خبر

 • تک بورد - لایحه جدید مصونیت بخش 230 فیس بوک و توییتر را برای انتشار نادرست واکسن سلب می کند

  لایحه جدید مصونیت بخش 230 فیس بوک و توییتر را برای انتشار نادرست واکسن سلب می کند
  3 روز و 14 ساعت قبل

  سناتورها کنترل الگوریتمی را برای محدود کردن گسترش اطلاعات نادرست بهداشتی هدف قرار می دهند.
  لایحه جدیدی که روز پنجشنبه ارائه شد ، فیس بوک ، توییتر و سایر شرکت های رسانه های اجتماعی را مسئول تقویت توطئه ها و دروغ ها درباره واکسن ها ، درمان های COVID و سایر اطلاعات نادرست بهداشتی می داند.

  "سناتور امی کلوبوچار (D-MN) ، یکی از حامیان مالی این لایحه ، گفت:" برای مدت زمان طولانی ، سیستم عامل های آنلاین به اندازه کافی برای محافظت از سلامت آمریکایی ها کار نکرده اند. "اینها از بزرگترین و ثروتمندترین شرکتهای جهان هستند ، و باید کارهای بیشتری برای جلوگیری از انتشار اطلاعات غلط واکسن مهلک انجام دهند."

  در صورت امضای قانون ، قانون اطلاعات نادرست بهداشتی باعث از بین رفتن فیس بوک ، توییتر می شود ، و سایر شرکت های رسانه های اجتماعی دارای برخی مصونیت ها تحت ماده 230 قانون شایستگی ارتباطات ، که در حال حاضر از مسئولیت شرکت های اینترنتی برای بیشتر محتوای ارسال شده در سیستم عامل های خود جلوگیری می کند. در این لایحه آمده است كه كلوبوكار و سناتور بن ری لوژان (D-NM) این سپر قانونی را در مواردی كه یك پلت فرم "از طریق الگوریتم اطلاعات غلط بهداشتی را ارتقا می دهد" از بین می برد.

  دامنه محدود

  کاهش ایمنی فقط در موارد اضطراری بهداشت عمومی اعلام شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایجاد می شود. این آژانس همچنین وظیفه دارد که تعیین کند کدام سیستم عامل "اطلاعات نادرست سلامت" باید از ارتقا al الگوریتمی حذف شود.

  خواندن بیشتر بسیاری از جمهوری خواهان واکسن COVID را رد می کنند. کارشناسان در تلاشند تغییر دهند که تعریف نادرست اطلاعات بهداشتی مطمئناً مانعی برای تصویب قانون و همچنین تصویب آن برای سیاستگذاران HHS در حین اجرا خواهد بود. در سال های اخیر ، برخی از مسائل بهداشتی ، از جمله COVID-19 و واکسن های ویروس ، سیاسی شده اند. حتی اگر HHS بخواهد به طور جامع اطلاعات نادرست بهداشتی را تعریف کند ، نظریه پردازان توطئه اختصاصی و سایر اشاعه دهندگان اطلاعات غلط احتمالاً راه هایی برای جلوگیری از هرگونه ممنوعیت پیدا می کنند. به عنوان مثال ، روند اخیر برخی از گروه های ضد واکسیناسیون در فیس بوک را در نظر بگیرید. برای جلوگیری از شناسایی توسط الگوریتم های سایت ، آنها شروع به مخفی کردن نام و زبان خود برای ارسال کرده اند و از آنها به عنوان "مهمانی رقص" یا "مهمانی شام" نام می برند.

  این قانون مردم را از ارسال دروغ منع نمی کند و سیستم عامل ها اگر پست ها را با استفاده از "مکانیزم خنثی" نمایش دهند ، از مصونیت بخش 230 برخوردار خواهند شد ، و اضافه می کند که پست های نشان داده شده به ترتیب زمانی یکی از این نمونه ها است. با این حال ، قانون جدید احتمال اینکه مردم دیدگاه های ضد واکس را پذیرفته و به آن اختصاص ندهند ، با اطلاعات غلط غرق شود ، کمتر خواهد بود.

  تبلیغات

  با وجود دامنه محدود این لایحه ، نوع محدودیت پیشنهادی اولیویه سیلوین ، استاد حقوق در دانشگاه فوردهام ، به آرس گفت: احتمالاً با مقاومت شرکت های فناوری روبرو می شود. وی گفت: "آنها احتمالاً این استدلال را مطرح می كنند كه رتبه بندی و نمایش محتوا از طریق برخی از سیستم های خودكار ، از نقطه نظر آنها چیزی است كه رسانه های اجتماعی را متمایز می كند ، و مسلماً نوع محافظت شده است."

  "اما این خیلی ترغیب نمی شوم ،" سیلوین افزود ، "زیرا این لایحه ای نیست كه مجازات یا مسئولیت کیفری را اعمال كند. در عوض این لایحه ای است که مصونیت را از بین می برد و فقط ما را به خط مقدماتی که هر شخص دیگری روی کره زمین باید آن را رعایت کند بازمی گرداند. "

  " چالش این است که آیا اصلاح اصلاح شده در بخش 230 وجود دارد قانون اساسی گفتار را محدود می کند. " "این نمی تواند این باشد که به سادگی از بین بردن مصونیت ، عامل بررسی دقیق اصلاحیه اول است. زیرا پس از آن ، طبق آن نظریه ، هنگامی که کنگره لایحه 1996 را تصویب می کرد ، اساساً محافظتی برای واسطه ها برای همه زمان ها ایجاد می کرد. "

  تعدیل خودکار

  در حالی که بخش 230 از سیستم عامل ها محافظت می کند. این قانون از طریق مسئولیت آنچه منتشر می كنند ، برای تشویق به اعتدال با عدم واگذار كردن شركتها در قبال آن تعدیل ، تدوین شده است. در حکم اولیه این قانون گفته شد که سیستم عامل ها برای انجام "وظایف تحریریه سنتی ناشر - مانند تصمیم گیری در مورد انتشار ، برداشت ، به تعویق انداختن یا تغییر محتوای" قابل شکایت نیستند.

  < h3> خواندن بیشتر مهمترین و نادرست ترین قانون اینترنت ، توضیح داده شده با این وجود محافظت از شرکتهای فناوری در برابر نظارت بر هر نوع تعدیل ، باعث شکوفایی اطلاعات و گسترش اطلاعات غلط در سیستم عاملها شده است. طبق بنیاد خانواده قیصر ، رسانه های اجتماعی اگرچه تنها منبع اطلاعاتی مردم در زمینه بهداشت نیستند ، اما نقش مهمی در کاهش پذیرش واکسن COVID-19 داشته اند. سیلوین گفت: در صورت تصویب این لایحه ، این می تواند شرکت های رسانه های اجتماعی را مجبور کند با دقت بیشتری در مورد نقشی که الگوریتم های آنها در گسترش اطلاعات دارند ، فکر کنند. وی گفت: "این باعث می شود كه این شركتها نسبت به روشهای ایجاد آسیب و هزینه از طریق سیستمهای خودكار خود بسیار هوشیارتر باشند." "کافی نیست که بگوییم آنها منبع اطلاعات بد نیستند - این یک استدلال احمقانه است زیرا آنها هستند که آن را از طریق تحویل هدفمند منتشر می کنند."

خبرهای دیگر از خط مشی فناوری