفت "پیش از این ، چین مدت زمان بازی کودکان زیر 18 سال را محدود به 1.5 ساعت در هر روز و سه ساعت در تعطیلات طبق قوانین سال 2019 محدود کرده بود."

  گفته می شود افراد زیر 18 سال می توانند ویدئو بازی کنند بازیها فقط از ساعت 8 شب تا 9 شب جمعه ها ، شنبه ها ، یکشنبه ها و تعطیلات عمومی - کودکان خردسال را در بیشتر هفته ها به سه ساعت محدود می کنند و حتی به آنها اجازه نمی دهند کدام سه ساعت را انتخاب کنند. براساس قوانین جدید ، که بر همه دستگاه ها ، از جمله تلفن ها اعمال می شود ، طبق گزارشات ، جوانان هر روز از دوشنبه تا پنجشنبه ممنوع بازی می کنند. سلامت خردسالان ... و مربوط به پرورش نسل جوان در عصر جوانسازی ملی است. "

  تشخیص چهره و فناوری های دیگر می تواند برای جلوگیری از بازی های زیر سن قانونی مورد استفاده قرار گیرد. "اقدامات اجرایی دقیق نبود ، اما در پاسخ به اقدامات قبلی دولت برای محدود کردن بازی های ویدئویی توسط جوانان ، Tencent Holdings ... از ترکیبی از فناوری ها استفاده کرده است ، به طور خودکار بازیکنان را پس از یک دوره زمانی خاص بوت می کند و از وال استریت ژورنال نوشت: «ثبت نام واقعی و فناوری تشخیص چهره برای محدود کردن بازی برای خردسالان.

  تغییرات اعلام شده امروز همچنین مستلزم پیوند بازی های آنلاین به یک سیستم دولتی اعتیاد است ، بلومبرگ نوشت: "و نهادهای نظارتی دولتی" بررسی نحوه محدودیت شرکت های بازیسازی در مواردی مانند زمان بازی و خریدهای درون بازی را افزایش خواهند داد.

  تبلیغات

  دولت چین بازیها را "بیماریهای اجتماعی" می داند

  دولت چین اعتیاد به بازیهای ویدئویی را "مسئول بسیاری از بیماریهای اجتماعی ، از جمله حواس پرتی جوانان از مدرسه و مسئولیت های خانوادگی ، "مجله نوشت. یک رسانه دولتی در این ماه بازی های آنلاین را "تریاک برای ذهن" توصیف کرد و "شی جین پینگ" رهبر چین نیز در ماه های اخیر در مورد خطرات ناشی از اعتیاد به بازی در جوانان هشدار داده است ، اظهاراتی که فشار بیشتری را بر مقامات وارد کرده است. در این مقاله آمده است.

  در حالی که مقررات جدید چین ضربه ای به گیمرهای جوان و شرکت های بازی سازی این کشور وارد می کند ، برخی از مردم انتظار دارند بتوانند از قانون سن فرار کنند. در شبکه اجتماعی Weibo ، مردم "در مورد اعمال محدودیت ها ابراز تردید کردند. آنها فقط از ورود والدین خود استفاده می کنند ، چگونه می توانند آن را کنترل کنند؟" یکی از آنها پرسید ، "طبق گزارش رویترز.

  دولت چین سابقه طولانی در اعمال محدودیت ها در صنعت بازی های ویدیویی دارد. در سال 2000 اکثر کنسول های بازی را ممنوع کرد و در نهایت این محدودیت را در سال 2015 لغو کرد.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری