خبر

 • تک بورد - هیئت منصفه در دادگاه الیزابت هلمز در 3 مورد از 11 مورد به بن بست رسید

  هیئت منصفه در دادگاه الیزابت هلمز در 3 مورد از 11 مورد به بن بست رسید


  24 روز و 15 ساعت قبل

  طبق یادداشتی که امروز در دادگاه خوانده شد، اعضای هیئت منصفه شش روز در حال مذاکره بودند.
  طبق یادداشتی که امروز در دادگاه خوانده شد، هیئت منصفه در محاکمه جنایی الیزابت هولمز نتوانسته اند در مورد سه مورد از 11 فقره کلاهبرداری که به آنها متهم شده است، رأی صادر کنند.

  هشت مرد و چهار زن به مدت بیش از 40 ساعت در طول شش روز در حال بحث و تبادل نظر بوده‌اند، که بیشتر آن قبل از تعطیلات آخر هفته رخ داده است. امروز اولین روز آنها از تعطیلات است.

  معلوم نیست که هیئت منصفه در هشت موردی که توانسته‌اند روی آن توافق کنند، چه تصمیمی گرفته‌اند.

  قاضی ادوارد داویلا بخشی از دستورالعمل‌هایی را که قبلاً به هیئت منصفه داده بود، بازخوانی کرد، دستورالعمل‌هایی که بار اثبات برای غلبه بر فرض بی‌گناهی را مشخص می‌کند. داویلا همچنین نسخه اصلاح شده ای از دستورالعمل های مدل را که به هیئت های منصفه در بن بست داده شده بود، برای هیئت منصفه خواند. دستورالعمل مدل اصلی به شرح زیر است:

  اعضای هیئت منصفه، شما گزارش داده‌اید که نتوانسته‌اید به یک رأی متفق القول در این مورد برسید. من تصمیم گرفتم چند فکر اضافی را به شما پیشنهاد کنم.

  شما به عنوان اعضای هیئت منصفه وظیفه دارید در مورد پرونده با یکدیگر بحث کنید و در تلاش برای رسیدن به یک رأی متفق القول در صورتی که هر یک از شما می توانید این کار را انجام دهید، مشورت کنید. بنابراین بدون نقض قضاوت و وجدان فردی شما. هر یک از شما باید برای خود تصمیم بگیرید، اما تنها پس از بررسی بی‌طرفانه شواهد با اعضای هیئت منصفه. در طول گفتگوهای خود، در صورت متقاعد شدن به نادرست بودن آن، نباید از بررسی مجدد نظرات خود و تغییر نظر خود دریغ کنید. با این حال، شما نباید باور صادقانه در مورد وزن یا تأثیر شواهد را صرفاً به دلیل نظرات اعضای هیئت منصفه یا صرفاً به منظور بازگرداندن رأی تغییر دهید.

  همچنین به شما یادآوری می‌کنم که در مشورت خود باید دستورالعمل هایی را که به شما داده ام به طور کلی در نظر بگیرید. شما نباید هیچ بخشی از هیچ دستورالعملی، از جمله این یکی را جدا کنید، و سایرین را نادیده بگیرید. همه آنها به یک اندازه مهم هستند.

  این چیزی که من گفتم به این معنی نیست که شما را عجله کند یا شما را تحت فشار قرار دهد تا بر سر یک حکم توافق کنید. به اندازه ای که نیاز دارید برای بحث در مورد مسائل وقت بگذارید. عجله ای وجود ندارد.

  از شما می خواهم که اکنون به اتاق هیئت منصفه بازگردید و با در نظر گرفتن این نظرات اضافی، به گفتگوی خود ادامه دهید.

  پس از شنیدن دستورالعمل های جدید، هیئت منصفه فرستاده شد. برای بررسی بیشتر سه اتهام به عقب برگردید.


  تگ ها:

  هیئت , منصفه , دادگاه , الیزابت , هلمز , مورد , رسید


  v 7
خبرهای دیگر از سیاست فنی