خبر

 • تک بورد - چقدر ISP خود را پرداخت می کنید؟ Consumer Reports می خواهد صورتحساب شما را ببیند

  چقدر ISP خود را پرداخت می کنید؟ Consumer Reports می خواهد صورتحساب شما را ببیند
  15 روز و 9 ساعت قبل

  لایحه شما و یک تست سرعت می تواند به Consumer Reports در تحلیل قیمت اینترنت کمک کند.
  با توجه به اینکه گروه های لابی صنعت پهن باند ادعا می کنند ارائه دهندگان اینترنت قیمت های خود را کاهش داده اند ، Consumer Reports مأموریت دارد هزاران صورتحساب اینترنت ماهانه را از واقعی جمع آوری و تجزیه و تحلیل کند مشتری ها

  امروز در اطلاعیه ای ، Consumer Reports اعلام کرد که ابتکار Broadband Together را با 40 گروه دیگر به منظور "تجزیه و تحلیل هزینه ، کیفیت و سرعت تحویل افراد در جوامع در سراسر ایالات متحده و درک بهتر عواملی که در آن تأثیر دارند ، آغاز کرده است. قیمت و چرا مصرف کنندگان نرخ های مختلفی را برای یک سرویس پرداخت می کنند. " حداقل یک چیز مشخص است قبل از شروع تجزیه و تحلیل: مبلغ واقعی شارژ ISP بسیار بالاتر از قیمت تبلیغاتی آنها است به دلیل هزینه های مختلفی که پس از انتخاب مشتری از طرح ، هزینه های آن برطرف می شود.

  بیش از 6،600 نفر قبلاً هزینه کرده اند شرکت کرد می توانید به وب سایت پروژه بپیوندید ، که می گوید این روند هفت دقیقه طول می کشد. Consumer Reports گفت: "برای مشارکت ، مصرف کنندگان نیاز به قبض اینترنت ، اتصال به اینترنت دارند تا محققان CR بتوانند سرعت خود را آزمایش کنند و به چند سوال در مورد خدمات باند پهن خود پاسخ دهند." این گروه "برای مقایسه قیمت و خدمات شرکت ها" صورتحساب ها را تجزیه و تحلیل می کند و می فهمد "مصرف کنندگان در واقع برای باند پهن چه هزینه هایی می پردازند. تبلیغات

  علی رغم آنچه صنعت می گوید ، کاربران بیشتر هزینه پرداخت می کنند ما اخیراً چند داستان در مورد چگونگی افزایش هزینه های باند پهن برای مصرف کنندگان نوشته ایم ، حتی در شرایطی که گروه های لابی برای ISP مانند AT&T و Verizon ادعا می کنند قیمت ها را پایین آورده اند. تجزیه و تحلیل داده های دولت ایالات متحده توسط گروه حمایت از مصرف کننده مطبوعات آزاد نشان داد که متوسط ​​هزینه ماهانه خانوارها برای خدمات اینترنتی در هر سال تقریباً دو برابر نرخ تورم در حال افزایش است.

  گروه لابی صنعت USTelecom ادعا می کند که نشان می دهد که قیمت های باند پهن در سال جاری واقعاً کاهش یافته و ادعا می شود که "قیمت محبوب ترین ردیف خدمات باند پهن 7.5 درصد کاهش یافته است" از سال 2020 تا 2021 و "قیمت بالاترین سرعت ارائه خدمات باند پهن 2.3 درصد کاهش یافته است. " USTelecom همچنین ادعا کرد که محبوب ترین ردیف پهنای باند از سال 2015 به میزان 26.2 درصد کاهش یافته و قیمت با بالاترین سرعت ارائه شده در آن دوره 6 ساله 39.2 درصد کاهش یافته است.

  مدیر تحقیقات آزاد مطبوعات ، درک ترنر ، تحلیل USTelecom را " گمراه کننده و نادرست ، گفت: "گروه لابی صنعت" داده های FCC را در نرخ های تبلیغاتی مستقل و غیر تبلیغاتی دستکاری می کنند ، که همان قیمت واقعی است که از مشتریان دریافت نمی شود "، زیرا منعکس کننده استفاده از بسته های نرم افزاری یا "پیچ و خم گیج کننده قیمت های تبلیغاتی ، هزینه های اضافی و بالون کردن نرخ های پس از تبلیغات که مردم هر ماه از جیب خود پرداخت می کنند." ترنر همچنین نوشت كه گزارش های درآمد ISP های اصلی نشان می دهد كه "متوسط ​​درآمد مسكونی شركت ها به ازای هر مشتری باند پهن - از قیمت متوسط ​​و واقعی مشتری از مشتریان" [با] افزایش بیش از دو برابر نرخ تورم ، با افزایش شدید در طول اولین سه ماهه 2021. "

  مقایسه سرعت صنعت ناقص است

  همانطور که گزارش کردیم ، USTelecom آنچه را" سریعترین ردیف سرعت در سال 2015 "نامید با یک ردیف ظاهرا قابل مقایسه در سال 2021 مقایسه کرد ، اما هیچ یک از برنامه های اندازه گیری شده حتی نزدیک به بودن نبود سریعترین ردیف در هر سال. USTelecom قیمت 141 مگابیت بر ثانیه سرعت بارگیری در سال 2015 را با قیمت 248 مگابیت بر ثانیه سرعت بارگیری در سال 2021 مقایسه کرد ، اما سرعت بارگیری گیگابایت از طریق فیبر از قبل قبل از سال 2015 و Comcast شروع به ارائه بارگیری گیگابایت از طریق کابل در سال 2016 کرده است. میانگین سرعت اینترنت نیز بسیار افزایش یافته است سریعتر از ردیف های سرعتی که توسط USTelecom بررسی شده است ، نشان می دهد که گروه صنعت مقایسه سیب به سیب را انجام نداده است.

  NCTA ، که بهترین ارائه دهندگان کابل را نشان می دهد ، بحث کرده است که قیمت ها از سال 2000 98 درصد کاهش یافته است. اما این تنها زمانی است که "قیمت هر مگابیت" اندازه گیری می شود و نادیده گرفته می شود که قیمت واقعی مصرف کنندگان هر ماه افزایش یافته است.

  یک دستورالعمل از سوی جو بایدن رئیس جمهور در روز جمعه از ارتباطات فدرال خواست کمیسیون برای سرکوب هزینه های پنهان ، با اشاره به اینکه قیمت های واقعی که مشتریان باند پهن می پردازند به طور کلی بسیار بالاتر از قیمت هایی است که ISP تبلیغ می کند. در پاسخ ، جاناتان اسپالتر ، مدیرعامل USTelecom ، یک پست وبلاگی با عنوان ، "زمینه و حقایق مهم است: پاسخی به برگه های مربوط به دستورالعمل کاخ سفید" نوشت. در آن پست ، اسپالتر ادعا کرد که قیمت پهنای باند امسال "در تمام نقاط قیمت" کاهش یافته است ، حتی اگر تحقیقات USTelecom فقط قیمت دو سطح سرعت را بررسی کرده است. تبلیغات

  Consumer Reports بدنبال حقیقت است

  Consumer Reports گفت تحقیقات آن به کشف "حقیقت" در مورد قیمت اینترنت کمک می کند. مدیر عامل Consumer Reports ، مارتا تلادو گفت: "برای مدت طولانی ، هزینه واقعی و کیفیت سرویس اینترنت پنهان و پنهان شده است.

  " برای ایجاد بازار بهتر ، باید حقیقت را در مورد اینترنت بدانیم. قیمت ها و هزینه ها "، جاناتان شوانتس ، مشاور ارشد سیاست گروه گفت. "به طرز حیرت انگیزی ، برخی از صورتحساب ها حتی قیمتی را که مصرف کنندگان برای خدمات اینترنت می پردازند ذکر نمی کنند. این تلاش برای ایجاد شفافیت مورد نیاز مصرف کنندگان باند پهن و حقایقی است که ما برای حمایت از کیفیت بهتر و قیمت های مقرون به صرفه نیاز داریم."

  < Consumer Reports همچنین گفت: "بیماری همه گیر" چالش های جدی را که میلیون ها آمریکایی هر روز با آن روبرو می شوند در مورد دریافت باند پهن نشان داده است. "بسیاری از مصرف کنندگان می توانند براساس محل زندگی خود هزینه بیشتری دریافت کنند. مردم به دلیل عدم رقابت در جامعه خود با سرعت کم و کیفیت پایین خدمات گیر می کنند. برخی از مصرف کنندگان به دلیل قیمت های گیج کننده و همچنین هزینه های بیشتری را برای خدمات کمتر خرج می کنند. بسیاری از افراد به سادگی نمی توانند آنلاین شوند زیرا در آنها هیچ سرویسی زندگی نمی کنند یا توانایی پرداخت آن را ندارند. "

خبرهای دیگر از خط مشی فناوری