اعضای هیئت منصفه در محاکمه الیزابت هولمز دیروز شهادت احساسی بریتانی گولد را شنیدند ، اولین بیمار">

خبر

 • تک بورد - نتایج Theranos سقط جنین را در زنانی که بعداً زایمان می کنند ، پیش بینی کرد

  نتایج Theranos سقط جنین را در زنانی که بعداً زایمان می کنند ، پیش بینی کرد
  3 روز و 10 ساعت قبل

  نتایج آزمایش های نامنظم "توضیح پزشکی" را نادیده گرفت.
  اعضای هیئت منصفه در محاکمه الیزابت هولمز دیروز شهادت احساسی بریتانی گولد را شنیدند ، اولین بیمار به عنوان شاهد ، که گفت یکی از آزمایشات ترانوس در سال 2014 به او گفت که او سقط می کند. به گولد که در آن زمان سه بار سقط جنین را پشت سر گذاشته بود ، این خبر را از پرستار پزشک خود ، آدرا زاچمن شنید.

  گولد گفت: "متأسفانه او به من گفت تعداد شما در حال سقوط است و من سقط می کنم.

  گولد در ابتدا تصور می کرد که در راه یک بارداری موفق است. اولین آزمایش او که توسط Sonora Quest در 30 سپتامبر 2014 انجام شد ، گزارش داد که هورمون کلیدی بارداری ، hCG ، در 1005 بود که نشان دهنده بارداری بود. او آزمایشات متعددی برای نظارت بر پیشرفت خود انجام می دهد. سطح هورمون باید هر دو روز یا بیشتر دو برابر شود. اگر آنها نزنند ، یا اگر سقوط کنند ، احتمالاً او سقط می کند. از آنجا که گولد نیاز به چندین آزمایش دارد ، زکمن Theranos را توصیه کرده بود زیرا مقرون به صرفه بود و نتایج را سریع گزارش می کرد.

  نتایج غیر معمول

  ترانوس ، به زودی نتایج گیج کننده و نگران کننده ای را به دست آورد. به زاکمن گفت ، اولین آزمایش Theranos ، در 2 اکتبر ، گزارش داد که سطح hCG گولد در 12،558 ، بسیار بالاتر از حد انتظار ، بود. در 4 اکتبر ، ترانوس گفت که سطح گولد به 125.58 کاهش یافته است. زاکمن به دادگاه گفت که به بریتانی گفت که به نظر می رسد این یک حاملگی غیرقابل تحمل است و این چهارمین باخت او خواهد بود. با این حال ، چیزی در مورد نتایج با Zachman مطابقت نداشت. "هیچ توضیحی پزشکی در مورد از دست دادن حاملگی وجود ندارد که این مقدار از 100 به هزار برگردد یا واقعاً افزایش یابد."

  گولد با ناراحتی به خانه رفت و به دختر 7 ساله اش گفت: "مامان بچه دار نمی شود." او ماه گذشته به وال استریت ژورنال گفت.

  تبلیغات

  ترانوس به زاکمن گفت نتیجه غیرمعمول پایین - 125.58 - به این دلیل بود که شرکت نقطه اعشار را اشتباه جا داده بود. نتیجه صحیح آزمایش 4 اکتبر 12،558 بود ، دقیقاً همان شماره Theranos در 2 اکتبر گزارش کرد. به نظر زاکمن ، نتایج تصحیح شده هیچ چیز در مورد دوران بارداری گولد اطمینان بخش نیست ، و رشته اعداد غیر معمول hCG "به عنوان برجسته بود" زکمن گفت: "پرچم قرمز زیادی وجود دارد." استفاده از دارو با این حال ، زاکمن گولد را تشویق کرد تا یک آزمایش دیگر انجام دهد ، آزمایشی که توسط ترانوس انجام نشد. در 6 اکتبر ، گولد نتایج جدیدی از Sonora Quest دریافت کرد که می گفت سطح hCG او در 9559 است ، عددی واقع بینانه تر که نشان می دهد بارداری به طور عادی در حال پیشرفت است. دو روز پس از آن ، سطح او در 17،716 بود ، یکی دیگر از نشانه های اطمینان بخش.

  خواندن بیشتر

  ترانوس هفته ای 2 میلیون دلار خرج می کرد زیرا به سرمایه گذاران پیش بینی های گلگون داده می شد. برای زایمان

  زاکمن گفت که ترانوس پیشنهاد کرد "نتایج را مجدداً" ارزیابی کند و از کریستین ، برادر هولمز که در مدیریت محصول کار می کرد ، عذرخواهی کرد. با این وجود ، این تجربه باعث شد تا ایمن زاخمن به آزمایشات ترانوس از بین برود و او آزمایشات آن را به بیماران توصیه نمی کند. او گفت: "شما نمی توانید با نتایج نادرست مراقبت دقیقی از بیمار ارائه دهید."

خبرهای دیگر از سیاست فناوری