خبر

 • تک بورد - فیس بوک پست های برتر را فاش می کند ، اما هنوز اطلاعات کلیدی در مورد اطلاعات غلط را به اشتراک نمی گذارد

  فیس بوک پست های برتر را فاش می کند ، اما هنوز اطلاعات کلیدی در مورد اطلاعات غلط را به اشتراک نمی گذارد
  9 روز و 20 ساعت قبل

  گزارش کمی درباره محتوای فراحزبی یا اطلاعات غلط روشن نمی کند.
  فیس بوک امروز اولین گزارش خود را منتشر کرد که در آن جزئیات محتوایی که به گفته وی در سایت و اینستاگرام به طور گسترده مشاهده می شود را توضیح داده است. این گزارش در حالی منتشر می شود که تحقیقات و اخبار نشان داده است که چگونه پست های گمراه کننده و اطلاعات نادرست می تواند در پلتفرم های شرکت جذابیت زیادی ایجاد کند.

  خواندن بیشتر

  فیس بوک تحقیقات در زمینه تبلیغات سیاسی را مسدود کرده و به طور نادرست دستور حفظ حریم خصوصی FTC را مقصر می داند. بیشتر مشارکت ها - دوست داشتن ، اشتراک گذاری ، نظرات ، و مواردی از این دست. به عنوان مثال ، کوین روز ، خبرنگار نیویورک تایمز ، از CrowdTangle برای روشن کردن ده حساب کاربری که پیوندهای برتر آن روز را به اشتراک گذاشتند ، استفاده می کند. آنچه آزمایش او نشان داد این است که روز به روز ، حساب ها و صفحات راست افراطی از جمله بن شاپیرو ، دن بوگینو و نیوزمکس در لیست ظاهر می شوند و گاهی چندین مکان را اشغال می کنند. منتقدان از این فهرست به عنوان مدرکی دال بر اینکه این پلتفرم به یک دستگاه رسانه ای راستگرا تبدیل شده است ، اشاره می کنند.

  حساب ، روز گفت ، "مدیران را دیوانه کرد" در فیس بوک. آنها احساس کردند که این باعث می شود فیس بوک به نظر برسد که حساب های راست گرایانه را ترجیح می دهد. که ما را به امروز می رساند.

  فیس بوک اولین گزارش سه ماهه "گزارش محتوای گسترده" را که در کنار گزارش اجرای استانداردهای جامعه منتشر می شود ، منتشر کرد که شامل داده هایی درباره سخنان نفرت و کودک است. به خطر انداختن آنا استپانوف ، مدیر مدیریت محصولات شرکت می گوید: جدیدترین گزارش تلاش فیس بوک برای ارائه "شفافیت و زمینه بیشتر" است. :

  1. دان بونگینو 2. بن شاپیرو 3. بن شاپیرو 4. بن شاپیرو 5. دان بونگینو 6. دان بونگینو 7. دان بونگینو 8. بن شاپیرو 9. بن شاپیرو 10. بن شاپیرو

  - 10 صفحه برتر فیس بوک ( @FacebooksTop10) 14 مه 2021

  گزارش جدید شامل انبوهی از اطلاعات است که شامل دامنه ها ، پیوندها ، صفحات و پست های عمومی 20 مورد برتر و تعداد افرادی است که آن محتوا را دیده اند. استپانوف در یک پست وبلاگی خاطرنشان کرد که فقط کمتر از 13 درصد از بازدیدهای محتوا ، پست هایی با پیوند بوده اند - انواع پست هایی که ممکن است کاربران را با اطلاعات نادرست به سایت های دیگر ارسال کنند - و 57 درصد از پست هایی که کاربران مشاهده کرده اند از خانواده و دوستان بوده است. قابل ذکر است که این گزارش شامل اطلاعات مربوط به تبلیغات نمی شود.

  تبلیغات

  سوالات مورد انتظار میم ها در میان پست های بالا پراکنده شده است (به عنوان مثال "بدون توجه به گرسنگی شما چه چیزی را هرگز نخواهید خورد؟") ، پست جو بایدن و نحوه دستکاری استخر شنا از پالت های قدیمی.

  دامنه هایی که بیشترین بازدید را داشته اند بخش قابل توجه دیگری از این گزارش است و در اینجا ، فیس بوک می تواند از شفافیت و زمینه بیشتری استفاده کند. در میان ده دامنه برتر سایتهایی وجود دارد که خودشان برای مهار اطلاعات غلط از جمله YouTube و Twitter تلاش کرده اند. این گزارش هیچگونه اطلاعات اضافی مانند پست یا کانال هایی که به آنها اشاره شده است را شامل نمی شود.

  تصویر جزئی

  فیس بوک با تمرکز بر بازدیدها در مورد مشارکت ، فقط بخشی از تصویر را ارائه می دهد به همانطور که هرکسی که از فیس بوک استفاده کرده است می داند ، تفاوت قابل توجهی بین محتوای نمایش داده شده در فید خبری کاربران و ارتباط آنها با آن وجود دارد. بسیاری از پست ها نمایش داده می شوند اما به سرعت پیمایش می شوند. هرچند کسانی که مشارکت را جلب می کنند به معنای واقعی کلمه ارزش بیشتری دارند. تبلیغ کنندگان برای یک نامزدی ده برابر بیشتر از یک نمایش واحد هزینه خواهند کرد. با پنهان نگه داشتن اطلاعات مربوط به مشارکت ، "گزارش محتوای گسترده" تأثیر اطلاعات غلط را مبهم می کند.

  این واقعیت که خانواده و دوستان تولید کننده اصلی محتوا هستند ، به مقابله با این ایده که ممکن است فیس بوک باشد کمک نمی کند. تقویت اتاقهای پژواک حزبی یک مطالعه نشان داد که وقتی تیتری با دیدگاه های سیاسی یک شخص موافق بود ، آنها 20 درصد بیشتر احتمال داشت که پیوند را با دوستان خود به اشتراک بگذارند ، چه احساس کنند که واقعیت دارد یا نه.

  خواندن بیشتر

  اطلاعات غلط COVID در فیس بوک چقدر است؟ مدیران آن نمی خواهند بدانند نحوه محاسبه فیس بوک "بازدید گسترده" نیز پیچیده است. فقط پستهایی که به صورت عمومی ایجاد شده یا به اشتراک گذاشته می شوند در نظر گرفته شده و در گزارش نشان داده می شوند. همه پیوندها ، چه به صورت عمومی و چه به صورت خصوصی به اشتراک گذاشته شوند ، گنجانده شده اند و در گزارش دادن دو نوع پست مختلف ، یک ناهماهنگی ایجاد می شود.

  این گزارش همچنین مهمترین عدد - مخرج که این درصدها را تشکیل می دهد ، یا مقدار کل محتوا هر روز در فیس بوک مشاهده می شود را حذف می کند. گفتن اینکه 20 پست پربیننده کمتر از 0.1 درصد از کل نظرات ایالات متحده را نشان می دهند مانند این است که بگوییم تنها 0.03 درصد از آمریکایی ها دیروز به ویروس کرونا مبتلا شده اند. این ممکن است زیاد به نظر نرسد ، اما وقتی آن را در تعداد افراد ساکن در این کشور ضرب کنید ، و هنگامی که تعداد تخت های بیمارستانی موجود را در نظر بگیرید ، دامنه مشکل بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. Ars از فیس بوک پرسید که کاربران در ایالات متحده چقدر محتوا مشاهده کرده اند ، اما آنها از ارائه آن خودداری کردند. تا زمانی که فیس بوک اطلاعات بیشتری را فاش نکند ، هیچ کس از میزان واقعی مشکل اطلاعات غلط این شرکت اطلاع نخواهد داشت.

  تبلیغات

  با این حال ، تخمین سریع و کثیف آسان است. فیس بوک روزانه 1.88 میلیارد کاربر فعال دارد و بسیاری از آنها چندین بار در روز پست ارسال می کنند ، بنابراین به احتمال زیاد روزانه ده ها میلیارد بازدید از محتوا وجود دارد. برای آزمایش آن ، 20 پست برتر گزارش را که آنها می گفتند حدود 0.1 درصد از کل محتوای مشاهده شده در ایالات متحده را تشکیل می دهند ، جمع آوری کردم و سپس آن را در 91 روز در سه ماهه دوم منتشر کردم. این نشان می دهد که حداقل ، حداقل 10 میلیارد پست روزانه در ایالات متحده مشاهده می شود. حتی این برآورد احتمالاً بسیار محافظه کارانه است زیرا فقط شامل پیوندها و پست های عمومی است. اگر فقط بخش کوچکی از آن اطلاعات غلط باشد ، مشکل می تواند به عنوان یک درصد کوچک باشد ، همانطور که در گزارش آمده است ، و در عین حال به صورت مطلق بسیار بزرگ است.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری