خبر

 • تک بورد - ناظر رقابت برای تحقیق درباره گوگل و آمازون در مورد بررسی های جعلی

  ناظر رقابت برای تحقیق درباره گوگل و آمازون در مورد بررسی های جعلی
  8 روز و 1 ساعت قبل

  رگولاتورهای انگلیس می گویند گروه های فناوری ممکن است برای محافظت از مصرف کنندگان اقدامات کافی انجام ندهند.

  سازمان رقابت و بازارها (CMA) گفت كه این دو شركت ممكن است اقدامات كافی در شناسایی و حذف بررسی های جعلی یا اقدام علیه افرادی كه مسئول آنها هستند انجام نداده است. رگولاتوری اعلام کرد اگر تشخیص دهد که آنها قانون حمایت از حقوق مصرف کننده را نقض کرده اند ، می تواند شرکت های فناوری را به دادگاه بکشاند.

  ادامه مطلب تحقیقات Times در مورد بررسی محصولات آمازون در سال گذشته ، که یک اکوسیستم سودآور را در معرض دید کاربران قرار می داد تا هزاران رتبه پنج ستاره را در سایت خود بگذارند.

  تحقیق توسط کدام؟ در ماه فوریه یک اکوسیستم از وب سایت های ارائه دهنده خدمات دستکاری بررسی طراحی شده برای بازی لیست های آمازون بازار. این شرکت گفت که "یک صنعت پر رونق را کشف کرده است که در آن بالقوه صدها هزار [بازبینی] با قیمت هر یک از 5 £ خریداری و فروخته می شود."

  CMA روز جمعه گفت که آمازون ممکن است نتوانسته باشد از فروشندگان در دستکاری لیست محصولات ، به عنوان مثال ، با گرفتن نظرات مثبت از سایر محصولات و استفاده خود از آنها ، جلوگیری کنید. CMA همچنین با سایر سایت های رسانه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و فیس بوک در رابطه با تجارت معاملات جعلی کار کرده است.

  تبلیغات

  فیس بوک در ماه آوریل قول داده است که کاربرانی را که به طور مکرر گروه ها و پروفایل ها را برای تجارت تنظیم می کنند ، ممنوع یا به حالت تعلیق درآورد. بررسی های جعلی یا گمراه کننده ، از جمله نوشتن نامه های منفی تقلبی که توسط رقبا برای انتقاد از رقبا مورد استفاده قرار می گیرد.

  "نگرانی ما این است که میلیون ها خریدار آنلاین با خواندن بررسی های جعلی و سپس صرف هزینه های خود براساس این توصیه ها ، گمراه شوند. ، "آندره كوسلی ، مدیر اجرایی CMA گفت. "به طور یکسان ، اگر برخی از مشاغل بتوانند برای ارائه محصولات یا خدمات خود بیشترین اهمیت را داشته باشند ، در حالی که مشاغل مطیع قانون از دست می روند ، انصافاً منصفانه نیستند."

  وی افزود: "ما در حال بررسی نگرانی ها هستیم که آمازون و گوگل به اندازه کافی برای جلوگیری یا حذف بررسی های جعلی برای محافظت از مشتریان و مشاغل صادقانه کار نکرده اند. مهم است که این سیستم عامل های فناوری مسئولیت را بر عهده بگیرند ، و ما آماده ایم که اگر متوجه شویم که آنها به اندازه کافی کار نمی کنند اقدام کنیم. "

  در بیانیه ای ، آمازون گفت:" برای کمک به جلب اعتماد مشتریان ، ما منابع قابل توجهی را برای جلوگیری از نمایش نظرات جعلی یا تشویقی در فروشگاه خود اختصاص می دهیم. ما سخت تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بررسی ها به درستی تجربیات مشتریان در مورد یک محصول را منعکس می کنند. "

  این مقاله افزود:" ما همچنان به CMA درمورد سirالات خود کمک خواهیم کرد و تأیید آن را یادداشت می کنیم که هیچ یافته ای ندارد بر خلاف تجارت ما ساخته شده است. "

  Google گفت:" سیاست های سختگیرانه ما به طور واضح بررسی ها را باید بر اساس تجربیات واقعی انجام دهند ، و وقتی نقض خط مشی را مشاهده می کنیم ، از حذف محتوای سو to استفاده کننده تا غیرفعال کردن کاربر اقدام می کنیم. " حساب ها. ما مشتاقانه منتظر ادامه کار خود با CMA هستیم تا در مورد چگونگی کار فناوری و صنعت پیشرو در صنعت برای کمک به کاربران در یافتن اطلاعات مرتبط و مفید در Google اطلاعات بیشتری کسب کنیم. "

  © 2021 The Financial Times Ltd. کلیه حقوق محفوظ است به هیچ وجه توزیع مجدد ، کپی یا اصلاح نشود.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری