خبر

 • تک بورد - فیس بوک ، توییتر متعهد می شوند که با سو abuse استفاده از زنان مبارزه کنند اما جای بسیاری برای شکست در این زمینه باقی می گذارند

  فیس بوک ، توییتر متعهد می شوند که با سو abuse استفاده از زنان مبارزه کنند اما جای بسیاری برای شکست در این زمینه باقی می گذارند
  26 روز و 13 ساعت قبل

  آیا آنها فقط الگوریتم های بیشتری برای حل این مشکل خواهند انداخت؟
  چهار شرکت بزرگ رسانه های اجتماعی دیروز متعهد شدند که برای بهبود ایمنی زنان در سیستم عامل های خود تلاش کنند. فیس بوک ، گوگل ، تیک توک و توییتر همگی در پاسخ به توصیه های یک گروه کاری متشکل از 120 کارشناس سازمان یافته بنیاد وب ، این تعهد را امضا کردند.

  "برای مدت طولانی زنان در فضاهای آنلاین بطور معمول مورد آزار و اذیت ، حمله و متعاقباً ساکت و ساکت قرار می گرفتند. این تهدید بزرگی برای پیشرفت در برابری جنسیتی است. "مدیر ارشد سیاست بنیاد وب ، آزمینا درودیا در بیانیه ای گفت. سو anاستفاده از زنان در اینترنت به میزان اپیدمی رسیده است ، بر اساس گزارش واحد اطلاعات اکونومیست 38 درصد از زنان تجربه شخصی خود را با خشونت آنلاین گزارش کرده اند.

  بیشتر بخوانید اگر با آزار و اذیت آنلاین به همین روش رفتار کنیم ما هرزنامه را درمان می کنیم؟ تعهدات گامی در مسیر درست است ، اما مشخص نیست که آیا آنها اقدامات زیادی را برای رفع سو abuse استفاده آنلاین انجام می دهند. سارا سوبیراج ، استاد دانشگاه تافتس و عضو هیئت علمی ، "من واقعاً از بنیاد وب برای کاری که آنها واقعاً انجام داده اند برای ایجاد زمینه هایی برای تلاش در این زمینه بسیار سپاسگزارم ، زیرا در طول زمان حرکت بسیار کمی صورت گرفته است." در مرکز Berkman Klein برای اینترنت و جامعه ، به Ars گفت.

  "گفت که ، با نگاه کردن به تعهدات ، دشوار است که بدانیم منظور آنها چیست یا به نظر می رسد." "آنها بسیار باز هستند. بسیاری از موارد بستگی به این دارد که سیستم عامل ها مایل به انجام چه کارهایی هستند. "

  هشت تعهد

  در این وعده ها هشت تاکتیک به طور مساوی بین دو دسته گسترده تقسیم شده است: نظارت و گزارش.

  شرکت ها قول می دهند که :

  با استفاده از:

  ارائه تنظیمات دقیق تر (به عنوان مثال چه کسی می تواند پست ها را ببیند ، به اشتراک بگذارد ، نظر دهد ، یا پاسخ دهد) با استفاده از زبان ساده تر و در دسترس تر ، روش های بهتری را برای زنان ایجاد کنید تا بتوانند ایمنی خود را بصورت آنلاین درمان کنند. تجربه کاربری ارائه ناوبری آسان و دسترسی به ابزارهای ایمنی کاهش بار زنان با کاهش فعال سوac استفاده ای که مشاهده می کنند

  اجرای پیشرفت در سیستم های گزارش دهی از طریق:

  به کاربران امکان ردیابی و مدیریت گزارش های خود را فراهم می کند فعال کردن ظرفیت بیشتر برای پرداختن به متن و / یا زبان ارائه سیاست های بیشتر و راهنمای محصول هنگام گزارش سو abuse استفاده ایجاد روش های اضافی برای دسترسی زنان به کمک و پشتیبانی در طی روند گزارش

  در واقع ، این تعهدات چندان خاص به نظر نمی رسند ، و ممکن است کاربران س questionال کنند هو تعهدات كاملاً به اجرا در خواهد آمد - شركتهای رسانه های اجتماعی عادت به بخشش می كنند ، درصورتی كه تلاشهای نیمه تمام آنها كوتاه باشد. نحوه نوشتن تعهدات به سیستم عامل ها آزادی عمل زیادی می دهد.

  تبلیغات

  بیشتر تأکید بر این است که کاربران کنترل بیشتری بر آنچه می بینند و بهبود روند گزارش دهی دارند. بسیاری از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی دارای فرآیند گزارش مات هستند که غالباً منجر به عدم اقدام علیه آزار دهندگان می شود. ناظری که یک گزارش را مرور می کند ممکن است به عنوان مثال از متن یک پست سو mis تفاهم کند ، یا نتواند معنای زبان رمزگذاری شده را درک کند. این کاستی ها به این معنی است که اجرای سیاست های موجود اغلب ناهموار است.

  ادامه مطلب بیشتر مسئولیت برخورد با سو abuseاستفاده را به دوش کاربر می اندازد ، نه سیستم عامل. سوبیراج گفت: "این مکانیزم ها برای پرچم گذاری یا گزارش دهی بسیار حیاتی هستند و کاملاً ضروری هستند." "اما شما نمی توانید محتوایی را که به شما منتقل می شود ، مشاهده یا خوانده نکنید. این کار زیادی برای زنانی است که به شدت مورد هدف قرار می گیرند. وقت گیر است ، اما همچنین بسیار ناراحت کننده است. "

  "نه تنها مسئولیت دریافت کنندگان است" ، بلکه ارسال کنندگان هنوز می دانند که گیرندگان برای [گزارش آنها] باید [پست ها] را بخوانند. [سوus استفاده کنندگان] هنوز رضایت دارند. این واقعاً باید ضدعفونی شود. "

  برخی از زنان برای مقابله با سو some استفاده ، مدیریت حساب های خود را در شبکه های اجتماعی برون سپاری کرده اند. هرچند این اقدامی جدی است و هزینه بر است و باعث می شود در اکثر قریب به اتفاق زنان در شبکه های اجتماعی از دسترس خارج شود.

  "ما می بینیم که سو the استفاده به ویژه برای زنان رنگین پوست ، زنان از گروه های اقلیت مذهبی سنگین است. ، زنان کوئیر و غیره. " "اگر مردم شروع به عقب نشینی از مشارکت در فضاهای عمومی کنند ، این برای آنها منصفانه نیست ، اما برای بقیه ما نیز منصفانه نیست. افرادی که می روند الگویی وجود دارد. این تصادفی نیست ما گروه های خاصی از صداها را از دست خواهیم داد. شاید اگر شما در مورد فرهنگ پاپ صحبت می کنید احساس نکنید که این یک مسئله مهم باشد ، اما اگر در مورد سیاست صحبت می کنید ، این بسیار مهم است. و من استدلال می کنم که در مورد فرهنگ پاپ نیز بسیار مهم است. "

  تبلیغات راه حل های فعال

  به جای اینکه مسئولیت مبارزه با سو abuse استفاده را به طور عمده بر دوش کاربران بگذارد ، Sobieraj گفت که سیستم عامل های رسانه های اجتماعی باید اقدامات پیشگیرانه تری را هنگام افراد انجام دهند تبدیل به هدف خشونت آنلاین شوند. سوبی آراج گفت ، برای اولین بار ، مجرمان تکراری که هنوز ممنوع نشده اند باید پست خود را برای تعدیل نگه دارند ، و به طور موثر سیستم عامل را مجبور به ورود به سیستم از محتوا قبل از اینکه برای دیگران قابل مشاهده باشد ، کرد. وی پیشنهاد کرد که سیستم عامل ها روند محتوا را برای افرادی که احتمالاً مورد سو استفاده قرار می گیرند تحت نظارت قرار دهند و موارد ذکر شده را تا زمانی که توجه از بین برود تعدیل کنند.

  تعدیل پیشگیرانه در این موارد بار کاربران هدف را بر دوش می کشد تا آنها و دیگران مجبور به دیدن محتوا نخواهند بود. سوبیراج گفت ، این امر همچنین انگیزه اصلی را ایجاد می کند که انگیزه بسیاری از سوers استفاده کنندگان است ، بدون اینکه دیگران را مختل کند. با وجود این محافظات ، اکثریت قریب به اتفاق مطالب همچنان می توانند آزادانه در سیستم عامل های اجتماعی جریان پیدا کنند.

  البته ، این راه حل ها به سیستم عامل ها نیاز دارند تا در تعدیل محتوا نقش فعال تری داشته باشند. شرکت ها ممکن است این نوع اجرای قانون را در ذهن داشته باشند - وعده چهارم تحت "نظارت" را می توان اینگونه تفسیر کرد. اما تاریخ نشان داده است که شرکت های رسانه های اجتماعی نسبت به محتوای پیشگیرانه متوسط ​​منزجر هستند.

  وعده های دیگر مفید هستند اما انقلابی نیستند. برای پیگیری آنها ، سیستم عامل ها احتمالاً تغییر چندانی نخواهند کرد. این شرکت ها می توانند به سادگی سیستم های موجود را که در حال حاضر نیاز مبرم به بهبود دارند ، تغییر دهند. نتیجه می تواند در نتیجه Algorithmic Band-Aids بیشتری در مورد مسائلی باشد که الگوریتم ها هنوز آنها را حل نکرده اند.

خبرهای دیگر از خط مشی فناوری