مارک بنیوف ، مدیرعامل Salesforce اواخر روز جمعه تأیید کرد که اگر کارگران و خانواده های آ">

خبر

 • تک بورد - نیروی فروش برای پرداخت هزینه های انتقال کارکنان تگزاس به دلیل قانون ممنوعیت سقط جنین

  نیروی فروش برای پرداخت هزینه های انتقال کارکنان تگزاس به دلیل قانون ممنوعیت سقط جنین
  9 روز و 8 ساعت قبل

  "ما در کنار همه زنان خود در Salesforce و همه جا ایستاده ایم."
  مارک بنیوف ، مدیرعامل Salesforce اواخر روز جمعه تأیید کرد که اگر کارگران و خانواده های آنها در مورد توانایی آنها برای جستجوی باروری نگران باشند ، شرکت او هزینه ای را برای جابجایی آنها از تگزاس پرداخت خواهد کرد. مراقبت های بهداشتی. این اقدام پس از آن صورت گرفت که قانون ضد سقط جنین در ایالت این ماه اجرایی شد و دادگاه عالی آمریکا از م

  "اوهانا اگر می خواهید حرکت کنید ما به شما کمک می کنیم از TX خارج شوید. بنیوف در توئیت خود از کلمه هاوایی برای "خانواده" استفاده کرد. (بنیوف و Salesforce وسواس زیادی در مورد چیزهای هاوایی دارند.)

  قانون جدید تگزاس ، که به عنوان لایحه 8 مجلس سنا شناخته می شود ، سقط جنین را تا شش هفته ممنوع می کند. این خیلی قبل از آن است که بسیاری از زنان بدانند که باردار هستند. اکثر زنان تا سه تا چهار هفته پس از آخرین روز قاعدگی نمی توانند از آزمایش بارداری در خانه به نتیجه دقیق برسند ، و کسانی که آزمایش نمی دهند تا زمانی که از دست ندهند به چیزی مشکوک نخواهند شد. شش هفته آنقدر زود است که پزشکان آن را جنین نمی نامند ، اما هنوز آن را جنین می نامند. شش هفته خیلی زود است تا کسی بداند که آیا حاملگی خود به خود سقط نمی شود یا خیر. بنابراین ، این قانون حداکثر به زنان دو هفته فرصت می دهد تا تصمیم بگیرند که آیا به دنبال سقط هستند. این مورد برای تجاوز جنسی یا محارم استثنا قائل نمی شود ، اما برای موارد اضطراری پزشکی انجام می دهد.

  خواندن بیشتر

  حتی اپیک می گوید سایت "افشاگر" سقط جنین در تگزاس قوانین آن را نقض می کند. این قانون غیر معمول است زیرا به مقامات دولتی اجازه نمی دهد این ممنوعیت را اعمال کنند ، اما بلکه می گوید افراد می توانند علیه هرکسی که به سقط کمک می کند یا اقدام می کند پس از شش هفته شکایت کنند و حداقل 10،000 دلار خسارت برای هر سقط جنین تضمین کنند. اساساً ، به افراد اجازه می دهد تا شکارچیان جایزه شوند ، و زنان را که به دنبال مراقبت های پزشکی هستند دنبال کنند.

  دادگاه عالی ایالات متحده 5-4 به دلایل رویه ای تصمیم گرفت که به درخواست اضطراری برای مسدود کردن قانون گوش ندهد. جان روبرتز ، رئیس دادگستری در مخالفت خود گفت که این قانون "نه تنها غیر معمول نیست ، بلکه بی سابقه است". وی ادامه داد: "به نظر می رسد نتیجه مطلوب این است که دولت را از مسئولیت اجرای و اجرای رژیم نظارتی دور نگه دارد." و تصمیم دیوان عالی باعث شده است که چندین شرکت فناوری سیاست های خود را با هدف قانون جدید اعلام کنند.

  Salesforce سیاست خود را در پیام Slack در سراسر شرکت اعلام کرد که CNBC به آن دست یافت. در این پیام آمده است: "اینها مسائل فوق العاده شخصی هستند که به طور مستقیم بر بسیاری از ما - به ویژه زنان" تأثیر می گذارد. "ما به رسمیت می شناسیم و به آن احترام می گذاریم که همه ما دیدگاه های متفاوتی داریم. به عنوان یک شرکت ، ما در کنار Salesforce و همه جا در کنار همه زنان هستیم. با این اوصاف ، اگر نگران دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری در ایالت خود هستید ، Salesforce به شما و اعضای خانواده نزدیک شما کمک می کند. "

  اگرچه این شرکت موضع رسمی در قبال قانون نگرفت. CNBC گفت ، خواندن بین خطوط بسیار آسان است تا ببینید محل شرکت در کجا قرار گرفته است.

  نه تنها Salesforce

  Salesforce تنها نیست. چندین ثبت کننده دامنه و میزبان وب موضع گیری کرده اند. گروه ضد سقط جنین تگزاس حق زندگی بیهوده تلاش می کند تا یک ثبت کننده دامنه و میزبان وب را برای یک سایت "افشاگر" پیدا کند که پس از اجرایی شدن قانون جدید ایجاد شده است.

  ابتدا توسط GoDaddy به دلیل جمع آوری بدون رضایت کتبی "اطلاعات غیر عمومی یا قابل شناسایی شخصی" رد شد. سپس توسط Epik ، همان شرکتی که خدمات دامنه را برای Gab و Parler ارائه می دهد ، اعلام شد که باید ثبت کننده دیگری را پیدا کند. این شرکت هنوز گروه را راه اندازی نکرده است. تا کنون ، حق زندگی تگزاس نتوانسته است ثبت کننده یا میزبان سایت را پیدا کند.

  در اوایل ماه ، Lyft و Uber اعلام کردند که هزینه های قانونی را برای رانندگانی که مورد شکایت قرار می گیرند ، پوشش می دهند. بر اساس قانون جدید لوگان گرین ، مدیرعامل Lyft گفت قانون تگزاس "رانندگان را تهدید می کند که افراد را به جایی که باید بروند - مخصوصاً زنانی که از حق انتخاب خود استفاده می کنند ، مجازات می کند". شرکت او صندوقی را تأسیس کرد که "100 fees هزینه های قانونی رانندگان تحت SB8 هنگام رانندگی در پلت فرم ما را تحت پوشش قرار می دهد." ایندیانای آینده قصد دارد پس از تصویب مدیرعامل SB 101Uber ، دارا خسروشاهی ، یک ساعت و نیم بعد اعلام کرد که "رانندگان نباید در معرض خطر قرار گیرند تا افراد را به جایی که می خواهند برسانند" ، و افزود که شرکت او "نیز در این زمینه حضور دارد. هزینه های حقوقی را نیز به همان شیوه پوشش می دهد. "

  اگرچه ممکن است حرکت Salesforce به خط پایانی ضربه بزند. بنیوف گفته است که انتظار دارد بخش قابل توجهی از کارکنان شرکت او از راه دور کار کنند ، که این امر کارگران را برای زندگی در هر نقطه از کشور ، از جمله تگزاس ، آزاد می کند. کسانی که در طول بیماری همه گیر به آنجا نقل مکان کرده اند ، به احتمال زیاد تحت پوشش سیاست جدید ، واجد شرایط هزینه های انتقال خواهند بود. به علاوه ، Salesforce دارای دفتر بزرگی در دالاس است ، جایی که طبق گزارشات 100000 فوت مربع فضای اداری را برای حدود 1000 کارگر اجاره می دهد ، که همه آنها نیز واجد شرایط نقل مکان هستند.

  این اولین بار نیست که Salesforce بر اساس آنچه که به عنوان قوانین ایالتی تبعیض آمیز در نظر می گیرد ، تصمیم تجاری گرفته است. در سال 2015 ، پس از تصویب قانون بازسازی آزادی مذهبی ، اعلام کرد که رویدادهای ایندیانا را لغو کرده و سرمایه گذاری خود را در این ایالت کاهش می دهد. با این حال ، بعداً پس از تجدید نظر در قانون ایالتی مبنی بر استثنا برای فرمان شهری که تبعیض بر اساس گرایش جنسی یا هویت جنسیتی را ممنوع می کند ، اعلام کرد در ایندیاناپولیس گسترش می یابد.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری