خبر

 • تک بورد - میراث پی در حال حاضر ادامه دارد زیرا بایدن نتوانست دموکرات را به FCC معرفی کند

  میراث پی در حال حاضر ادامه دارد زیرا بایدن نتوانست دموکرات را به FCC معرفی کند
  11 روز و 7 ساعت قبل

  عدم موفقیت بایدن در پرکردن جای خالی FCC ، مدافعان مصرف کننده را بیش از پیش نگران کرده است.
  عدم موفقیت جو بایدن در شکستن بن بست 2-2 کمیسیون ارتباطات فدرال در حال رسیدن به یک "نقطه حساس" است ، 57 گروه طرفداری در نامه ای به بایدن و معاون نوشتند رئیس جمهور کامالا هریس جمعه.

  نزدیک به پنج ماه پس از مراسم تحلیف ، بایدن هنوز کمیساری از حزب دموکرات FCC را برای پر کردن شیار پنجم خالی معرفی نکرده است. جسیکا روزنورسل ، دموکرات ، بعنوان رئیس موقت کمیسیون را رهبری کرده است ، اما وی اکثریت لازم برای انجام هر کاری را که مخالف دو جمهوریخواه FCC باشد ، از جمله احیای قوانین بی طرفی خالص و معکوس کردن مقررات رئیس پیشین آجیت پای در صنعت باند پهن ، فاقد آن است. حتی گامی مانند بالا بردن استاندارد سرعت پهنای باند FCC - که طی بیش از شش سال تغییر نکرده است - احتمالاً نیاز به رأی گیری در یک حزب خواهد داشت زیرا جمهوری خواهان استاندارد کم سرعت را برای گزارش سالانه FCC در مورد تعداد آمریکایی هایی که از پهنای باند مدرن برخوردار نیستند ترجیح می دهند .

  در اوایل آوریل ، بیش از 100000 نفر طوماری را امضا كردند كه از بایدن خواستار عبور سریع از بن بست FCC شدند. گروه های طرفداری از اینکه هنوز منتظرند ناامید شده اند. دلیل طولانی شدن زمان بایدن مشخص نیست.

  "با توجه به تقویم قانونی و تعداد روزهای کاهش جلسات دادرسی و رأی های تأیید ، ما به یک نقطه حساس رسیده ایم تا آژانس متعهد به اطمینان از دسترسی مقرون به صرفه دسترسی به ارتباطات را تضمین کنیم. کارها را در زمان دولت خود انجام دهید "، این گروه ها در نامه جدید خود نوشتند.

  سنا ماه ها طول می کشد تا نامزدها را تأیید کند

  جمهوری خواهان سنا با تأیید نامزد ترامپ در طی لنگ لنگ ، بن بست 2-2 را در دسامبر 2020 تقویت کردند. جلسه قبل از کنترل دموکرات ها بر کاخ سفید و سنا. اگر این تأیید نبود ، FCC باید اکثریت 2-1 دموکراتیک را به ریاست بایدن برساند.

  حتی اگر امروز بایدن کسی را معرفی کند ، ماهها می تواند قبل از اینکه FCC اکثریت دموکرات را بدست آورد ، بگذرد. روند طولانی تأیید سنا. به عنوان مثال ، بایدن در 22 مارس لینا خان را به کمیسیون تجارت فدرال معرفی کرد و انتظار می رود وی سرانجام این هفته رای تأیید صحن سنا را دریافت کند. -کارها ممکن است طولانی شود. در طول دوره دوم ریاست جمهوری اوباما در کاخ سفید ، رئیس FCC تام ویلر در نوامبر 2013 روی کار آمد ، اولین پیشنهاد خود را در مورد بی طرفی خالص در آوریل 2014 ارائه داد و منجر به رای گیری برای اعمال قوانین خنثی خالص در فوریه 2015 شد. این قوانین از ژوئن 2015 به اجرا درآمد. / p> اهداف باند پهن بایدن

  بایدن در ماه مارس پیشنهاد کرد 100 میلیارد دلار برای استقرار اینترنت پرسرعت به همه کسانی که فاقد اینترنت هستند در ایالات متحده ، با دسترسی اولویت داران باند پهن شهرداری به این بودجه ، بپردازد. وی همچنین قول اقدام در مورد کاهش قیمت ها را داد و گفت که ISP ها هزینه بیش از حد دریافت می کنند. اما او قبلاً در مقابل مخالفت جمهوری خواهان و ISP های خصوصی مانند AT&T برنامه هزینه های خود را به 65 میلیارد دلار کاهش داده است. آنها می خواهند وضعیت موجودی را که ISP خصوصی بیشتر بودجه دولت را می گیرند حفظ کنند و برای کاهش سریع قیمت های خود با رقابت یا فشار کمی روبرو هستند.

  نامه گروه های طرفداری از بایدن برای شناخت مشکلات موجود در این کشور تمجید کرد بازار باند پهن ایالات متحده اما اظهار داشت که وی باید سریعتر اقدام کند:

  بودجه اضطراری تخصیص یافته و از طریق قانون کمک اقتصادی COVID-19 و میلیاردها میلیاردی پیشنهادی در طرح مشاغل آمریکا برای رفع شکاف دیجیتالی ، اقدامات اساسی است. بارها و بارها ، دولت شما درک عمیقی را نشان داده است که دسترسی باند پهن برای آموزش ، کار ، سلامتی و رفاه حیاتی است و به معنای واقعی کلمه می تواند یک مسئله مرگ و زندگی باشد.

  با این حال ، ما به سمت نیمه دوم سال 2021 و بدون نامزد شدن برای پنجمین و آخرین کمیسر ، کمیسیون ارتباطات فدرال زیر ظرفیت کامل باقی مانده است ، که با هدف ارائه باند پهن باند سریع و باز ، مقرون به صرفه و قابل اطمینان به هر خانه سازگار نیست. این امر با توجه به این واقعیت که خانواده های فقیر و افراد رنگین پوست به طور نامتناسبی از دسترسی به اینترنت پرسرعت جدا شده اند ، بسیار اضطراری است ، و این باعث افزایش نابرابری های جدی می شود که در طی همه گیر شدن بیماری بدتر شده است.

  بازگرداندن بی طرفی شبکه

  گروه هایی که امضا کردند این نامه شامل پیشرفت تقاضا ، مبارزه برای آینده ، اقدام مطبوعات آزاد ، دانش عمومی ، موسسه اعتماد به نفس محلی ، موزیلا ، مرکز ملی حقوق مصرف کننده ، اتحاد ملی شامل دیجیتال ، ائتلاف رسانه های اسپانیایی تبار ، گزارش های مصرف کننده ، بنیاد مرزهای الکترونیکی ، ارتباطات کارگران آمریكا ، انجمن كتابخانه های آمریكا و افراد دیگر.

  این گروه ها به بایدن گفتند كه كمیسر پنجم به FCC اجازه می دهد "دسترسی به اینترنت باند پهن را به عنوان سرویس عنوان II برای اطمینان از دسترسی عادلانه و عادلانه برای همه طبقه بندی مجدد كند. و برای محافظت مجدد از محافظت از بی طرفی خالص قوی. " اکثریت 3-2 دموکراتیک همچنین قادر خواهد بود "نادیده گرفتن قبلی برنامه Lifeline را که از دسترسی کم درآمد به ارتباطات پشتیبانی می کند ، برطرف کند ؛ قوانینی ایجاد کنید تا شبکه های کشور ما قابل اطمینان تر و مقاوم تر باشد. به راهنمایی استقرار زیرساخت های باند پهن جدید ساخته شده با دلار فدرال برای کارآمد کردن آن در حد امکان ؛ تأیید معافیت های اضطراری برای زیرساخت های تأمین شده با نرخ E برای آموزش از راه دور ؛ [و] پاسخگویی به چالش بازبینی چهار ساله مالکیت پخش 2018 و توقف روند خطرناک مالکیت تلفیقی در پخش با بیان مجدد اصول بومی گرایی ، رقابت و تنوع مالکیت. "

  در این نامه نتیجه گیری شد: یک مدافع توانمند برای اطمینان از ارتباطات مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای همه. همه گیری ، تصویری لرزان از کودکان در حال انجام کلاس های خود از پارکینگ های فست فود با استفاده از WiFi قرض گرفته به ما نشان داد. ما نمی توانیم اجازه دهیم که آن دانش آموزان یا هر خانواده ای بیشتر منتظر بمانند. ما از دولت می خواهیم كه دیگر وقت خود را از دست ندهد و كمیساریای پنجمی را كه اختصاص دادن دسترسی آزاد ، مقرون به صرفه و قابل اطمینان در اینترنت برای همه و تحقق همه این اهداف حیاتی را دارد ، معرفی كند.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری