ماسک به دلیل تمسخر و اخراج مدیر توییتر با دیستروفی عضلانی عذرخواهی کرد

ماسک می گوید هالی تورلیفسون "در حال بررسی ماندن در توییتر است."
پس از تبادل توییتی که ایلان ماسک، مدیر عامل توییتر، ناتوانی ها و عملکرد شغلی یکی از مدیران سابق توییتر اخراج شده را زیر سوال برد، ماسک به ندرت عذرخواهی کرد و پیشنهاد داد مدیر ارشد سابق محصولات را دوباره استخدام کند. طراحی Haraldur “Halli” Thorleifsson.

تورلیفسون در سال 2021 به توییتر پیوست و در پادکست Fast Politics با مولی جونگ فست گفت که تصمیم گرفت به آژانس طراحی موفقش Ueno اجازه دهد توسط توییتر خریداری شود زیرا واقعاً معتقد بود که مانند ماسک، توییتر "هیچوقت زندگی نکرده است. به پتانسیل آن.» تا قبل از خروج از توییتر، ثورلیفسون رهبری یک تیم نوآوری در توییتر را بر عهده داشت، اما ظاهرا ماسک با کمک‌های معناداری که ثورلیفسون به شرکت کرد تا زمانی که تورلیفسون را رها کرد، آشنا نبود. اکنون ماسک ظاهراً از اخراج تورلیفسون پشیمان است.

ماسک در توییتی نوشت: «من می‌خواهم از هالی به خاطر درک نادرستم از وضعیت او عذرخواهی کنم. "این بر اساس چیزهایی بود که به من گفته شد که نادرست بود یا در برخی موارد درست بود، اما معنی نداشت."

طبق گفته ماسک، Thorleifsson "در نظر دارد در توییتر باقی بماند."

p>Ars نتوانست فوراً با Thorleifsson تماس بگیرد تا تأیید کند که آیا احتمال دارد او دوباره به توییتر بپیوندد یا خیر. تورلیفسون در مصاحبه‌های پس از خروجش، کمتر روی درام توییتر تمرکز می‌کند و در عوض رستوران جدیدی را که چند هفته دیگر در ایسلند افتتاح می‌کند، که به نام مادرش آنا جونا نامگذاری می‌شود، تبلیغ می‌کند.

تورلیفسون به Jong- گفت: پادکست او را بخوانید که مادرش در یک تصادف رانندگی در 11 سالگی فوت کرد. پس از بازگشت به محله ای که در آن بزرگ شده بود، تصمیم گرفت به یاد او رستورانی در خانه ای زیبا بسازد که برای فروش گذاشته شده بود و به یاد داشت که در کودکی اغلب با مادرش از کنارش می گذشت.

ماسک از توئیت‌هایی که درباره Thorleifsson ارسال کرده پشیمان است

مبادله توییت بحث‌برانگیز ماسک پس از آن شروع شد که ثورلیفسون ۹ روز پس از عدم دسترسی به رایانه محل کارش توییت کرد و از ماسک خواست تا تأیید کند که آیا او اخراج شده است یا خیر. ماسک پس از چهار ساعت پاسخ داد و گفت: "تو چه کاری انجام می دادی؟"

تبلیغات

Thorleifsson به ماسک گفت که توافقنامه محرمانه مانع از توصیف پروژه های توییتری خود شده است، و سپس به نظر می رسید که وقتی ماسک همه چیز داغ شده است. فوراً به ثورلیفسون اجازه داد تا آشکارا درباره کار خود صحبت کند، سپس با دو ایموجی خنده‌دار هنگامی که ثورلیفسون تلاش کرد این کار را انجام دهد، پاسخ داد.

تورلیفسون به بی‌بی‌سی گفت که مدت کوتاهی پس از این تبادل، به او اطلاع داده شد که اخراج شده است. و روز بعد، ماسک توییتی را ارسال کرد که اکنون حذف شده بود و در مورد تورلیفسون گفت: "او بدترین است، متاسفم."

روز بعد، ماسک دوباره به تورلیفسون حمله کرد و در توییت نوشت: "واقعیت". این است که این مرد (که مستقلاً ثروتمند است) هیچ کار واقعی انجام نداده است، به عنوان بهانه خود ادعا می کند که معلولیتی دارد که او را از تایپ کردن باز می دارد، اما همزمان توییت می کند. طوفان برپا کن نمی توانم بگویم که احترام زیادی برای آن قائل هستم."

آژانس Thorleifsson، Ueno، قبل از اینکه توییتر آن را تصاحب کند، بسیار موفق بود و پروژه های جاه طلبانه را برای بسیاری از شرکت های بزرگ فناوری، از اجرای پروژه های جدید مانند سانتا گوگل، تکمیل کرد. ردیاب برای ساخت ابزارهایی که از Apple Maps پشتیبانی می کنند. ثورلیفسون که از ویلچر استفاده می‌کند، به Jong-Fast گفت که سال‌ها پیشنهادهایی از توییتر و سایر شرکت‌های فناوری برای فروش آژانس داشت، اما هرگز به طور جدی به این موضوع فکر نکرد تا اینکه دیستروفی عضلانی‌اش شروع به پیشرفت کرد، قدرت بازوهایش را از دست داد و کار را سخت‌تر کرد. برای او کار کند.

فرای تبدیل شدن به یک استعداد قابل تشخیص برای مدیران ارشد صنعت فناوری، Thorleifsson همچنین از افراد دارای معلولیت حمایت کرد. بی بی سی گزارش داد که در ایسلند، تورلیفسون توسط چندین رسانه در سال 2022 به عنوان شخصیت سال انتخاب شد. او به خاطر کمپین کارش برای گسترش دسترسی به صندلی چرخدار و تصمیمش مبنی بر عدم دریافت دستمزدش در توییتر به صورت یکجا، بلکه به عنوان دستمزدی که می تواند برای حمایت از خدمات اجتماعی ایسلند مشمول مالیات شود، شناخته شد.

این شهرت درخشان به عنوان یک کارگر متعهد شروع به تعقیب ماسک کرد، که پس از دنیل هاتون - مدیر عامل سابق Lonely Planet که مستقیماً با Thorleifsson روی محتوای آنلاین و پلتفرم‌های تجارت الکترونیک کار می‌کرد - شروع به عقب‌نشینی از انتقاداتش از Thorleifsson کرد - به ماسک گفت: «این بسیار ناامیدکننده است "

هوتون به ماسک گفت: "نه تنها اخلاق کاری او در سطح بالاتری قرار دارد، بلکه استعداد و فروتنی او در سطح جهانی است." دقیقاً همان فردی را که در تیم خود می خواهید در زمانی که شانس ها وجود دارد. من مطمئن هستم که در اینجا یک سوء تفاهم عمیق در مورد "هیچ کار واقعی انجام ندادم" وجود دارد."

توئیت هاتون ماسک را بر آن داشت تا در نهایت با Thorleifsson تماس بگیرد تا بفهمد چه چیزی در مقابل آنچه به من گفته شده واقعی است.

>

ماسک اعتراف کرد: بهتر است با مردم صحبت کنید تا از طریق توییت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *