به گفته توسعه دهنده برنامه ، صفحه کلید آیفون برای کارب">

خبر

 • تک بورد - صفحه کلید آیفون برای نابینایان بسته می شود زیرا سازنده به دلیل سوء استفاده اپل از توسعه دهندگان می گوید

  صفحه کلید آیفون برای نابینایان بسته می شود زیرا سازنده به دلیل سوء استفاده اپل از توسعه دهندگان می گوید
  1 روز و 4 ساعت قبل

  اپل به دروغ ادعا می کند که FlickType قانون "دسترسی کامل" را نقض کرده است ، توسعه دهنده می گوید.
  به گفته توسعه دهنده برنامه ، صفحه کلید آیفون برای کاربران نابینا متوقف می شود. " ارائه برنامه ای برای بهبود زندگی مردم. "

  FlickType شامل صفحه کلید Apple Watch و صفحه کلید iPhone است که برای کاربران نابینا و کم بینای VoiceOver در نظر گرفته شده است ، فناوری Apple که می تواند کلید انتخابی کاربر را بیان کند. صفحه کلید Apple Watch FlickType حداقل برای مدتی ادامه خواهد داشت ، اما صفحه کلید iPhone غیرفعال می شود.

  "امروز با یک قلب سنگین اعلام می کنیم که قطع شدن صفحه کلید آیفون برنده جایزه را برای کاربران نابینا "، حساب FlickType در توییتر دیروز نوشت. FlickType توسط Kosta Eleftheriou توسعه یافته است ، که اخیراً با طرح شکایت ادعا کرد که اپل از کنترل خود بر توزیع برنامه های iPhone استفاده کرده است تا او را مجبور کند FlickType را با تخفیف به اپل بفروشد. او می گوید که او از فروش برنامه خودداری کرد.

  اپل "به اشتباه" به روزرسانی برنامه را رد کرد

  آخرین قطره برای افزونه صفحه کلید FlickType هفته گذشته زمانی رخ داد که Eleftheriou "به روزرسانی ارائه کرد که iOS های مختلف را برطرف می کند 15 مورد مرتبط و برنامه را برای کاربران VoiceOver بهبود می بخشد. "FlickType نوشت. "اما اپل آن را رد کرد. آنها دوباره اشتباه می گویند که پسوند صفحه کلید ما بدون" دسترسی کامل "کار نمی کند ، چیزی که آنها سه سال پیش ما را رد کردند. در آن زمان ما با موفقیت درخواست تجدیدنظر کردیم و تصمیم آنها را لغو کردیم ، اما این یک تصمیم نبود مشکل از. تا کنون. "

  FlickType گفت که هفته گذشته نه بار با اپل تماس گرفت" اما موفقیت آمیز نبود. در این مرحله به نظر می رسد که آنها تلاشهای ما برای تماس مستقیم با آنها را نادیده می گیرند ، با وجود اینکه قبلاً به صراحت به ما گفته بود که " در صورت نیاز به "توضیح بیشتر" با ما تماس بگیرید. "

  پسوند صفحه کلید برنامه پس از به روزرسانی های آینده از کار می افتد. "ما مایل هستیم آخرین نسخه کاری که شامل پسوند صفحه کلید است را ارائه دهیم ، اما اپل متوقف کردن به روز رسانی خودکار برای برنامه های شخصی را غیرممکن می کند. بنابراین اگر به روزرسانی خودکار را برای همه برنامه های خود متوقف نکنید ، به زودی افزونه صفحه کلید FlickType را از دست خواهید داد." FlickType نوشت.

  فهرست برنامه App App می گوید: "صفحه کلید FlickType به گونه ای طراحی شده است که در iPhone و Apple Watch تا حد ممکن قابل دسترسی باشد و دارای کلیدهای بزرگ ، رنگهای با کنتراست بالا ، تصاویر برجسته و VoiceOver موثر باشد. بازخورد. FlickType می تواند برای تجربه نوشتاری کاملاً بدون چشم با شما صحبت کند و به افراد نابینا این امکان را بدهد که به سرعت با دیگران تایپ کنند. "

  انتشارات AccessWorld بنیاد آمریکایی نابینایان مقاله ای نوشت در اکتبر 2018 در مورد نحوه حل مشکل FlickType برای کاربران نابینا. آرون پریانی ، سردبیر AccessWorld می گوید: "هنگامی که من برای اولین بار شروع به استفاده از تلفن هوشمند کردم ، متوجه شدم که دست و پا گیرترین جنبه صفحه کلید لمسی است." "یافتن کلید صحیح نسبتاً ساده است ، اما تأخیر در انتظار شنیدن نام کلید فوکوس شده زمان شگفت انگیزی به عمل تایپ می افزاید." یونان دریافت که "استفاده از FlickType بسیار روانتر از صفحه کلید پیش فرض است" و هنگامی که "FlickType آنچه را که من درست تایپ کرده ام پیش بینی می کند ، متوجه می شوم که سرعت تایپ من حدود 30 درصد یا بیشتر افزایش می یابد."

  مقاله فدراسیون ملی نابینایان به نام FlickType "یک تجربه بسیار سریعتر از صفحه کلید استاندارد iOS است." تبلیغات

  صفحه کلید بدون دسترسی کامل کار می کند

  اپل در 13 آگوست به روزرسانی برنامه را رد کرد و به Eleftheriou یادداشتی ارسال کرد که می گوید: "ما متوجه شدیم که برنامه افزودنی صفحه کلید شما هنگام" کامل تنظیمات دسترسی غیرفعال شده است. برای حل این مشکل ، لطفاً برنامه خود را بازبینی کنید تا مطمئن شوید که برنامه افزودنی صفحه کلید شما با یا بدون دسترسی کامل به شبکه کاملاً کار می کند. "

  Eleftheriou پیام ارس را به Apple نشان داد که حاوی تصویری از صفحه کلید FlickType که از کاربران می خواهد "لطفاً دسترسی کامل را برای FlickType تحت برنامه تنظیمات iOS فعال کنید."

خبرهای دیگر از سیاست فناوری