خبر

 • تک بورد - طرح Big Tech GOP مصرف کنندگان را نادیده می گیرد و در عوض

  طرح Big Tech GOP مصرف کنندگان را نادیده می گیرد و در عوض "سانسور" جمهوری خواهان را هدف قرار می دهد
  7 روز و 14 ساعت قبل

  طرح ضد انحصاری جمهوریخواهان همه چیز درباره تعصب فرض شده است ، هرگز به رقابت اشاره ای نمی شود.
  جمهوری خواهان کنگره روز گذشته با انتشار اطلاعیه ای طرح ضد انحصاری را برای Big Tech منتشر کردند که مشخص می کند تمرکز آنها بر تقویت رقابت یا کاهش آسیب به مصرف کنندگان آنلاین نیست بلکه به ادعای " سانسور »محافظه کاران.

  "Big Tech برای جلب محافظه کاران بیرون است" اولین جمله در "دستور کار جمهوری خواه دادگستری مجلس برای استفاده از Big Tech" است. پاراگراف آغازین "پاسخ محافظه کارانه" به مشکلات صنعت فناوری "اجرای ضد انحصاری را تسریع و تقویت می کند ، Big Tech را مسئول سانسور خود می داند و شفافیت را در مورد تصمیمات Big Tech افزایش می دهد." کلمه "رقابت" هرگز در طرح دو صفحه ای وجود ندارد. در یک طرح جداگانه که قبلاً توسط کوین مک کارتی رهبر GOP مجلس نمایندگان منتشر شده بود ، رقابت ذکر شده است ، اما طرح مک کارتی نیز بیشتر روی تعصب فرض شده علیه محافظه کاران متمرکز است.

  طرح جمهوری خواهان دادگستری مجلس به عنوان سابق منتشر شد رئیس جمهور دونالد ترامپ از توئیتر ، فیس بوک و زیرمجموعه گوگل یوتیوب به دلیل تحریم وی شکایت کرد و ادعا کرد که هر سه شرکت به دلیل "سانسور غیر مجاز" که "اولین اصلاحیه حق آزادی بیان" را نقض می کند مقصر هستند. دادخواست ترامپ به طور گسترده توسط کارشناسان حقوقی مورد تمسخر قرار گرفته و تقریباً شکست خورده است زیرا اولین اصلاحیه شرکت های خصوصی را به میزبانی سخنرانی ملزم نمی کند و به این دلیل که بند 230 قانون عادت ارتباطات به سیستم عامل های آنلاین مصونیت از دادخواست ها درباره نحوه تعدیل آنها توسط کاربر را ارائه می دهد محتوا.

  در دادخواست های ترامپ ادعا شد که وی "به دلیل استفاده از قانون اساسی آزادی بیان" از شبکه های رسانه های اجتماعی ممنوع شده است ، در حالی که در واقع به دلیل تحریک که منجر به حمله طرفدارانش به کپیتول ایالات متحده در 6 ژانویه شد ، ممنوع شد. در تلاش برای از بین بردن از دست دادن انتخابات خود. شبکه های رسانه های اجتماعی نیز مرتبا ادعاهای بی اساس ترامپ درباره تقلب در انتخابات و اطلاعات غلط در مورد واکسن COVID-19 را که به میزان پایین واکسیناسیون در میان جمهوری خواهان کمک کرده است تعدیل می کنند. در حالی که جمهوری خواهان مجلس نمایندگان ادعا می کنند که سانسور ضد محافظه کارانه در شبکه های اجتماعی بیداد می کند ، محافظه کاران به طور منظم بر پست های برتر فیس بوک تسلط دارند. تبلیغات

  وسواس در مورد سانسور احتمالی

  GOP گفت که بخش "پاسخگویی" در برنامه خود "Big Tech" را به دلیل قانونی بودن سانسور خود تحت مسئولیت قانونی قرار می دهد. سیستم عامل هایی مانند توییتر ، فیس بوک و یوتیوب از نظر عملکرد میدان عمومی دیجیتال هستند این اشتباه است که این سیستم عامل ها گفتار را بدون مجازات کنترل و سانسور می کنند. " جمهوری خواهان گفتند كه آنها پیشنهاد می كنند "یك مبنای قانونی برای آمریكایی ها ایجاد كنند تا به طور مستقیم Big Tech را به دلیل سانسور و خاموش كردن محافظه كاران در دادگاه به چالش بكشند."

  جمهوری خواهان جزئیات بیشتری در مورد چگونگی قصد دستیابی به آن اعلام نکردند ، اما آنها قادر نخواهند بود از حمایت های متمم اول که از مشاغل خصوصی برخوردار است ، چشم پوشی کنند. هفته گذشته ، یک قاضی فدرال اجرای قانون ایالت فلوریدا را که می توانست تصمیمات تعدیل رسانه های اجتماعی را تنظیم کند ، از جمله با غیرقانونی دانستن ممنوعیت سیاستمداران برای سایت های بزرگ رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر ، ممنوع کرد. قاضی دریافت که این قانون حق اصلاحیه اول شرکت های رسانه های اجتماعی در انتخاب محتوای میزبان آنها را نقض کرده است. همین هفته قانون مشابهی در تگزاس در حال بررسی است.

  GOP می خواهد "بوروکرات های بایدن" را در FTC کنار بگذارد

  GOP همچنین سعی دارد رئیس FTC ، لینا خان را که به تازگی از طرف رئیس جمهور به مقام عالی آژانس منصوب شده بود ، کنار بگذارد. جو بایدن GOP با ادعای اینکه "سیستم فعلی تقسیم اجرای ضد انحصاری بین وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال ... دیوان سالارهای تندرو بایدن را با هزینه آمریکایی ها" ، قدرت می بخشد ، گفت که می خواهد "اجرای ضد انحصارطلبانه را در وزارت دادگستری ادغام کند ، بنابراین که کارآیی و پاسخگویی بیشتری دارد. "

  GOP همچنین گفت که می خواهد بخش 230 را تغییر دهد زیرا" Big Tech از این محافظت برای تصمیم گیری در مورد تعدیل محتوای ذهنی سو explo استفاده کرده است ، که اغلب به نوعی برای صدای محافظه کار مضر است. " جمهوریخواهان گفتند كه طرح آنها "اطمینان حاصل خواهد كرد كه هرگونه تصمیم گیری در مورد تعدیل محتوا با حسن نیت ، بر اساس معیارهای منطقی عینی و مطابق با قوانین خاص انجام می شود."

  در بخش شفافیت ، طرح GOP شکایت می کند که "تصمیمات Big Tech درمورد اینکه چه کسی سانسور می شود مخفیانه انجام می شود" و نوید می دهد "جریمه های سنگین" برای شرکت هایی که از الزام پیشنهادی پیروی نمی کنند که "تصمیمات مربوط به تعدیل محتوا و سانسور باید با خاصیت و خاص بودن در یک وب سایت در دسترس عموم ذکر شود. "

  جمهوری خواهان گفتند كه طرح آنها همچنین" با الزام به رسیدگی سریعتر به پرونده های ضد انحصارى علیه شركت های Big Tech در دادگاه بدوی "، دادخواست های ضد انحصارى را تسریع خواهد كرد ،" اجازه دادخواست مستقیم به دیوان عالی كشور و الزام دیوان عالی کشور به سرعت در هنگام رسیدگی به این پرونده ها "، و" به [دادستان های کل ایالت] اجازه می دهد تا از همان مراحل سریع موجود در دولت فدرال استفاده کنند تا آنها در شرایط برابر باشند. موارد r. " تبلیغات

  دموکرات ها سعی در تقویت رقابت دارند

  در مقابل ، برنامه ضد انحصاری دموکرات های مجلس عمدتا بر تقویت رقابت برای کمک به مشاغل کوچک و انتخاب بیشتر به مصرف کنندگان متمرکز است. به عنوان مثال ، قانون انحصارات بسترهای نرم افزاری پایان دهنده دموکراتها می تواند شرکتهای فن آوری مانند آمازون را از بین ببرد تا "توانایی سیستم عامل های مسلط در استفاده از کنترل خود بر روی چندین خط تجارت برای ترجیح دادن خود و رقابتی کردن رقبا را از طریق راه هایی که رقابت آزاد و منصفانه را کاهش می دهد ، از بین ببرد. "

  دموکراتها همچنین برای شرکتهایی که از منع پیشنهادی رفتار پیروی نمی کنند جریمه های حداکثر 15 درصدی درآمد سالانه را پیشنهاد می کنند که" مزیت محصولات ، خدمات یا خطوط تجاری خود اپراتور پلت فرم تحت پوشش است یک کاربر تجاری دیگر ؛ محصولات ، خدمات یا خطوط تجارت کاربر تجاری دیگر را نسبت به پیشنهادات خود اپراتور پلت فرم تحت پوشش مستثنی یا معایب آن می داند ؛ یا در بین کاربران تجاری مشابه موقعیت تجاری تبعیض قائل می شود. "

  اینها و سایر موارد لوایح ضد انحصاری توسط کمیته قضایی مجلس نمایندگان در یک جلسه دو روزه که در 24 ژوئن به پایان رسید تصویب شد. در حالی که چند جمهوریخواه به لوایح ضد انحصار و چند دموکرات رأی دادند مخالف آنها بود ، آرا the بیشتر در امتداد حزب بود و دموكراتها از آنها حمایت می كردند و جمهوری خواهان در مخالفت بودند.

  جمهوری خواهان از اینكه برنامه ضد انحصاری دموكراتها به جای تلاش برای حذف سوگیری ضد محافظه كار متمرکز بود ، عصبانی بودند. پس از رای گیری در 24 ژوئن ، جمهوری خواهان کمیته قضایی مجلس نمایندگان بیانیه ای از عضو رده بندی جیم جوردن (آر-اوهایو) را صادر کردند و گفتند: "بیگ تک برای جذب محافظه کاران بیرون آمده است. اما به جای رسیدگی به نگرانی های جمهوری خواهان درباره تعصب و سانسور در اینترنت ، دموکرات ها دو روز گذشته را با فشار بر قانون اساسی ضد انحصاری صرف کرد که اقتصاد ایالات متحده را همانطور که می دانیم به طور سیستماتیک تغییر خواهد داد ... ما منتظر معرفی قوانینی در روزهای آینده هستیم که Big Tech را پاسخگو بداند و در واقع سانسور محافظه کاران را به صورت آنلاین حل کند. "

خبرهای دیگر از خط مشی فناوری