خبر

 • تک بورد - قاضی قانون واکسن نیروی دریایی را مسدود کرد:

  قاضی قانون واکسن نیروی دریایی را مسدود کرد: "بدون استثناء COVID-19 از متمم اول"


  19 روز و 16 ساعت قبل

  Navy Seals استدلال می‌کند که دستورات متمم اول و قانون آزادی مذهبی را نقض می‌کند.
  فک نیروی دریایی ایالات متحده که دیروز به دلایل مذهبی به واکسیناسیون کووید اعتراض کردند، برنده یک حکم اولیه شدند که نیروی دریایی را از اجرای دستور واکسن خود منع می‌کند.

  قاضی رید اوکانر در حکم صادره از دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای این قانون نوشت: «سی و پنج عضو سرویس جنگ ویژه نیروی دریایی ادعا می کنند که خط مشی واکسیناسیون اجباری ارتش آزادی های مذهبی آنها را تحت قانون اصلاحیه اول و احیای آزادی مذهبی نقض می کند. ناحیه شمالی تگزاس "نیروی دریایی یک فرآیند تطبیق مذهبی را ارائه می دهد، اما به هر حال، این یک تئاتر است. نیروی دریایی در روزهای اخیر برای هیچ واکسنی معافیت مذهبی اعطا نکرده است. این صرفاً هر انکار را نشان می دهد."

  O' کانر که در سال 2007 توسط پرزیدنت بوش نامزد شد، دریافت که نیروهای نیروی دریایی احتمالاً بر اساس شایستگی پرونده پیروز خواهند شد. او دستور منع نیروی دریایی را از اجرای دستور خود علیه شاکیان و "از انجام هرگونه اقدام نامطلوب علیه شاکیان بر اساس درخواست شاکیان برای اقامتگاه مذهبی" صادر کرد.

  "بدون استثناء COVID-19 از اصلاحیه اول"

  اوکانر نوشت: "اعضای خدمات نیروی دریایی در این مورد به دنبال دفاع از آزادی هایی هستند که برای محافظت از آنها بسیار قربانی کرده اند." "همه‌گیری COVID-19 هیچ مجوزی برای لغو این آزادی‌ها به دولت نمی‌دهد. هیچ استثنایی برای COVID-19 در متمم اول وجود ندارد. هیچ استثنای نظامی از قانون اساسی ما وجود ندارد."

  این 35 شاکی شامل 26 نفر است. نیروی دریایی SEAL، پنج خدمه جنگنده جنگی ویژه، سه غواص نیروی دریایی و یک تکنسین خنثی سازی مواد منفجره. آنها از رئیس جمهور بایدن، وزیر دفاع لوید آستین، وزارت دفاع و کارلوس دل تورو وزیر نیروی دریایی شکایت کردند. اوکانر بایدن را از این دعوا رد کرد زیرا دادگاه هیچ قدرت اعلامی یا دستوری علیه رئیس جمهور ندارد.

  وزارت دفاع و نیروی دریایی می توانند از حکم اولیه دستور مقدماتی به دادگاه استیناف حوزه پنجم ایالات متحده استیناف کنند. . در گزارش مختصری در دسامبر 2021 در مخالفت با دستور مقدماتی، وزارت دادگستری گفت: این طرح «از این دادگاه می‌خواهد تا با وادار کردن نیروی دریایی به بررسی شاکیانی که واجد شرایط پزشکی برای ادامه خدمت در یگان جنگ ویژه هستند، در مدیریت ارتش دخالت کند. واجد شرایط برای مأموریت‌های جنگی و قابل استقرار در سراسر جهان. شاکیان هیچ موردی را ذکر نمی‌کنند که تا به حال چنین کمک‌های فوق‌العاده‌ای را در زمینه نظامی اعطا کرده باشد، و در واقع، آنها هیچ مرجعی برای پشتیبانی از قابلیت بررسی تصمیم‌های نظامی ارائه نمی‌کنند."

  ایالات متحده همچنین استدلال کرد: «نیروی دریایی منافع حیاتی در به حداکثر رساندن اثربخشی عملیات جنگ ویژه دریایی علیه دشمنان ایالات متحده و به حداقل رساندن خطر خطا در این عملیات حیاتی دارد». "نفع دولت در "حداکثر کارایی" عملیات ویژه Navy SEAL و اطمینان از حداکثر ظرفیت آنها برای "پاسخ آسان و سریع به شرایط دائما در حال تغییر" بسیار مهم است. دشمنان ایالات متحده در خطر شکست هستند."

  تبلیغات

  "دستور الهی برای عدم دریافت واکسن"

  در حالی که 99.4 درصد نیروی دریایی فعال اعضای خدمات تا اوایل نوامبر به طور کامل واکسینه شدند، شاکیان جزو 0.6 درصد باقی مانده هستند و به شاخه های کاتولیک، ارتدکس شرقی و پروتستان مسیحیت تعلق دارند. اعتقادات مذهبی شاکیان عبارتند از: "(1) مخالفت با سقط جنین و استفاده از رده های سلولی جنینی سقط شده در ساخت واکسن؛ (2) اعتقاد به اینکه اصلاح بدن یک مقدمه برای خالق است؛ (3) مستقیم، دستور الهی برای عدم دریافت واکسن؛ و (4) مخالفت با تزریق مقادیر کمی از سلول های حیوانی به بدن فرد،" اوکانر نوشت.

  نیروی دریایی تاکنون حداقل 29 مورد از 35 معافیت را رد کرده است. اوکانر نوشت، هرگز درخواست معافیت مذهبی برای واکسن کووید-19 را اعطا نکرده است، و در هفت سال گذشته هیچ گونه معافیت مذهبی برای هیچ واکسنی اعطا نکرده است. به چندین شاکی مستقیماً توسط زنجیره‌های فرماندهی خود گفته شده است که "رهبری ارشد جنگ ویژه نیروی دریایی هیچ شکیبایی یا تحملی نسبت به نیروهای نظامی که به دلایل مذهبی واکسیناسیون COVID-19 را رد می‌کنند و می‌خواهند آنها از جامعه SEAL خارج شوند، ندارد." حکم گفت.

  قاضی: روند نیروی دریایی در برابر معافیت ها قرار دارد

  اوکانر از روند 50 مرحله ای نیروی دریایی برای ارزیابی درخواست های معافیت مذهبی انتقاد کرد و نوشت که "پانزده مرحله اول نیاز به یک مدیر دارد. برای به روز رسانی یک الگوی عدم تایید آماده شده با نام و رتبه درخواست کننده. در اصل، درخواست های شاکیان از لحظه شروع رد می شود." درخواست‌های معافیت مذهبی از چندین عضو خدمات با هم بسته‌بندی می‌شوند، و مدیر یک یادداشت داخلی برای معاون دریاسالار جان ناول آماده می‌کند و از او می‌خواهد که نامه‌هایی را امضا کند که درخواست‌های معافیت از ایمن‌سازی را بر اساس صمیمانه نگه‌داشته شده امضا کند. اعتقادات مذهبی." اوکانر ادامه داد:

  سپس، در مرحله سی و پنجم فرآیند، برای اولین بار به مدیر گفته می شود که درخواست اقامت مذهبی را مطالعه کند. در آن مرحله، نامه عدم موافقت قبلاً نوشته شده است، درخواست اسکان مذهبی و اسناد مربوطه قبلاً توسط چندین اداره بررسی شده است، عدم موافقت قبلاً با درخواست های مشابه بسته بندی شده است و قبلاً یک یادداشت داخلی تهیه شده است که در آن از معاون دریاسالار ناول درخواست شده است. درخواست اقامتگاه مذهبی را رد کنید. سپس مدیر وظیفه دارد درخواست را بخواند و اطلاعات مربوطه را در یک صفحه گسترده ثبت کند. در هیچ مرحله‌ای از فرآیند به مدیر فرصت داده نمی‌شود که چیزی غیر از تایید را توصیه کند. مواد سپس برای معاون دریاسالار ناول ارسال می شود. کل فرآیند این ادعای راهنما را که "[e]هر درخواست به صورت موردی ارزیابی می شود، رد می کند."


  تگ ها:

  قاضی , قانون , واکسن , نیروی , دریایی , مسدود , بدون , استثناء , covid-19 , متمم


  v 10
خبرهای دیگر از سیاست فنی