خبر

 • تک بورد - مشتریان گاز طبیعی در تگزاس با 3.4 میلیارد دلار هزینه اضافی برای سرماخوردگی گیر کرده اند

  مشتریان گاز طبیعی در تگزاس با 3.4 میلیارد دلار هزینه اضافی برای سرماخوردگی گیر کرده اند
  25 روز و 6 ساعت قبل

  تنظیم کننده دولتی نفت و گاز معافیت از دستورات زمستانی شدن را مجاز می کند.
  تگزاسی ها برای دهه های آینده هزینه های ناشی از سرمای فوریه گذشته را پرداخت خواهند کرد، زیرا تنظیم کننده نفت و گاز ایالتی طرحی را برای بازیابی 3.4 میلیارد دلار برای شرکت های گاز طبیعی تصویب کرد. بدهی هایی که در طول طوفان متحمل شدند.

  تنظیم‌کننده، کمیسیون راه‌آهن، به شرکت‌های برق اجازه می‌دهد تا اوراق قرضه را برای پوشش بدهی منتشر کنند. در نتیجه، پرداخت‌کنندگان نرخ می‌توانند تا 30 سال آینده شاهد افزایش در صورت‌حساب‌های خود باشند.

  ادامه مطلب

  دولت تگزاس چند روز قبل از خاموشی از کمبود گاز طبیعی اطلاع داشت. به هر حال باد در طوفان زمستانی، قیمت گاز طبیعی افزایش یافت زیرا دماهای سرد تقاضا را بالا برد و در عین حال عرضه را کاهش داد. بخش اعظم گاز طبیعی تگزاس از فرکینگ به دست می آید که از مقادیر زیادی آب استفاده می کند. برای جلوگیری از یخ زدن دهانه چاه ها، بسیاری از تولیدکنندگان قبل از طوفان چاه های خود را می بندند. دفتر فرماندار چند روز قبل از وقوع این کمبودها از کمبودهای احتمالی آگاه بود، با این حال، تدارکاتی که انجام دادند، تغییر چندانی در روند فاجعه نداشت.

  کمبود باعث آبشاری از اثرات در سراسر ایالت شد. بسیاری از چاه ها با برق کار می کنند، اما دولت نیمی از ظرفیت تولید خود را از دست داد. بسیاری از نیروگاه های گاز طبیعی مجبور به تعطیلی شدند، زیرا آنها در معرض هوا نبودند - تجهیزات آنها به معنای واقعی کلمه یخ زده بود. حتی آن‌هایی که می‌توانستند کار کنند، به دلیل چاه‌هایی که یا بسته بودند یا یخ زده بودند، برای دریافت گاز مشکل داشتند. تولیدکنندگان برق در طول طوفان پنج روزه 8 میلیارد دلار اضافی به تولیدکنندگان گاز پرداخت کردند.

  تبلیغات

  فروشندگان گاز تنها در چند روز به سودهای بی سابقه ای دست یافتند که مجموعاً 11 میلیارد دلار، حدود 70 تا 100 برابر، به دست آوردند. بر اساس قیمت های لحظه ای در آن زمان، بیش از حد طبیعی است.

  در همین حال، بسیاری از تگزاسی ها از خاموشی و سرمای شدید رنج می بردند و بر اساس آخرین برآورد وزارت بهداشت ایالتی تگزاس، 210 نفر جان خود را از دست دادند.

  دعاها برای زمستانی شدن

  در پی طوفان، بسیاری از مقامات از شرکت های خدمات شهری و نفت و گاز خواسته اند تا عملیات خود را زمستانی کنند. در قانونی که در ماه مه تصویب شد، کمیسیون راه‌آهن این اختیار را داشت که مقررات مربوط به زیرساخت‌های مهم گاز، از جمله زمستان‌سازی را بنویسد. اما رگولاتور می‌گوید که این قانون شامل یک حفره است که به تولیدکنندگان گاز اجازه می‌دهد برای معافیت ۱۵۰ دلاری درخواست دهند. (میزان هزینه در قانون دیگری در تگزاس تعیین شده است، که قانونگذاران ظاهراً آن را نادیده گرفته اند.) از طرف دیگر، زمستان گذرانی یک دهانه چاه می تواند ده ها هزار دلار هزینه داشته باشد.

  به علاوه. خواندن

  مینسوتانی‌ها عصبانی هستند که باید برای مشکلات انجماد عمیق تگزاس بپردازند، تگزاس‌ها تنها کسانی نیستند که قبض‌هایشان در نتیجه عدم تمایل تولیدکنندگان و شرکت‌ها به زمستانی کردن تجهیزاتشان بالاتر است. هنگامی که بازارهای تگزاس به دلیل عرضه کم و تقاضای بالا دچار مشکل شد، شرکت‌های برق در سراسر کشور مجبور به خرید گاز طبیعی با قیمت‌های بسیار بالاتر شدند. پس از اینکه شرکت‌های آب و برق آنها مجبور شدند 800 میلیون دلار بیشتر از حد انتظار برای گاز طبیعی بپردازند، پرداخت‌کنندگان نرخ تا مینه‌سوتا تا سال‌های آینده هزینه‌های اضافی پرداخت خواهند کرد. کتی سیبن، رئیس کمیسیون خدمات عمومی مینه سوتا، در آوریل به واشنگتن پست گفت: «بی‌اهمیت و بی‌توجهی به مقررات عام المنفعه در تگزاس، خون من را به جوش می‌آورد و من را شب‌ها بیدار نگه می‌دارد». "این دیوانه کننده و ظالمانه است و کاملا غیرقابل توجیه است که فقدان مقررات صحیح تاسیسات برقی تگزاس این تاثیر را بر بقیه کشور دارد."

خبرهای دیگر از سیاست فنی