خطوط هوایی آمریكا و ساوت وست ایرلاینز اعلام كردند كه با ممنوعیت ">

خبر

 • تک بورد - می گویند خطوط هوایی ممنوعیت تگزاس برای واکسن را رد می کنند ، می گویند دستور بایدن اولویت دارد

  می گویند خطوط هوایی ممنوعیت تگزاس برای واکسن را رد می کنند ، می گویند دستور بایدن اولویت دارد
  9 روز و 4 ساعت قبل

  خطوط هوایی آمریكا: "دستور واكسن فدرال هرگونه قوانین متعارض ایالتی را جایگزین می كند."
  خطوط هوایی آمریكا و ساوت وست ایرلاینز اعلام كردند كه با ممنوعیت فرمانداری تگزاس در مورد دستور واكسن مطابقت نخواهند داشت و گفتند كه دستور واكسن آمریكا برای پیمانكاران فدرال در اولویت است. مقر هر دو خطوط هوایی در تگزاس است.

  "ما در حال بررسی فرمان اجرایی فرماندار ابوت هستیم ، اما معتقدیم که دستور واکسن فدرال هرگونه قوانین ضد و نقیض ایالتی را جایگزین می کند و این چیزی را برای آمریکایی ها تغییر نمی دهد." سازمان های. به گفته CNBC "براساس فرمان اجرایی رئیس جمهور ، اقدام فدرال هرگونه حکم یا قانون ایالتی را جایگزین می کند و از ما انتظار می رود که از دستور رئیس جمهور مبنی بر تطبیق به عنوان یک پیمانکار فدرال پیروی کنیم".

  IBM ، که در نیویورک مستقر است اما چندین دفتر بزرگ در تگزاس دارد ، به جای دستور در تگزاس ، از دستور فدرال پیروی می کند. IBM به بلومبرگ می گوید: "IBM یک پیمانکار فدرال است و باید الزامات فدرال را رعایت کند ، که کارکنان پیمانکاران فدرال را ملزم می کند تا 8 دسامبر به طور کامل در برابر COVID-19 واکسینه شوند یا از یک محل اقامت پزشکی یا مذهبی برخوردار شوند." "ما به حفظ سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان IBM ادامه می دهیم و به الزامات فدرال نیز ادامه می دهیم." با توجه به سیاست ، این گزینه ، بر اساس نقش ، برای کار از راه دور وجود خواهد داشت. " تبلیغات

  فرماندار تگزاس ادعا می کند که بایدن به افراد خصوصی "قلدری" می کند

  گرگ ابوت فرماندار تگزاس روز دوشنبه با صدور فرمان اجرایی اعلام کرد که "[هیچ] یک نهاد در تگزاس می تواند دریافت کووید را مجبور کند -19 واکسن توسط هر فرد ، از جمله کارمند یا مصرف کننده ، که به هر دلیل وجدان شخصی ، بر اساس اعتقاد مذهبی ، یا به دلایل پزشکی ، از جمله بهبودی قبلی از COVID-19 ، با چنین واکسیناسیونی مخالفت می کند. " این فرمان اجرایی حتی در مورد مشاغل خصوصی نیز اعمال می شود و ادعا می کند که دولت بایدن با "قلدری بسیاری از نهادهای خصوصی برای اعمال دستورات واکسن COVID-19" ، باعث ایجاد اختلال در نیروی کار می شود که باعث بهبود مداوم تگزاس از فاجعه COVID-19 می شود. "

  " [C] بیشمار تگزاسی ها از از دست دادن معیشت خود می ترسند زیرا به دلایل وجدان شخصی با دریافت واکسن COVID-19 اعتراض می کنند. " این حرکت ابوت وارونه از موضع قبلی او بود ، زیرا سخنگوی وی در آگوست گفت که "مشاغل خصوصی نیازی به اداره امور تجاری دولت ندارند." پروتکل های ایمنی برای پیمانکاران فدرال ، و دولت بایدن بعداً دستورالعمل هایی صادر کرد مبنی بر اینکه پیمانکاران و پیمانکاران فرعی فدرال باید "واکسیناسیون COVID-19 کارکنان پیمانکاران تحت پوشش را درخواست کنند ، مگر در شرایط محدود که کارمند به طور قانونی از مسکن برخوردار است."

  بایدن همچنین نیازمند واکسن برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در تأسیسات تأمین شده توسط ایالات متحده و واکسن یا آزمایش هفتگی برای کارکنان شرکت های خصوصی با حداقل 100 کارمند است.

  سناتور آمریکایی تد کروز (ایالت تگزاس ) در توییتر ادعا کرد که لغو پروازهای Southwest شواهدی از "دستور غیرقانونی واکسن جو بایدن در محل کار است!" با این حال ، ساوت وست مشکلات آب و هوا و کنترل ترافیک هوایی را علاوه بر کمبود کارکنان مقصر دانست و گفت که ادعاها مبنی بر لغو پروازها به دلیل اعتراض کارکنان به دستور واکسن شرکت "نادرست" است و "شایعات و گمانه زنی های بی اساس زیادی در حال انتشار است". انجمن خلبانان خطوط هوایی Southwest اعلام کرد که اعضای آن "در هیچ اقدام شغلی رسمی یا غیر رسمی شرکت نمی کنند."

خبرهای دیگر از سیاست فناوری