خبر

 • تک بورد - پنج لایحه جدید هدف از بین بردن سیستم عامل های Big Tech است ، آنها را مجبور به بازی خوب می کند

  پنج لایحه جدید هدف از بین بردن سیستم عامل های Big Tech است ، آنها را مجبور به بازی خوب می کند
  18 روز و 20 ساعت قبل

  اپل ، گوگل ، فیس بوک و آمازون برای فرار از مقررات جدید تلاش خواهند کرد.
  قانونگذاران مجلس نمایندگان ایالات متحده بعد از ظهر جمعه پنج لایحه جدید ارائه کردند که نویدبخش بزرگترین قانون اصلاح قانون ضد انحصارطلبانه از دوره اعتمادساز در اوایل دهه 1900 است.

  این لایحه ها بسیاری از پلتفرم هایی را که شرکت های Big Tech طی یک دهه اخیر ارائه کرده اند ، هدف می گیرند ، از جمله iOS اپل ، سیستم عامل های جستجو و تبلیغات گوگل ، بازار آمازون و شبکه های اجتماعی و پیام رسان فیس بوک. قانون پیشنهادی تغییرات گسترده ای را هم در نحوه اجرای مقررات انحصار و هم در نحوه اجرای شرکت ها برای سیستم عامل های خود آغاز می کند. آنها در برخی موارد به واگذاری نیاز دارند در حالی که در موارد دیگر به قابلیت همکاری و قابلیت حمل نیاز دارند.

  دیوید سیسیلین ، نماینده دیوید سیسیلین (D-R.I.) ، كه یكی از لوایح را معرفی كرد ، گفت: "در حال حاضر ، انحصارات فن آوری كنترل نشده قدرت زیادی بر اقتصاد ما دارند." "آنها در موقعیت منحصر به فردی برای انتخاب برندگان و بازندگان ، از بین بردن مشاغل کوچک ، افزایش قیمت برای مصرف کنندگان و بیکار کردن افراد هستند. دستور کار ما زمینه بازی را فراهم می کند و اطمینان حاصل می کند که ثروتمندترین و قدرتمندترین انحصارهای فناوری با همان قوانینی که بقیه ما بازی می کنند ، عمل می کنند. "

  " شرکت های بزرگ فناوری با رفتار انحصاری خود نوآوری های آمریکایی را خفه می کنند. " نماینده لنس گودن (R-Colo.) ، که به طور مشترک از دو لایحه حمایت مالی کرد. "با کسب رقابت و حذف گزینه های موجود در بازار ، آنها دسترسی عادلانه به بازار آزاد برای مشاغل کوچک در سراسر کشور را رد می کنند."

  اگرچه این قانون سیستم عامل ها را به طور کامل ممنوع نمی کند ، اما شرکت ها را مشمول این موضوع می کند به مقررات جدیدی که توانایی آنها در ارائه محصولات و خدمات خاص را محدود کند ، در عین حال زمینه رقابت برای رقبا را مساوی می کند.

  پنج پیشنهاد

  پنج لایحه همه تلاش برای حل مواردی است که با افزایش قدرت سیستم عامل های مختلف . به نظر می رسد که هیچ یک از چهار شرکت بزرگ پلتفرم - اپل ، گوگل ، فیس بوک و آمازون - در صورت امضای قانون از مقررات جدید معاف خواهند بود.

  تبلیغات

  یک لایحه ، معروف به انتخاب و نوآوری آمریکایی قانون آنلاین ، سیستم عامل ها را از طرفداری از محصولات و خدمات خود منع می کند. همچنین باعث می شود شرکت ها از داده های خصوصی برای جلب نظر در این رقابت استفاده نکنند و با محدود کردن توانایی "دسترسی یا تعامل با همان سیستم عامل ، سیستم عامل ، ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری که برای محصولات ، خدمات یا خطوط تجاری خود اپراتور پلت فرم تحت پوشش در دسترس است. " این لایحه که توسط نماینده دیوید سیسیلین (RR.I.) و با حمایت مالی نماینده لنس گودن (R-Tex) ارائه می شود ، مجازات های قابل توجهی را برای شرکت هایی که نتوانند رعایت کنند اعمال می کند - یعنی بیشتر از 15 درصد از شرکت درآمد متوسط ​​روزانه یا 30 درصد درآمد متوسط ​​روزانه افراد متخلف کسب و کار.

  ReadingApple ویژگی برنامه موسیقی پیش فرض iOS را روشن می کند ، و این چیزی نیست که مردم فکر می کنند Apple بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرد اگرچه گوگل ، فیس بوک و حتی آمازون نیز از این لایحه مستثنی نیستند. با اطمینان از قابلیت همکاری ، طبق قانون ، هر مالک پلت فرم مجبور است که نرم افزار خود را تا حدی برای رقبا باز کند. iOS اپل و پیوندهای آن با Apple Music هدف اصلی خواهد بود. Spotify از این شرکت در اتحادیه اروپا به دلایل ضد انحصاری شکایت کرده است ، و در حالی که اپل به آرامی اجازه داده است تا سرویس های موسیقی رقیب به خدمات سیستم بیشتری مانند Siri دسترسی پیدا کنند ، هنوز راهی برای جایگزینی Apple Music به عنوان پخش کننده پیش فرض وجود ندارد.

  بازار تبلیغات Google نیز تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. Ad Manager این شرکت قبلاً با مقامات رقابتی فرانسه موافقت کرده است ، آنها گفتند که این پلت فرم به ناحق از محصولات خود Google بهره می برد.

  یک لایحه دیگر ، قانون پایان دادن به انحصارات بستر های نرم افزاری ، از سیستم عامل های بزرگ جلوگیری می کند - کسانی که در حداقل 50 میلیون کاربر فعال ماهانه ایالات متحده و حداکثر سرانه بازار 600 میلیارد دلار یا بیشتر - از مالکیت یا فعالیت در مشاغل تجاری که باعث می شود آنها از محصولات و خدمات خودشان استفاده کنند یا از رقبا بی بهره باشند. فروشگاه های اپلیکیشن ممکن است ناقض بالقوه باشند ، اما تبادل آگهی و خدمات موسیقی یا ویدئویی نیز ممکن است. این لایحه ، که توسط نماینده پرامیلا جیاپال (D-Wa.) و با حمایت مالی نماینده لنس گودن (R-Tex.) ارائه شده است ، جریمه هایی مشابه قانون آنلاین انتخاب و نوآوری آمریکا دارد.

  تبلیغات

  قانون سازگاری و رقابت با امکان تغییر سرویس (ACCESS) قانون ، که توسط نماینده ماری گی اسکانلون (D-Pa.) و با حمایت مالی نماینده Burgess Owens (R-Utah) ارائه شده است ، به سیستم عامل هایی نیاز دارد که حداقل استاندارد قابلیت همکاری و قابلیت حمل داده را تضمین می کنید. به نظر می رسد فیس بوک در اینجا هدف خواهد بود ، با توجه به اینکه انتقال پروفایل های شبکه های اجتماعی اساساً از یک شبکه به شبکه دیگر غیرممکن است.

  ادامه مطلب آمازون ، eBay با قوانینی مبارزه می کند که فروشندگان شخص ثالث را از بین می برد قانون رقابت و فرصت بستر های نرم افزاری ، معرفی شده توسط نماینده هاکیم جفریس (DN.Y.) و با حمایت مالی کن باک ( R-Colo.) ، شرکتهایی را که پیشنهاد ادغام یا ادغام دارند ، نه دولت ، برای اثبات پرونده خود نیاز دارند. شرکت های مبتلا ماهانه 50 میلیون کاربر فعال ماهانه یا 100000 فروشنده و سود فعال ماهانه یا سقف بازار 600 میلیارد دلار یا بیشتر دارند. این لایحه تنها قانونی است که شامل "کاربران تجاری" - یا حساب های فروشنده - می شود که به نظر می رسد بازار آمازون را با میلیون ها فروشنده شخص ثالث جدا کرده است.

  و آخرین لایحه ، قانون مدرنیزاسیون هزینه ادغام ادغام ، تنها لایحه ای است که با قوانین دو حزبی پیشنهادی در سنا مطابقت دارد. این قانون به طور قابل توجهی هزینه های تشکیل پرونده ادغام را افزایش می دهد و پول را به نهادهای نظارتی در وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال هدایت می کند تا توانایی نظارت بر ضد انحصار آنها را تقویت کنند. این توسط نماینده نگوزه (D-Colo.) و با حمایت مالی نماینده ویکتوریا اسپارتز (R-Ind.) معرفی شد و مشابه لایحه سنا است که توسط سناتورهای امی کلوبوچار (D-Minn.) و Sen ارائه شده است Chuck Grassley (R.-Iowa).

  جنبش دو حزبي

  مشخص نيست كه هيچ يك از اين لايحه ها تصويب خواهد شد. آخرین مورد ، قانون مدرنیزاسیون هزینه ادغام ادغام ، به احتمال زیاد در این مرحله ظاهر می شود ، زیرا این یک قانون نسبتاً فزاینده است که در حال حاضر از حمایت دو جانبه در هر دو اتاق برخوردار است. اما این واقعیت که سایر لوایح ، که موجب حمایت دو حزب در مجلس بسیار حزبی می شود ، نشان می دهد که یک قانون اساسی اصلاح قانون ضد انحصاری ممکن است قریب الوقوع باشد ، حتی اگر این لوایح خاص زنده نمانند.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری