خبر

 • تک بورد - فاش کننده فیس بوک به سنا می گوید الگوریتم ها نباید توسط بخش 230 محافظت شوند

  فاش کننده فیس بوک به سنا می گوید الگوریتم ها نباید توسط بخش 230 محافظت شوند
  19 روز و 8 ساعت قبل

  فرانسس هاوگن در شهادت سنا می گوید اصلاحات در بخش 230 فقط یک شروع است.
  فرانسیس هاوگن افشاگر فیس بوک دیروز در برابر هیأت سنا شهادت داد و تعدادی از تغییرات برای مهار این شرکت را پیشنهاد کرد ، از جمله اصلاحات بخش 230 که می تواند در امور اجتماعی موثر باشد. غول رسانه ای مسئول الگوریتم های خود است که محتوا را براساس تعامل دریافتی در اخبار خبری کاربران تبلیغ می کند.

  اگر ما نظارت مناسبی داشته باشیم یا اگر [بخش] 230 را اصلاح کنیم تا فیس بوک مسئول عواقب تصمیمات رتبه بندی عمدی آنها باشد ، من فکر می کنم آنها از رتبه بندی مبتنی بر مشارکت خلاص می شوند. " "از آنجا که باعث می شود نوجوانان در معرض محتوای بی اشتهایی بیشتری قرار بگیرند ، خانواده ها را از هم جدا می کند ، و در مکان هایی مانند اتیوپی ، به معنای واقعی کلمه خشونت قومی را دامن می زند."

  ادامه مطلب < /h3> فیس بوک "جوامع ما را از هم می پاشد" ، هوفن در مصاحبه خود اطمینان حاصل کرد که بین محتوای تولید شده توسط کاربر و الگوریتم های فیس بوک ، که محتوا را در News Feeds در اولویت قرار می دهند و مشارکت ایجاد می کند ، تمایز قائل شد. او پیشنهاد کرد که فیس بوک نباید مسئولیتی در قبال محتوایی که کاربران در پلتفرم های خود منتشر می کنند ، داشته باشد ، بلکه باید زمانی که الگوریتم های آن تصمیم گیری در مورد محتوایی را که افراد مشاهده می کنند شروع کرد ، مسئولیت آن را بر عهده بگیرد.

  این پیشنهاد منعکس کننده لایحه ای است ، قانون محافظت از آمریکایی ها در برابر الگوریتم های خطرناک ، که در مجلس ارائه شده است.

  با وجود درخواست اصلاحات در بخش 230 ، هاوگن همچنین هشدار داد که اصلاحات به تنهایی انجام نمی شود. به اندازه کافی می تواند بر گستره وسیع شرکت نظارت کند. او گفت: "شدت این بحران ایجاب می کند که ما از چارچوب مقررات قبلی خارج شویم." "تنظیمات مربوط به حفاظت از حریم خصوصی منسوخ یا تغییرات در بخش 230 کافی نخواهد بود." فیس بوک قبل از ترک شرکت در ماه مه. مدیر محصول سابق پرونده ها را به کنگره و SEC تحویل داد و به دنبال حمایت از افشاگران است. او هشت شکایت به SEC ارائه کرده است ، از جمله ادعاهایی مبنی بر اینکه فیس بوک بیش از حد از تبلیغ کنندگان هزینه دریافت کرده و سرمایه گذاران را در مورد تعداد کاربران خود گمراه کرده است. به گفته وی ، این شرکت در مورد ماهیت مشکلاتی که با آن روبرو است پیشاپیش نیست. "فیس بوک می خواهد شما باور کنید که مشکلاتی که ما در مورد آنها صحبت می کنیم حل نشدنی است. آنها می خواهند شما به انتخاب های غلط اعتقاد داشته باشید. ”هاوگن گفت.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر

  فیس بوک سرمایه گذاران را در مورد کاهش تعداد کاربران گمراه کرد ، کارمند سابق ادعا می کند: "آنها می خواهند شما معتقد باشید که باید بین فیس بوک پر از تفرقه افکن و محتوای افراطی یا از دست دادن یکی از مهمترین ارزشهایی که کشور ما بر اساس آن بنا شده است: آزادی بیان. " شما باید بین نظارت عمومی بر انتخاب های فیس بوک و حریم خصوصی شخصی خود یکی را انتخاب کنید. برای اینکه بتوانید عکس های سرگرم کننده از فرزندان خود را با دوستان قدیمی خود به اشتراک بگذارید ، همچنین باید دچار ویروسی ناشی از عصبانیت شوید. آنها می خواهند شما باور کنید که این فقط بخشی از توافق است.

  "من امروز اینجا هستم تا به شما بگویم این درست نیست. این مشکلات قابل حل هستند. رسانه های اجتماعی ایمن تر ، با احترام به آزادی بیان و لذت بخش تر ممکن است. او گفت: "من به پتانسیل فیس بوک اعتقاد دارم." "ما می توانیم رسانه های اجتماعی مورد علاقه خود را داشته باشیم ، که ما را به هم متصل می کند بدون این که دموکراسی خود را از هم بپاشیم ، فرزندانمان را در معرض خطر قرار دهیم و خشونت قومی را در سراسر جهان بکار ببریم. ما می توانیم بهتر عمل کنیم. "

  انتخاب های الگوریتمیک

  بارها و بارها ، جلسه به مشکلات ناشی از رواج الگوریتم ها و هوش مصنوعی در عملیات فیس بوک باز می گردد.

  خواندن بیشتر

  اسناد فاش شده قوانین خاصی را که فیس بوک برای VIP های 5.8M استفاده می کند نشان می دهد اسنادی که هاوگن از فیس بوک جمع آوری کرده نشان می دهد که الگوریتم های رتبه بندی مبتنی بر تعامل ، محتوای تفرقه انگیز و شدید را در اولویت قرار می دهند پلت فرم به گفته وی ، برای حل این مشکل ، فیس بوک از هوش مصنوعی برای پیدا کردن محتوای خطرناک قبل از انتشار استفاده می کند. مشکل این است که "تحقیقات خود فیس بوک می گوید آنها نمی توانند محتوای خطرناک را به اندازه کافی شناسایی کنند. و در نتیجه ، الگوریتم های خطرناکی که آنها اعتراف می کنند احساسات شدید ، تقسیم بندی را افزایش می دهند ، نمی توانند ما را از آسیب هایی که می دانند در سیستم خودشان وجود دارد ، محافظت کنند. "

  یک راه حل ، که توسط سناتور ریک اسکات (R-Fla.) در جریان استماع ارائه شد ، پیشنهاد می کند که به کاربران امکان انتخاب بین یک خبر خبری الگوریتمی و یک زمان بندی داده شود. هاوگن فکر نمی کرد که این کافی باشد. "من نگران هستم که اگر فیسبوک مجاز به انتخاب کاربران باشد: آیا می خواهید یک خبر خبری مبتنی بر نامزدی داشته باشید یا یک اخبار گاه شمار ... آیا مردم گزینه اعتیادآورتر را انتخاب می کنند ، رتبه بندی بر اساس تعامل ، حتی اگر دختران آنها را رهبری کند. به اختلالات خوردن. " اگر بخواهیم در مورد تأثیرات رسانه های اجتماعی بر جوانان گفتگوی آگاهانه ای داشته باشیم ، مهم است که با یک تصویر کامل شروع کنیم. ما متعهد هستیم که تحقیقات بیشتری را خودمان انجام دهیم و تحقیقات بیشتری را در دسترس عموم قرار دهیم. "

  علیرغم وعده "تصویر کامل" ، زاکربرگ متعهد نشد که تمام تحقیقات فیس بوک را منتشر کند یا بسترهای خود را برای مطالعه توسط محققانی که توسط این شرکت استخدام یا تأمین مالی نشده اند ، باز کند. اسناد هاوگن نشان می دهد که هفته گذشته ، این شرکت به صورت گزینشی تحقیقات خود را برای ایجاد تصویری بهتر از آنچه در پلتفرم های خود اتفاق می افتد ، منتشر کرده است. هاوگن گفت ، عدم شفافیت این شرکت دستان نهادهای نظارتی را بسته است. به او گفت: "این ناتوانی در مشاهده سیستم های واقعی فیس بوک و تأیید اینکه آنها به صورت مخابراتی کار می کنند مانند این است که وزارت حمل و نقل خودروها را تنها با تماشای حرکت آنها در بزرگراه تنظیم می کند." هاوگن از سناتورها خواست تا یک سازمان دولتی را در نظر بگیرند که پلتفرم های رسانه های اجتماعی را ممیزی می کند و به تنظیم کننده ها بینش بیشتری در مورد عملکرد داخلی شرکت ها می دهد.

  "امروزه هیچ تنظیم کننده ای منویی از راه حل ها برای رفع مشکل فیس بوک ندارد ، زیرا فیسبوک نمی خواست آنها به اندازه کافی در مورد علت ایجاد این مشکلات بدانند. ”هاوگن می گوید. "در غیر این صورت ، نیازی به افشاگر نبود."

خبرهای دیگر از سیاست فناوری