خبر

 • تک بورد - پس از کمک به تخریب فروشگاه های بزرگ ، آمازون قصد دارد فروشگاه خود را افتتاح کند

  پس از کمک به تخریب فروشگاه های بزرگ ، آمازون قصد دارد فروشگاه خود را افتتاح کند
  30 روز و 8 ساعت قبل

  با فروشگاه های کوچکتر و سرپرستی شده ، این شرکت صفحه ای را از Trader Joe\'s می گیرد.
  آمازون به دنبال فتح بعدی خود است. پس از سالها رشد ، که اخیراً به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 که خرده فروشان فیزیکی را در سراسر کشور نیز از بین برده است ، تأمین شده است ، طبق گزارشات ، این شرکت قصد دارد فروشگاههای بزرگ خود را افتتاح کند.

  این حرکت نشان دهنده یک تغییر ظریف در استراتژی غول تجارت الکترونیک است. با وجود این که مکانهای آجر و ملات مخصوص خود را آزمایش کرده است ، چند ده فروشگاه فعلی مارک دار آمازون امور کوچکی هستند که مجموعه ای از کالاها را ارائه می دهند. بزرگترین املاک و مستغلات روبرو با مشتری ، Whole Foods ، از طریق خرید خریداری شد. اگر وال استریت ژورنال گزارش دهد ، اگر آمازون برنامه های فروشگاه بزرگ خود را اجرا کند ، نشان دهنده بزرگترین پیشرفت شرکت در خرده فروشی فیزیکی ، بخش برجسته اما هنوز عظیم اقتصاد است.

  دان اما انتظار نداشته باشید که آمازون قدم های JC Penney یا Macy's را دنبال کند. در عوض ، به نظر می رسد آمازون از کتاب بازی مشابه کتابی که توسط خواربارفروشان آلدی و تریدر جو پذیرفته شده ، پیروی می کند. جایی که بیشتر فروشگاه های بزرگ در مساحت 100000 فوت مربع هستند ، فروشگاههای آمازون تقریباً یک سوم اندازه خواهند داشت و اولین مجموعه در کالیفرنیا و اوهایو ظاهر می شوند. و مانند آلدی و تریدر جو ، انتظار داشته باشید که در فروشگاه های بزرگ آمازون کالاهای دارای برچسب خصوصی آمازون به شدت نمایش داده شوند. اگرچه گسترش آن کند است اولین کتابفروشی آن ، در سال 2015 در سیاتل افتتاح شد و کتابها و مجلات معمول را در کنار تبلت های Fire ، Echos و تبلیغات فراوان برای محصولات و خدمات مختلف آمازون ارائه کرد. امروزه فقط 24 مکان فیزیکی کتاب آمازون وجود دارد.

  خواندن بیشتر

  آمازون یک فروشگاه بزرگ جاسوسی دوربین ایجاد کرد-بنابراین ما سعی کردیم میوه آن را بدزدیم در خرده فروشی فیزیکی نیز به همین ترتیب محتاط بوده اند. آمازون اولین فروشگاه رفاهی Amazon Go خود را در سال 2018 افتتاح کرد. این سایتها ، که تا حدی خودکار هستند ، به مشتریان امکان می دهد بدون صندوقدار یا کیوسک های خودآزمایی مراجعه کنند. شاید به دلیل فناوری پیچیده ای که در پشت آن وجود دارد ، تنها 23 دستگاه در ایالات متحده وجود دارد ، از جمله قالب جدید Amazon Go Grocery. مفهوم دیگر خواربارفروشی با نام تجاری آمازون ، Amazon Fresh ، اولین بار در آگوست 2020 افتتاح شد. امروزه ، آمازون در مجموع فقط 15 مغازه خواربار فروشی کوچکتر دارد.

  خارج از خواربارفروشی ، آمازون در فروش محصولات شخصی خود در فروشگاه های چهار ستاره آمازون ، که برای اولین بار در سال 2018 افتتاح شد ، دست به گریبان است. این مکان ها مجموعه محدودی از محصولات را که دارای رتبه چهار ستاره و بالاتر در سایت هستند به فروش می رسانند. این فضاها معمولاً بسیار کوچک هستند - حدود 4000 فوت مربع.

  تبلیغات

  در حالی که آمازون به دنبال مشتریان جدید است و تلاشهای جدیدی را برای تسلط بر دسته های دیگر انجام می دهد ، مدیران آن فروشگاههای فیزیکی را به عنوان راهی برای دستیابی به اهداف متعدد در نظر گرفته اند. ، WSJ گزارش می دهد .. با دستگیری رهگذران ، می تواند خود را به افرادی معرفی کند که سایت تجارت الکترونیکی آن را نپذیرفته اند. مکان های فیزیکی همچنین به مردم امکان می دهد محصولات را لمس کنند ، احساس کنند و امتحان کنند - شاید در دسته بندی های خاصی که آمازون با آن دست و پنجه نرم کرده است ، مانند مد ، مزیتی داشته باشد. علاوه بر این ، یک فروشگاه آجر و ملات به شرکت اجازه می دهد تا مجموعه ای از اقلام را انتخاب کند و 350 میلیون مورد موجود در وب سایت خود را به چند هزار برساند ، در حالی که بازدهی تجارت الکترونیکی خود را نیز تسهیل می کند. سرانجام ، مدیران آمازون امیدوارند که فروشگاه ها بتوانند اطلاعات جدیدی را در اختیار من قرار دهند تا در مورد مرور مشتری و رفتار خرید خریداری شود.

  فروشگاه های بزرگ توسط تعدادی از رقبا ، از جمله خرده فروشان با مد روز ، تخفیف داده شده است. فروشگاه ها و سایت های تجارت الکترونیکی مانند آمازون. سهم بازار آنها در خرده فروشی از حدود 8 درصد در سال 1990 به کمتر از 1 درصد امروز کاهش یافته است. این بخش می تواند بررسی های ضد انحصاری بیشتری را جلب کند. لینا خان ، رئیس کمیسیون تجارت فدرال ، با اعمال تمرکز بر قدرت فزاینده پلتفرم های آنلاین ، از لنز جدیدی در رفتارهای ضد رقابتی استفاده کرده است. این تغییر از ملاحظات ضد انحصاری قبلی است که قدرت بازار را به شدت تحت تاثیر قرار داده است. شرکتهایی با قدرت بازار قابل توجه می توانند قیمتهای بالاتری را تعیین کرده و بدون از دست دادن فروش به دنبال حاشیه چاقتر باشند. تأیید خان متوجه شد که سیستم عامل هایی مانند آمازون این روند را کاهش داده اند. "اول ، اقتصاد بازارهای پلتفرمی مشوق هایی را برای یک شرکت ایجاد می کند تا به دنبال سود بیشتر باشد ، استراتژی ای که سرمایه گذاران به آن پاداش داده اند. تحت این شرایط ، قیمت های غارتگرانه بسیار منطقی می شود - حتی اگر آموزه موجود آن را غیرمنطقی و بنابراین غیرقابل قبول تلقی کند. "خان در مقاله ای تأثیرگذار در مجله 2017 نوشت. "دوم ، از آنجا که بسترهای آنلاین به عنوان واسطه های مهم عمل می کنند ، ادغام در خطوط تجاری این بسترها را برای کنترل زیرساخت های اساسی که رقبای آنها به آن وابسته هستند ، قرار می دهد."

  اینکه آیا آخرین هجوم آمازون به خرده فروشی فیزیکی رفتار ضد رقابتی است یا خیر ، باید مشخص شود. به غیر از مشارکت FTC در خرید کل غذاها ، سرعت آهسته گسترش شرکت در آجر و ملات باعث شده است که تنظیم کننده ها عقب نشینی کنند.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری