Dominion Voting Systems امروز دور دیگری از شکایت خود را تشکیل دا">

خبر

 • تک بورد - پرونده های رای دهی Dominion که 1.7 بیلیون دلار دعوی افترا علیه Newsmax ، OAN را سوزانده است

  پرونده های رای دهی Dominion که 1.7 بیلیون دلار دعوی افترا علیه Newsmax ، OAN را سوزانده است
  9 روز و 8 ساعت قبل

  شبکه ها "یک واقعیت متناوب در جایی که وضعیت پایین است ، خوک ها بال دارند" ایجاد کردند.
  Dominion Voting Systems امروز دور دیگری از شکایت خود را تشکیل داد و ادعا کرد که این شرکت در هنگام پخش بخش هایی از شبکه های خبری محافظه کار Newsmax و One America News بدنام شده است. که ادعا کرد در انتخابات 202 آمریکا تقلب شده است. Dominion همچنین شکایتی را برای افترا علیه پاتریک برن ، بنیانگذار و مدیرعامل ساب

  خواندن بیشتر

  Dominion رأی دادن به سیدنی پاول ، وکیل "kraken" به مبلغ 1.3 میلیارد دلار در هر دعوایی ، Dominion به دنبال خسارت بیش از 1.7 میلیارد دلار برای سود و هزینه های از دست رفته در انتخابات است- جعل ادعاها این دعاوی جدید علاوه بر چندین پرونده دیگر که در اوایل سال جاری علیه دیگر طرفها از جمله فاکس نیوز ، رودی جولیانی و سیدنی پاول ، که همه از خود دفاع می کنند ، مطرح شده است.

  در پرونده های امروز ، وکلای Dominion هیچ مشتی نزده اند.

  "Newsmax به ایجاد و پرورش یک واقعیت جایگزین کمک کرد ، جایی که بالا پایین است ، خوک ها بال دارند ، و Dominion در تقلب بزرگ برای سرقت وکالت دومینیون گفتند که ریاست جمهوری از سوی دونالد ترامپ با تقلب در رای گیری انجام می شود. "Newsmax یک نام تجاری کامل را به دلیل بدنام کردن Dominion ایجاد کرد."

  Newsmax در پاسخ به این موضوع گفت که فقط گزارش ادعاهای افراد عمومی را گزارش کرده است. این شرکت در بیانیه ای گفت: "اقدام امروز Dominion تلاشی آشکار برای از بین بردن چنین گزارش هایی و تضعیف مطبوعات آزاد است." فاکس نیوز در ماه مه استدلال مشابهی را مطرح کرد و از قاضی خواست تا شکایت 1.6 میلیارد دلاری Dominion علیه آن را رد کند.

  ریاضی OAN

  یکی از رقبای اصلی Newsmax برای مجموعه MAGA One America است. شبکه خبری که به OAN نیز معروف است. این کانال محافظه کار تازه در سال 2013 توسط رابرت هرینگ پدر ایجاد شد و با وجود مخاطبان نسبتاً کم ، که فقط 14000 نفر در روز برآورد می شود ، شهرت زیادی پیدا کرده است.

  دسترسی محدود شبکه را از بررسی Dominion نجات نداده است اگر چه. در پرونده خود ، وکلای Dominion نوشتند: "در طول و پس از انتخابات نوامبر 2020 ، OAN یک فرصت تجاری را دید. OAN - رقیب غول رسانه ای فاکس - که به دنبال سود و بیننده بود ، با فاکس و دیگر رسانه ها مانند Newsmax به رقابت پرداخت تا داستانهای جعلی و ساختگی در مورد تقلب در انتخابات منتشر کند. در شکایت OAN همچنین صاحبان شبکه چارلز هرینگ و روبرت هرینگ پدر و خبرنگاران شانل ریون و کریستینا باب به عنوان متهمان نامگذاری شده است. ریاضیدانی که شواهدی پیدا کرده بود که الگوریتمی در انتخابات تقلب کرده است. به نظر نمی رسد که او در رشته ریاضی ، لیسانس یا سایر رشته ها مدرک گرفته باشد و به نظر می رسد که به عنوان نصاب در یک شرکت نوسان کار می کند. علاوه بر این ، در سال 2018 او به اتهام "فروش جنایی مواد کنترل شده" مجرم شناخته شد و بیش از هفت ماه در زندان بود. بیرون از پاتریک برن برن بنیانگذار Overstock.com است و به مدت 20 سال مدیرعامل آن بود پس از استعفا پس از رابطه با یک عامل روسی و ارسال بیانیه ای عجیب در سایت شرکت. مانند سایر دعاوی حقوقی ، تشکیل پرونده در پرونده بیرن نیز به طور مشابه غیرعادی است.

  "پس از انفجار حرفه خود در Overstock با داشتن رابطه با یک جاسوس روسی ، پاتریک برن به زودی خود را برای یک پروژه جدید حیوان خانگی پیدا کرد: تبلیغ روایت نادرست مبنی بر سرقت انتخابات 2020 ، "وکلای شرکت نوشتند. "[D] علیرغم اینکه مشاوران ارشد خود ترامپ و خود Dominion به حقایق توجه کرده اند - برن همچنان به دروغ های ساختگی ، ذاتاً غیرممکن ، سودآور و قابل اثبات خود پایبند است. در برنامه های تلویزیونی ، یک سری وبلاگ ، یک کتاب و یک فیلم ، برن همچنان افسانه تقلب در انتخابات را در مورد سلطه ادامه می دهد. "

  خواندن بیشتر

  Dominion پرونده های رای دهی 1.7 میلیارد دلار دعوی افترا علیه Newsmax ، OANvar abtest_1786219 = ABTest جدید (1786219 ، "کلیک") ؛ اوایل تابستان امسال ، برن خواستار تعویض سیستم رای گیری ایالات متحده با جایگزینی آن با سیستم مبتنی بر بلاک چین شد. به عنوان مدیرعامل Overstock.com ، برن اصرار کرد که سایت بیت کوین را به عنوان نوعی پرداخت بپذیرد و بر سرمایه گذاری در بلاک چین نظارت کند ، از جمله سرمایه گذاری فرشته در یک شرکت بحث برانگیز رای گیری بلاک چین به نام Voatz. امروز ، برن تا حد زیادی حسابرسی حزبی شمارش آرای آریزونا را که یکی از سناتورهای جمهوری خواه ایالت متحده آن را "خراب" و "غیرقابل برگشت" نامیده بود ، تامین می کند.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری