خبر

 • تک بورد - فیس بوک در میان چشم انداز جدید «اول متاورس» به عنوان متا تغییر نام داد

  فیس بوک در میان چشم انداز جدید «اول متاورس» به عنوان متا تغییر نام داد
  7 روز و 14 ساعت قبل

  نام جدید همراه با «ستاره شمالی جدید: برای کمک به جان بخشیدن به متاورس» شرکت است.
  به عنوان بخشی از یک سخنرانی کلیدی Oculus Connect امروز، مدیر عامل شرکت مارک زاکربرگ نام «Meta» را به عنوان هویت شرکتی جدید منعکس کرد که نشان دهنده هویت شرکت است. "ستاره شمالی جدید، برای کمک به جان بخشیدن به فراجهان."

  نام جدید، که زاکربرگ اشاره کرد از کلمه یونانی "فراتر" گرفته شده است، "یک نام تجاری جدید شرکتی است که همه کارهایی که ما انجام می دهیم را در بر می گیرد." این بدان معناست که این شرکت "به عنوان دو بخش مختلف، یکی برای خانواده برنامه ها و دیگری برای کار بر روی پلتفرم های آینده، به کسب و کار ما نگاه می کند و گزارش می دهد." "فقط تمام کارهایی که ما انجام می دهیم را شامل نمی شود" دیگر. در حالی که برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی «همیشه» تمرکزی برای متا خواهند بود، داشتن یک نام تجاری به قدری با یک محصول مرتبط است که نمی‌تواند نشان‌دهنده همه کارهایی باشد که امروز انجام می‌دهیم، چه برسد به آینده.» گفت.

  نام‌گذاری برای اپلیکیشن‌ها و برندها در فیس‌بوک تغییری نخواهد کرد (اگرچه در گذشته نشانه‌هایی مبنی بر حذف تدریجی نام Oculus توسط شرکت وجود داشته است).

  ادامه مطلب

  چرا فیس‌بوک کردن Oculus VR برای کاربران، توسعه دهندگان و رقابت بد است تغییر به "اول متاورس" نشان دهنده "تغییر اساسی در شرکت ما است"، او ادامه داد و گفت: "با گذشت زمان امیدوارم ما به عنوان یک شرکت متاورس دیده می‌شویم." این همچنین به این معنی است که "به مرور زمان، نیازی به استفاده از فیس بوک برای استفاده از سرویس های دیگر ما نخواهید داشت"، اشاره ای مبهم به سیاست بحث برانگیز الزام به ورود به فیس بوک برای استفاده از هدست های Quest.

  این یک داستان داغ است که با اطلاعات بیشتر به روز می شود.

خبرهای دیگر از سیاست فنی