خبر

 • تک بورد - فیس بوک برنامه راه اندازی برنامه Instagram Kids را به عنوان حلقه منتقدان تعلیق کرد

  فیس بوک برنامه راه اندازی برنامه Instagram Kids را به عنوان حلقه منتقدان تعلیق کرد
  11 روز و 6 ساعت قبل

  مخالفت با پلتفرم جدید به اشتراک گذاری عکس برای کودکان زیر 13 سال در واشنگتن افزایش یافته است.
  فیس بوک به دلیل انتقاد از این پروژه ، برنامه راه اندازی Instagram Kids ، نسخه ای از برنامه اشتراک گذاری عکس خود برای کودکان زیر 13 سال را متوقف کرد. شتاب در واشنگتن

  آدام موسری ، که برنامه تحت مالکیت فیس بوک را اداره می کند ، این ادعا را که تصمیم به "توقف" توسعه برنامه در Instagram Kids وجود دارد ، پذیرفت که این ایده یک "ایده بد" بود و افزود که هنوز هم "کار درستی است" انجام دهید "برای ایجاد یک برنامه مستقل که کنترل و نظارت بیشتری را به والدین ارائه می دهد. ما می توانیم آن را درست انجام دهیم. "

  این حرکت پس از آن صورت می گیرد که تحقیقات وال استریت ژورنال نشان داد تحقیقات داخلی خود فیس بوک قبلا نشان داده بود که استفاده از اینستاگرام می تواند برای جنبه های بسیاری از رفاه نوجوانان مانند بدن مضر باشد. image.

  فیس بوک ارائه WSJ در مورد تحقیقات خود را رد کرده است اما می گوید به تعویق انداختن راه اندازی Instagram Kids زمان بیشتری را در اختیار بازخورد سیاست گذاران ، والدین و دیگر فعالان ایمنی کودکان قرار می دهد ، که بسیاری از آنها انتقاد گسترده ای از طرح.

  تبلیغات

  در اوایل سال جاری ، 44 دادستان کل آمریکا به مارک زاکربرگ ، رئیس فیس بوک نامه نوشتند و از وی خواستند برنامه های Instagram Kids را کنار بگذارد و گفت که "به دلایل بی شمار" مضر خواهد بود. این نامه پس از آن مطرح شد که زاکربرگ توسط قانونگذاران آمریکایی در جلسه ای در ماه مارس به دلیل اتهاماتی مبنی بر اینکه فیس بوک برای جذب کاربران جوان طراحی شده و می تواند آنها را در معرض محتوای ناامن قرار دهد ، مورد انتقاد قرار گرفت.

  مقررات جدید بریتانیا در اوایل این ماه به اجرا درآمد برای محافظت آنلاین از کودکان ، از جمله بررسی سن و تضمین "سطح بالایی از حریم خصوصی به طور پیش فرض". شرکت های فناوری در حفاظت از سلامت روان خود و پلیس در قبال سوء استفاده احتمالی بیشتر پیش می روند. آنچه آنها انجام می دهند ، تا تلاش برای جلوگیری از آنلاین شدن آنها به طور کامل.

  با این حال ، گروه های والدین به طور خاص اینستاگرام را هدف گرفته اند و می گویند این می تواند کاربران جوان را به اسکرول بی پایان خود وصل کند و به حریم خصوصی آنها وارد شود. در av سن پایین ، و آنها را در مورد ظاهر خود مضطرب کنید.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری