خبر

 • تک بورد - هولمز در ماه سپتامبر با حداکثر 80 سال زندان روبرو خواهد شد

  هولمز در ماه سپتامبر با حداکثر 80 سال زندان روبرو خواهد شد


  10 روز و 10 ساعت قبل

  چند ماه دیگر پس از یک دادگاه تاخیری و طولانی مدت وجود دارد؟
  محاکمه الیزابت هولمز ماه ها به تعویق افتاد و اکنون حکم او به همین ترتیب متوقف خواهد شد. قاضی در محاکمه او جلسه دادگاه را برای اواخر سپتامبر تعیین کرد.

  دستور ادوارد داویلا، قاضی منطقه ای ایالات متحده، که دیروز صادر شد، حکم را برای 26 سپتامبر تعیین کرد. او همچنین 16 ژوئن را برای رسیدگی به درخواست هایی که احتمالاً وکلای هولمز ارائه می کنند و ممکن است در آن درخواست لغو محکومیت یا درخواست تجدید نظر کنند، تعیین کرده است. محاکمه جدید.

  ادامه مطلب

  الیزابت هولمز در 4 مورد از 11 اتهام مجرم شناخته شد هولمز در اوایل این ماه به سه فقره کلاهبرداری با سیم و یک مورد توطئه برای ارتکاب مجرم شناخته شد. کلاهبرداری سیمی هیئت منصفه به سه مورد تعلیق شد که دادستان در پرونده ای که به طور مشترک با وکلای هولمز تهیه شده بود، خواستار رد آن شدند. مدیر عامل سابق ترانوس از اتهامات باقی مانده کلاهبرداری با سیم علیه بیماران تبرئه شد.

  در حالی که احتمال دارد او به دلیل کلاهبرداری از سرمایه گذاران به زندان بیفتد، می تواند هشت ماه و نیم آینده را با وثیقه سپری کند. او با حداکثر 20 سال زندان برای هر یک از چهار اتهامی که به آنها محکوم شده است، مواجه است، اگرچه بعید است که او به تمام 80 سال محکوم شود.

  هولمز از آن زمان با وثیقه آزاد شده است. ژوئن 2018، زمانی که او و رامش "سانی" بالوانی از همدستانش متهم شدند. هر دو پس از ارسال 500000 دلار اوراق قرضه و تسلیم پاسپورت خود آزاد شدند. اکنون که هولمز مجرم شناخته شده است و در انتظار صدور حکم است، پیوند او باید با اموال تضمین شود. محاکمه آنها بارها به تعویق افتاده است، ابتدا به دلیل همه گیری کووید و سپس به دلیل زایمان هولمز.

  بخشی از دلیل به تعویق افتادن حکم هولمز این است که دولت هنوز باید پرونده خود را علیه آن تحت پیگرد قانونی قرار دهد. بالوانی. در ابتدا قرار بود هولمز و بالوانی با هم محاکمه شوند، اما قاضی پس از اینکه وکلای هولمز فاش کردند که در دفاع از او، بالوانی را به سوء استفاده از او متهم خواهد کرد، دستور داد محاکمه های جداگانه ای انجام شود. داویلا نوشت: «چنین شهادتی به‌طور ناعادلانه‌ای برای متهم همدف آقای بالوانی ضرر خواهد داشت، به طوری که از محاکمه عادلانه محروم می‌شود، مگر اینکه محاکمه او از محاکمه خانم هولمز جدا شود.» بالوانی ادعاهای سوء استفاده را رد کرده است.

  ادامه مطلب

  شهادت هولمز نتیجه معکوس داد - هیئت منصفه او را به عنوان کم اعتبارترین شاهد ارزیابی کردند. آنها معتقد بودند که او مورد آزار قرار گرفته است، آنها احساس نمی کردند که این روی تصمیم او برای ارتکاب کلاهبرداری تأثیر گذاشته است.

  محاکمه بالوانی که ابتدا قرار بود ماه آینده آغاز شود، به دلیل موج فعلی موارد کووید در سراسر کشور به اواسط مارس به تعویق افتاد. بیانیه های افتتاحیه از 15 مارس آغاز می شود.


  تگ ها:

  هولمز , سپتامبر , حداکثر , زندان , روبرو , خواهد


  v 6
خبرهای دیگر از سیاست فنی