خبر

 • تک بورد - هیئت نظارت فیس بوک خواستار وضوح قوانین برای کاربران با مشخصات بالا است

  هیئت نظارت فیس بوک خواستار وضوح قوانین برای کاربران با مشخصات بالا است
  16 روز و 6 ساعت قبل

  پلتفرم رسانه های اجتماعی تحت کنترل سیاست های تعدیل و اجرا قرار گرفته است.
  هیئت نظارت فیس بوک در حال بررسی ادعاهایی است که گروه رسانه های اجتماعی به برخی از کاربران برجسته اجازه داده است قوانین آن را زیر پا بگذارند و شرکت را متهم به پنهان ماندن اطلاعات در این مورد کرده است.

  هیئت رئیسه ، "دیوان عالی: هیئت سبک برای نظارت بر فرآیندهای تعدیل محتوا" ، روز سه شنبه گفت که در حال بررسی "میزان پیشرفت کامل فیس بوک" در پاسخ به پرسش های قبلی خود در مورد "بررسی متقابل" ، ”یک سیستم داخلی که برای بررسی مطالب سیاستمداران ، افراد مشهور و روزنامه نگاران مورد استفاده قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که پست ها به اشتباه حذف نشده اند. بر اساس گزارش وال استریت ژورنال که هفته گذشته منتشر شد ، این سیستم میلیون ها کاربر را شامل می شد و گاهی اوقات برای محافظت از برخی کاربران در برابر قوانین حتی در صورت تخطی از قوانین فیس بوک مورد استفاده قرار می گرفت ، عملی که به لیست سفید معروف است.

  در ماه ژوئن ، این شرکت به هیئت مدیره گفت که این سیستم فقط برای "تعداد کمی از تصمیمات" مورد استفاده قرار می گیرد. مجله گزارش داد.

  "این افشاگری ها توجه مجدد را به روش ظاهراً ناسازگار جلب کرده است. شرکت تصمیم می گیرد ، "th هیئت نظارت روز سه شنبه اعلام کرد. "ما همچنین در حال بررسی این هستیم که چگونه هیئت مدیره می تواند مسائل مربوط به بررسی متقابل را بیشتر بررسی کند ، که ممکن است به توصیه های بیشتری در این زمینه منجر شود." این شرکت رسانه ای در مورد عادلانه بودن تصمیمات و سیاست های تعدیل محتوا تصمیم گیری می کند ، زیرا با قوانین سختگیرانه تری از سوی قانون گذاران روبرو است.

  اما برخی از آنها شکایت کرده اند که فاقد قدرت کافی برای مجبور کردن فیس بوک به تحویل اطلاعات مربوطه است. .

  هیئت مدیره گفت که "مدتی است در مورد بررسی متقابل س questionsال می پرسد" ، اما فیس بوک از ارائه بیشتر اطلاعات درخواستی خودداری کرده است. این شرکت اعلام کرد که "با فیس بوک تماس گرفته و درخواست کرده است تا اطلاعات بیشتری را در مورد اطلاعاتی که قبلاً با ما به اشتراک گذاشته شده است ، ارائه دهد" و انتظار می رود در روزهای آینده جلسه ای ارائه شود.

  فیس بوک از اظهار نظر خودداری کرد.

  < p> این اخبار پس از یک هفته کبود برای فیس بوک منتشر می شود ، پس از اینکه مجله داستانهایی را بر اساس اسناد داخلی فاش شده توسط یک افشاگر منتشر کرد ، که بسیاری از آنها نشان می دهد که این شرکت قبل از دفن در صورت منفی بودن یافته ها ، به طور مرتب تحقیقات داخلی انجام می دهد.

  سیاستمداران ، از جمله قانونگذاران کمیته تجاری تجارت سنا در زمینه حمایت از مصرف کنندگان ، به دنبال استماع با مدیران فناوری هستند تا برخی از موضوعات مطرح شده در این زمینه را مورد بحث قرار دهند.

  در آخر هفته ، نیک کلگ ، نایب رئیس فیس بوک مسائل جهانی ، با پست وبلاگی با عنوان "آنچه وال استریت ژورنال اشتباه کرد" ، روزنامه را متهم کنید و آن را متهم به "بد جلوه دادن" کار شرکت و "اعطای انگیزه های بسیار نادرست به رهبری و کارکنان فیس بوک" کرد.

  © 2021 Financial Times Ltd. کلیه حقوق محفوظ است به هیچ وجه توزیع ، کپی یا اصلاح نشود.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری