خبر

 • تک بورد - قاضی محاکمه Rittenhouse اجازه کوچک کردن آیپد برای بزرگنمایی را نمی دهد: متن عجیب و غریب را بخوانید

  قاضی محاکمه Rittenhouse اجازه کوچک کردن آیپد برای بزرگنمایی را نمی دهد: متن عجیب و غریب را بخوانید
  26 روز و 5 ساعت قبل

  قاضی: زوم کردن آیپد می‌تواند موارد بیشتری را در فیلم تیراندازی‌ها وارد کند.
  زمانی که دادستان کنوشا توماس بینگر دیروز مظنون قتل کایل ریتنهاوس را مورد بازجویی قرار داد، او می‌خواست ویدیوی Rittenhouse را روی iPad نشان دهد و از صفحه لمسی استفاده کند. قابلیتی که دارندگان تلفن و تبلت در سرتاسر جهان هر روز از آن استفاده می‌کنند: نزدیک کردن به زوم.

  حکم قاضی بروس شرودر؟ شما نباید نیشگون بزنید.

  پس از اینکه مارک ریچاردز، وکیل مدافع Rittenhouse ادعا کرد که وقتی کاربر روی یک ویدیو زوم می کند، شرودر از نیشگون گرفتن و زوم کردن بینگر جلوگیری کرد. نه آنچه لزوماً وجود دارد." ریچاردز هیچ مدرکی برای این ادعا ارائه نکرد و اعتراف کرد که نمی‌داند ویژگی کوچک کردن به زوم چگونه کار می‌کند، اما قاضی تصمیم گرفت که این بار بر دوش دادستان باشد تا ثابت کند که بزرگ‌نمایی تصاویر جدیدی به ویدیو اضافه نمی‌کند.

  وقتی بینگر به بازجویی متقابل خود ادامه داد، به جای iPad از یک رایانه شخصی ویندوزی متصل به تلویزیون برای نمایش فیلم پهپاد از 25 اوت 2020، شب تیراندازی مرگبار در ویسکانسین استفاده کرد. در حالی که به نظر می‌رسید صفحه تلویزیون جایگزین قابل قبولی برای روش ترجیحی بینگر برای بزرگ‌نمایی آی‌پد است، ریتنهاوس شهادت داد که در پاسخ به برخی از سؤالات دادستان نمی‌توانست بگوید چه اتفاقی در ویدیو افتاده است.

  احتمالا قبلاً در مورد این حادثه بسیار مسخره شده در دادگاه منطقه کنوشا شنیده اید. در این مقاله، می‌توانید گزیده‌هایی طولانی از بحث نزدیک به زوم را بخوانید که شامل وکیل مدافع اصلی ریچاردز، دستیار دادستان منطقه بینگر و قاضی شرودر است. همچنین می توانید این بخش از دادگاه را در کانال یوتیوب واشنگتن پست مشاهده کنید. این بحث نگاهی اجمالی به چگونگی تأثیر محاکمات جنایی تحت تأثیر ناآشنایی قاضی با فناوری را ارائه می دهد - حتی زمانی که این فناوری چیزی مبهم نیست که فقط توسط دانشمندان رایانه قابل درک باشد، بلکه یک ویژگی مشترک مصرف کننده است که به طور شهودی توسط میلیون ها نفر در هر سنی درک شده است. /p>

  «فکر نمی‌کنم [بزرگ‌نمایی] مناسب باشد—این اشتباه است»

  این مبادله در جریان بازجویی متقابل زمانی آغاز شد که بینگر به ریتن‌هاوس گفت که می‌خواهد ویدیوی پهپاد را پخش کند و «استفاده کند» ویژگی کوچک کردن و زوم در iPad برای بزرگنمایی در منطقه." ریچاردز صحبت بینگر را قطع کرد و گفت: "افتخار شما، من به این موضوع اعتراض خواهم کرد و دوست دارم صدایم خارج از حضور هیئت منصفه شنیده شود."

خبرهای دیگر از سیاست فنی