خبر

 • تک بورد - فیس بوک ماهانه محتوای مزرعه را روی بیش از 40 درصد از کل آمریکایی ها مجبور می کند

  فیس بوک ماهانه محتوای مزرعه را روی بیش از 40 درصد از کل آمریکایی ها مجبور می کند
  21 روز و 15 ساعت قبل

  گزارش اولویت بندی مشارکت فیس بوک را بر سایر موارد مقصر می داند.
  در پی انتخابات 2016 ، فیس بوک می دانست که مشکلی دارد. صفحات و حساب های جعلی ایجاد شده توسط آژانس تحقیقات اینترنتی تحت حمایت کرملین در شبکه اجتماعی منتشر شده و باعث جلب مشارکت گسترده کاربران واقعی شده است. فیس بوک می دانست که باید همه چیز را تحت کنترل درآورد.

  اما سال ها بعد ، تیم های تحقیقاتی داخلی خود فیس بوک فاش کردند که مزارع ترول همچنان در حال جذب مخاطبان زیادی هستند ، حتی اگر دنبال کنندگان مستقیم زیادی نداشته باشند. الگوریتم های خود شرکت محتوای ترول را بر روی کاربرانی که به صفحات ابراز علاقه نکرده بودند ، افزایش داد و دسترسی ترول ها را به صورت تصاعدی افزایش داد. گزارشی با جزئیات این تحقیق توسط یکی از کارمندان سابق به MIT Technology Review فاش شد.

  وقتی گزارش در سال 2019 منتشر شد ، مزارع ترول هر هفته به 100 میلیون آمریکایی و 360 میلیون نفر در سراسر جهان می رسید. در هر ماه ، فیس بوک پست های مزرعه ترول را به 140 میلیون آمریکایی نشان می داد. اکثر کاربران هرگز هیچ یک از صفحات را دنبال نکرده اند. در عوض ، الگوریتم های توصیه محتوای فیس بوک محتوا را مجبور کرده است بیش از 100 میلیون آمریکایی را در هفته مجبور کند. این گزارش می گوید: "اکثریت زیادی از توانایی آنها برای دسترسی به کاربران ما از ساختار پلتفرم ما و الگوریتم های رتبه بندی ما ناشی از انتخاب کاربر است."

  خواندن بیشتر یادداشت فشرده داخلی فیس بوک: "من روی دستانم خون دارم" به نظر می رسد مزارع ترول کاربران خاصی را در ایالات متحده متمایز کرده است. در حالی که در سطح جهان ، تعداد بیشتری از افراد محتوا را با اعداد خام - 360 میلیون در هفته با حساب شخصی فیس بوک - مزارع ترول به بیش از 40 درصد از کل آمریکایی ها می رسیدند.

  این گزارش ، تألیف جف آلن ، دانشمند سابق داده در فیس بوک ، نشان می دهد که اولویت بندی مشارکت شرکت منجر به این مشکل شد. به گفته وی ، فیس بوک اطلاعات کمی در مورد تولیدکنندگان محتوا دارد. کسی که چیزی ارسال کرده است در الگوریتم News Feed مورد توجه قرار نگرفته است.

  آلن نوشت: "بسیاری از الگوریتم های فیلترینگ مشارکتی فوق العاده شیک هستند ، اما همه آنها بر اساس تعامل است." "وقتی تولیدکنندگان محتوا که در آن سیستم پیروز می شوند به جای ایجاد و حمایت از جوامع در بستر ما از آنها سوء استفاده می کنند ، مشخص می شود که سیستم رتبه بندی ارزشهای شرکت ما را نشان نمی دهد. آنقدر که در واقع علیه ما عمل می کند. "

  تبلیغات

  تأثیرگذاران خارجی

  بسیاری از صفحات از کشورهای شبه جزیره بالکان اجرا می شوند و مخاطبان خارجی را با تمرکز اصلی بر روی آمریکایی ها ، گزارش می گویند.

  محبوبیت و دسترسی مزارع ترول آلن را بر این باور گذاشت که عوامل آژانس تحقیقات اینترنتی روسیه احتمالاً می توانند از تکنیک های یکسان استفاده کنند یا از صفحات یکسانی برای دسترسی به کاربران آمریکایی استفاده کنند. " اگر مزارع ترول به محتوای مخاطبین آمریکایی های آفریقایی تبار به 30 میلیون کاربر آمریکایی می رسد ، نباید تعجب کنیم اگر متوجه شویم که IRA نیز در حال حاضر مخاطبان زیادی در آنجا دارد. "

  خواندن بیشتر

  مقیاس وسیع ترول های انتخاباتی روسیه در پیش نویس گزارش سنا آشکار شد علاوه بر این ، مزارع ترول توانستند محتوای خود را در مقالات فوری و آگهی های Breaks ، دو Fa قرار دهند برنامه های کتابهای رزرو که به فروش شرکا از فروش آگهی هایی که در کنار محتوای صفحه اجرا می شوند ، کمک می کند. آلن گفت: "در مقالات فوری ، دوره ای وجود داشت که شاید 60 درصد از مقاله های فوری بر روی محتوای بریده شده که روش انتخاب مقاله مقاله مزرعه های ترول است ، استفاده می شد." فیس بوک به طور ناخواسته به مزارع ترول پول می داد.

  فیس بوک "قبلاً در حال بررسی این موضوعات بود" هنگام انتشار گزارش داخلی ، یک سخنگوی فیس بوک به MIT Technology Review گفت. از آن زمان ، ما تیم هایی را راه اندازی کرده ایم ، سیاست های جدیدی را تدوین کرده ایم و با همکاران صنعت برای رسیدگی به این شبکه ها همکاری کرده ایم. ما اقدامات اجرایی تهاجمی علیه این نوع گروههای خارجی و داخلی غیر معتبر انجام داده ایم و نتایج را به صورت فصلی به صورت عمومی به اشتراک گذاشته ایم. ”

  Ars س questionsالات دیگری را به فیس بوک ارسال کرده است ، و اگر این داستان را به روز کنیم ، ما پاسخی دریافت می کنیم.

  جوامع استثمار شده

  آلن نوشت کاربرانی که محتوای مزرعه ترول را مشاهده کرده اند به دو گروه تقسیم می شوند. "یک اردوگاه متوجه نمی شود که صفحات توسط بازیگران غیر معتبر اداره می شود که از جوامع خود سوء استفاده می کنند. آنها تمایل دارند این صفحات را دوست داشته باشند. آنها دوست دارند که پست ها چقدر سرگرم کننده هستند و چگونه بر اعتقادات قبلی خود تأکید می کنند. " "اردوگاه دیگر متوجه می شود که صفحات توسط بازیگران غیر معتبر اداره می شوند. آنها از همه چیز دوست داشتنی این صفحات متنفرند. آنها با اشتیاق از این صفحات متنفرند. حتی برای من هم منطقی نیست. » آلن گفت: "کاربران ما به معنای واقعی کلمه سعی می کنند به ما بگویند که احساس می کنند توسط این صفحات مورد سوء استفاده قرار گرفته اند."

  به عنوان مثال ، آلن به یکی از کاربران اشاره کرد که یک صفحه مزرعه ترول را که متوجه سرخپوستان آمریکایی بود ، کشف کرد. کاربر می گوید گروه ترول ها هنر را دزدیده و روی تی شرت هایی چاپ می کردند که اغلب به مشتریان ارسال نمی شد. کاربر نوشت: "تمام این گروه یک حلقه کلاهبرداری است." در آن زمان که در اکتبر 2019 نوشته شد ، این گزارش می گوید که برای بسیاری از این گروه ها ، اکثر صفحات برتر توسط مزارع ترول اداره می شد ، از جمله همه 15 صفحه برتر که آمریکایی های مسیحی را هدف قرار می دادند ، 10 مورد از 15 صفحه برتر آمریکایی های سیاه پوست ، و چهار مورد از 15 مورد اصلی که سرخپوستان آمریکایی را هدف قرار داده است. وقتی MIT Technology Review داستان خود را منتشر کرد ، پنج گروه از ترول ها هنوز فعال بودند. سه آمریکایی سیاهپوست ، یک آمریکایی مسیحی و یک سرخپوستان آمریکایی را مورد هدف قرار داد.

  بسیاری از مطالبی که این گروهها ارسال می کردند ، در حالی که غالباً سرقت می شدند ، ظاهراً قوانین محتوای فیس بوک را نقض نمی کردند. آلن گفت ، با این حال ، این بدان معنا نیست که بی ضرر نیست. آلن توضیح داد: "نکته اصلی این است که صرف نظر از اینکه آیا نقض IP وجود دارد یا نه ، ارسال محتواهای غیر اصلی کاملاً خط مشی های ما را نقض می کند و جوامع ما را در معرض استثمار قرار می دهد."

  آلن معتقد بود که مشکل را می توان با گنجاندن "Graph Authority" ، راهی برای رتبه بندی کاربران و صفحات مشابه PageRank Google ، در الگوریتم News Feed ، برطرف کرد. "افزودن حتی برخی ویژگی های آسان مانند Graph Authority و کشیدن شماره گیری از ویژگی های مبتنی بر مشارکت محض احتمالاً در فضای یکپارچگی و ... به احتمال زیاد در تعامل نیز بازدهی بالایی خواهد داشت. " یک منبع گفت که فناوری مرور ، تا حدی به این دلیل است که شرکت تحقیقات او را "نادیده گرفت".

خبرهای دیگر از سیاست فناوری