خبر

 • تک بورد - پی پال پول کاربران را پس از مسدود کردن، ضبط وجوه و ادعاهای شکایت دزدید

  پی پال پول کاربران را پس از مسدود کردن، ضبط وجوه و ادعاهای شکایت دزدید


  9 روز و 10 ساعت قبل

  خط‌مشی‌های کاربر «نمی‌توانند به‌عنوان «مجوز برای سرقت» استفاده شوند.»
  PayPal با یک شکایت دسته‌جمعی مواجه است که ادعا می‌کند شرکت پرداخت‌های دیجیتال با مسدود کردن وجوه مشتری بدون ارائه توضیحی، قوانین راکت‌سازی را نقض کرده است.

  وقتی کاربران درباره وجوه مسدود شده با PayPal تماس گرفتند، به آنها گفته شد که "خط مشی استفاده قابل قبول" شرکت را نقض کرده اند، اما به آنها گفته نشده است که چگونه این تخلف رخ داده است. علاوه بر این، این ادعا می‌کند که حداقل در یک مورد، PayPal گفته است که یک کاربر «باید احضاریه‌ای دریافت کند» تا دلیل آن را بیابد.

  ادامه مطلب

  چگونه می توانم پی پال را از مسدود کردن کمپین تامین مالی جمعی من متوقف کنم؟ در دادخواست می گوید: «PayPal با ارائه نکردن اخطار کافی به کاربرانی که حساب هایشان توقیف شده است، قرارداد خود را نقض می کند. هنگامی که PayPal به کاربران اطلاع می‌دهد که وجوه خود را متوقف کرده است، «به این گونه کاربران اطلاع نمی‌دهد که چرا چنین وجوهی نگهداری می‌شوند، چگونه می‌توانند آزادسازی این وجوه را دریافت کنند، و/یا چگونه می‌توانند از نگه‌داشتن وجوه در آینده جلوگیری کنند. حساب های آنها."

  همچنین می گوید که PayPal پس از یک دوره 180 روزه، پول را برای خود می گیرد. شکایت می‌گوید: «توافقنامه کاربر و خط‌مشی استفاده قابل قبول PayPal را نمی‌توان به‌عنوان «مجوز سرقت» استفاده کرد.

  «هرگز نمی‌توان به یک شخص زنده دسترسی پیدا کرد»

  این سه نفر سرآمد هستند. شاکیان ادعا می کنند که آنها نزدیک به 250000 دلار توسط PayPal ضبط کرده اند. یکی از شاکیان، شبدان آکیل بکوف، ویترینی داشت که قلم های هیالورون را می فروخت که با اسید هیالورونیک پر شده است، پرکننده پوستی که برای کاهش چین و چروک استفاده می شود. او گفت که PayPal 172206.43 دلار از حساب همسرش که او برای فروشگاه خود استفاده می کرد، بدون هیچ توضیحی دریافت کرده است. پس از تماس‌ها و نامه‌های متعدد به PayPal، سرانجام به او گفته شد که این توقیف «به دلیل خسارات جبران‌شده ناشی از آن نقض‌های [خط‌مشی استفاده قابل قبول] بر اساس توافق‌نامه کاربر است». او ادعا می کند که هرگز نسخه ای از آن خط مشی را دریافت نکرده است تا زمانی که حسابش محدود شده است.

  بعداً، PayPal گفت که از این بودجه برای بازپرداخت مشتریانی که قلم هیالورون را از فروشگاه او خریداری کرده بودند، استفاده کرده است. Akylbekov با درخواست برای مشاهده اسناد مشتریانی که درخواست بازپرداخت کرده بودند، پیگیری کرد. یکی از نمایندگان خدمات مشتریان PayPal گفت که این گزارش ظرف دو روز در دسترس خواهد بود، اما Akylbekov می‌گوید که هنوز آن را دریافت نکرده است.

  سپس، PayPal یک فرم 1099 هزار دلاری به Akylbekov ارسال کرد که می‌گفت او 162,517.19 دلار مالیات بدهکار است. پی پال اساساً برای هزینه ای که هرگز پرداخت نکرده بود، کسر درخواست کرد. پی پال 172206.43 دلار را ضبط کرد، در حالی که تنها 162،517.19 دلار را به IRS گزارش داد.

  مطالعه بیشتر

  PayPal 45000 دلار از دلارهای جمع آوری شده Mailpile را مسدود می کند (به روز رسانی) یکی دیگر از کاربران PayPal به نام رونی شمتوف می گوید که سه توضیح مختلف در مورد دلیل گرفتن این شرکت به او داده شده است. مجموعاً 42,351.87 دلار از حساب او. اولین نماینده خدمات مشتری گفت که او خط مشی استفاده قابل قبول را "با استفاده از همان آدرس IP و رایانه ای که سایر کاربران PayPal استفاده می کردند" نقض کرده است. دومی به او گفت که AUP را با داشتن چندین حساب PayPal نقض کرده است، که Shemtov آن را رد می کند. سومی گفت که او با فروش لباس های یوگا 20 تا 30 درصد زیر قیمت خرده فروشی، با این سیاست مخالفت کرده است.

  به شمتوف همچنین فرم IRS ارسال شد مبنی بر اینکه او بدهکار مالیات وجوهی است که پی پال توقیف کرده است.

  شاکی سوم، لنا ایوانز، می گوید که او 26984 دلار از حساب پی پال خود برداشته است. ایوانز، که لیگ پوکر غیرانتفاعی ملل را تأسیس کرد، از حساب خود برای خرید و فروش در eBay برای سازماندهی لیگ های پوکر و اداره غیرانتفاعی خود استفاده کرد، که به دنبال افزایش تعداد زنانی است که پوکر بازی می کنند. او می‌گوید که PayPal حتی پس از درخواست‌های مکرر ایمیلی درباره تشنج توضیحی نداد. در دادخواست می‌گوید: "او همچنین چندین بار سعی کرد با PayPal تماس بگیرد اما هرگز نتوانست با یک شخص زنده تماس بگیرد." h2>خسارت سه گانه

  به نظر می رسد این دعوا توسط کریس مانی میکر، بازیکن حرفه ای پوکر که در سال 2003 در سری جهانی پوکر برنده شد، سازماندهی شده باشد. Moneymaker گفت که PayPal 12000 دلار از پول او را توقیف کرد و او تهدید کرد که از شرکت شکایت خواهد کرد. او در ماه مه گذشته در توییتی گفت: «هر کس دیگری که پولی توسط PayPal مصادره شده است، می‌تواند با وکلای من که [sic] در حال شروع شکایت دسته جمعی هستند، تماس بگیرد.»

  این دعوی خواستار خسارت سه گانه برای شاکیان و اعضای کلاس است.


  تگ ها:

  کاربران , مسدود , کردن , وجوه , ادعا , شکایت , دزدید


  v 7
خبرهای دیگر از سیاست فنی