خبر

 • تک بورد - موضع بحث برانگیز Reddit در مورد واکسن های COVID اعتراض گسترده تری را برانگیخت

  موضع بحث برانگیز Reddit در مورد واکسن های COVID اعتراض گسترده تری را برانگیخت
  22 روز و 22 ساعت قبل

  PokemonGo ، Futurology در میان زیرمجموعه های بزرگ خصوصی می شود تا Reddit اقدامی انجام دهد.
  بیش از 135 subreddit این هفته در اعتراض به امتناع Reddit از ممنوعیت اجتماعاتی که اطلاعات نادرست در مورد همه گیری و واکسن COVID منتشر می کنند ، تاریک شده است.

  Subreddits که خصوصی شد شامل دو مورد با 10 میلیون یا بیشتر مشترک است ، یعنی r/Futurology و r/TIFU. انجمن PokemonGo یکی از 15 زیرمجموعه دیگر با حداقل 1 میلیون مشترک است که خصوصی شدند. 15 زیرمجموعه دیگر با حداقل 500000 مشترک نیز خصوصی شد. همه آنها در یک پست در "r/VaxxHappened" ذکر شده است که مخالفت با موضع مدیریت Reddit در مورد اطلاعات غلط همه گیر را هماهنگ کرده است. همزمان با پیوستن به اعتراض ، افزوده های فرعی دیگری نیز اضافه می شود.

  "در آینده در اعتراض به بی عملی Reddit در مورد اطلاعات نادرست COVID-19 خصوصی شده است." "Reddit سیاست های خود را در برابر اطلاعات غلط ، سرقت و هرزنامه ها اعمال نخواهد کرد. اطلاعات فرعی نادرست مانند NoNewNormal و توطئه r/باید بسته شود. مردم از اطلاعات نادرست جان خود را از دست می دهند."

  پیغام subreddit r/TIFU می گوید "تا زمانی که دولت Reddit/r/NoNewNormal و سایر اطلاعات غلط واکسن را از Reddit حذف نکند ، تعطیل است. ما نمی توانیم باز بمانیم و وجدان خود را نیز پاک نگه داریم."

  در r/PokemonGo ، ناظرین پیامی ارسال کردند گفتن اینکه COVID مستقیماً بر گیمرها تأثیر می گذارد "زیرا [Pokemon] Go در خارج از خانه با دیگران بازی می شود ... ما تا زمانی که NoNewNormal و زیرنویس های مشابه که به طور کامل به اطلاعات غلط اختصاص داده شده است ممنوع نشوند ، خصوصی خواهیم بود."

  subreddit VaxxHappened هنوز عمومی است اما ارسالهای جدید را فقط برای کاربران تأیید شده محدود کرده است. تبلیغات

  Reddit اجازه "مخالفت" با اجماع واکسن را می دهد

  هفته گذشته ، گردانندگان بیش از 450 زیرمجموعه با ارسال نامه ای سرگشاده از Reddit خواستند "در وب سایت خود در برابر اطلاعات غلط ویروس کرونا اقدام کند" ، "با بیان اینکه اعتبارات فرعی" فقط برای انتشار اطلاعات پزشکی و تضعیف تلاش ها برای مقابله با همه گیری جهانی باید ممنوع شود. " "مخالفت" در مورد واکسن ها و سایر موضوعات مرتبط با COVID حتی زمانی که "نظرات اجماعی [را] به چالش می کشد." برخی می گویند هنوز هم نسبت به واکسیناسیون احتیاط می کنند. مخالفت بخشی از Reddit و پایه و اساس دموکراسی است. " "اختصاص داده شده به کلاهبرداری (به عنوان مثال کارت های واکسن جعلی) یا تشویق آسیب (به عنوان مثال مصرف سفید کننده). "اما به طور کلی ، Reddit گفت ،" ما معتقدیم که بهتر است که جوامع را قادر سازد تا در بحث و مخالفت شرکت کنند و ما هر جا که لازم است به CDC پیوند دهیم. "

  ما امروز با Reddit تماس گرفتیم و یک سخنگو گفت که این شرکت علاوه بر بیانیه هفته گذشته هیچ حرفی برای گفتن ندارد.

  چند هفته پیش ، Reddit r/NoNewNormal ، جایی که ضد ماسک بود ، قرنطینه کرد. و پست های ضد واکسن رایج است. کاربران همچنان می توانند پس از مشاهده پیامی که توصیه می کند "برای مشورت پزشک" با پزشک خود مشورت کنید و به اطلاعات مربوط به واکسن ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اشاره کنید ، به آن subreddit مراجعه کنید.

  اعتراض ناظران به سیاست های Reddit می گویند که این شرکت "هیچ کار اساسی" دیگری نکرده است ، جز اینکه آن subreddit را قرنطینه کند.

  "ماه ها پیش می توانستیم وضعیت بهتری داشته باشیم ، اما اطلاعات غلط و دروغ اجازه داده شده است به راحتی از طریق بی عملی و کینه توزی گسترش می یابد و این امر را به قیمت زندگی کشانده است s "، در نامه سرگشاده آمده است. "کسانی هستند که وجود بیماری همه گیر را تکذیب می کنند ، کسانی هستند که فکر می کنند استفاده از ماسک به معنای واقعی کلمه شما را خفه می کند ، کسانی هستند که فکر می کنند بدتر از یک ویروس معمولی آنفولانزا نیست ، این یک سلاح بیولوژیکی است و همه چیز در بین آنها. این حجم از اطلاعات غلط آشکار مشکل ساز و خطرناک است. "

  افشاء: عمده سهامدار Reddit انتشارات Advance ، شرکت مادر Condé Nast ، که مالک Ars Technica است ،

خبرهای دیگر از سیاست فناوری