خبر

 • تک بورد - طبق دادخواست ، اوکلند PD قانون نظارت بر نظارت را نادیده می گیرد

  طبق دادخواست ، اوکلند PD قانون نظارت بر نظارت را نادیده می گیرد
  22 روز و 17 ساعت قبل

  یکی از حامیان اصلی قانون اوکلند در سال 2018 می گوید شهر از قوانین پیروی نمی کند.
  در سال 2018 ، اوکلند با تصویب یک قانون نوآورانه به شهروندان در استفاده از فناوری نظارت نظارتی داد. بنیاد مرزهای الکترونیکی آن را "استاندارد جدید طلا در کنترل جامعه نظارت پلیس" نامید. از آن زمان ، حدود 20 شهر دیگر قوانین مشابهی را تصویب کرده اند.

  در حال حاضر ، برایان هوفر ، یکی از معماران قانون اوکلند ، می گوید این کار نمی کند. در ابتدای این ماه ، هوفر علیه شهر و اداره پلیس شکایت کرد و گفت که آنها بارها قانون را نقض کرده اند.

  هوفر در مصاحبه ای می گوید: "ما طبیعت انسان را نادیده گرفتیم." "پلیس دوست ندارد شفاف باشد. استفاده از فناوری نظارت از طریق طراحی محرمانه است و هیچ یک از طرفین منافع شخصی به طور داوطلبانه هر چیزی منفی در مورد پیشنهاد خود را برجسته نمی کند. " سخنگوی اداره پلیس اوکلند می گوید در مورد مسائل حقوقی جاری اظهار نظر نمی کند.

  https://techbord.com طبق دادخواست ، اوکلند PD قانون نظارت بر نظارت را نادیده می گیرد

  با این حال ، حتی در اوکلند ، قانون به منتقدان نظارت پلیس بستری داده است. در حقیقت ، هوفر بر اساس یک قانون که به شهروندان اجازه می دهد شهر را به دادگاه برسانند ، شکایت کرد. او امیدوار است که این امر منجر به انتصاب یک مشاور مستقل برای بررسی داده های اداره پلیس و ارزیابی فناوری نظارت شود.

  مت کگل می گوید: "مانند هر قانونی ، [فرمان نظارتی] باید اجرا شود." وکیل کارمند برنامه فناوری و آزادی های مدنی در ACLU کالیفرنیای شمالی. "به همین دلیل است که می بینید مردم در اوکلند و سان فرانسیسکو از آن برای رساندن پلیس به دادگاه استفاده می کنند بسیار عالی است." موفقیت های کوچک دیگر را نشان می دهد. در نشویل ، مخالفت گروه اجتماعی ایجاد شده توسط چنین قانونی - حداقل به طور موقت - پیشنهادی را برای خرید شهر از پلاک خوانهای اتوماتیک متوقف کرد.

  قوانین در مشخصات آنها متفاوت است. برخی از آنها نیاز به جلسات منظم بین پلیس و اعضای جامعه ، ممیزی سالانه برای اثربخشی و سوگیری احتمالی ، شفافیت بیشتر فروشندگان و هزینه مالیات دهندگان از هر فناوری جدید و یک دوره اظهار نظر عمومی قبل از خرید فناوری جدید مانند دوربین های بدن یا ShotSpotter ، دارند. از میکروفون برای تشخیص تیراندازی استفاده می کند.

  در مقاله سفید دانش آموزی که اوایل امسال منتشر شد ، کلینیک قانون ، فناوری و سیاست عمومی ساموئلسون در دانشکده حقوق برکلی گفت که بسیاری از احکام ضعیف تر از فرمان اوکلند است. نیویورک سیتی و گرند رپیدز مانند اوکلند به شهروندان اجازه نمی دهند که شکایت کنند. در شش حوزه قضایی ، از جمله کمبریج ، ماساچوست و پالو آلتو ، کالیفرنیا ، پلیس از قوانین مستثنی است. بنابراین در حالی که یک کتابخانه یا مدرسه باید اجازه اظهار نظر عمومی برای ابزارهای نظارتی جدید را بدهد ، پلیس در صورت اجرای حکم یا پاسخ به بحران از محدودیت معاف است. عرض جغرافیایی برای استفاده از فناوری نظارت در "شرایط ضروری". دانش آموزان تایلر تاکموتو و آری چیووکولا ، نویسندگان مقاله سفید ، می گویند این می تواند باعث ایجاد خلأ در نظارت شهروندان شود.

  "ما می دانیم که دولت های مختلف محلی ، به عنوان مثال ، قیام های عدالت نژادی تابستان گذشته را در نظر گرفتند. تاکموتو می گوید: "شرایط کاملاً ناامیدکننده ای وجود دارد." چیووکولا می گوید: "شاید مهمترین نکته ، توصیه های خارجی باشد. "اگر مشارکت عمومی ندارید ، پس هیچ فشاری وجود ندارد."

  تبلیغات

  حرکت در اوکلند به منظور مهار نظارت پلیس در سال 2014 آغاز شد ، هنگامی که گروه هایی از جمله ACLU و EFF به پیشنهاد "آگاهی از دامنه" اعتراض کردند. Center "، مرکز تلفیقی که میکروفون ، دوربین مدار بسته و داده های نظارتی را ترکیب می کند.

  این شهر که ابتدا برای امنیت بندر ایجاد شد ، به سمت تأیید توسعه در سراسر شهر حرکت می کرد. گروه های حمایتی با موفقیت کمپین لغو توسعه و ایجاد یک کمیته موقت حریم خصوصی را تنظیم کردند که سیاست هایی را برای استفاده شهر از فناوری بنویسد. این یک تکرار اولیه از مدل CCOPS شد. هوفر می گوید و هرگونه تأثیر آزادی های مدنی را شناسایی کنید. در آن زمان ، او می گوید ، "ما ساده لوحانه معتقد بودیم که اجرای قانون در ارائه داده ها و هنگام بحث در مورد مزایا و معایب استفاده های احتمالی صادق خواهد بود."

  با این حال ، هوفر مدعی است پلیس اوکلند از ارائه سیاست های لازم برای استفاده از فناوری هایی که قبل از اجرایی شدن این فرمان وجود داشت ، خودداری کرده است و به مقامات فدرال اجازه داده است که از جمله بدون درخواست کتبی ، به داده های نظارتی دسترسی داشته باشند. طبق ادعا ، پلیس موافقت کرد که از دستگاه های خواننده پلاک برای سوگیری و اثربخشی حسابرسی کند ، اما از سال 2018 هیچ ممیزی انجام نداده است.

  در سال 2017 ، نشویل یک هیئت نظارت بر جامعه را تشکیل داد همه پرسی که در آن ساکنان به تصویب نسخه محلی CCOPS رأی مثبت دادند. سال گذشته ، کورتنی جانستون ، عضو شورای شهر ، لایحه ای را معرفی کرد که به پلیس این امکان را می داد که دستگاه های خواننده پلاک را خریداری و نصب کند ، دلیل این امر افزایش جرایم در سراسر کشور و مشکل در حال انجام مسابقات خیابانی بود.

  آندرس مارتینز ، رئیس هیئت نظارت ، با استناد به گزارش هایی که کارآیی این فناوری را زیر سال می برد ، به تجمع مخالفان کمک کرد. مارتینز می گوید: "این پیشنهاد چندین بار به تعویق افتاده است. "من فکر می کنم که پول و توجه ما برای یافتن راه حل های واقعی مبتنی بر جامعه برای مسائل ایمنی عمومی ما بهتر خواهد بود."

  این داستان در ابتدا در wired.com ظاهر شد.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری