خبر

 • تک بورد - شکایت کودک Nevermind درباره پورن کودک علیه نیروانا توسط قاضی رد شد

  شکایت کودک Nevermind درباره پورن کودک علیه نیروانا توسط قاضی رد شد


  23 روز و 12 ساعت قبل

  الدن می‌تواند شکایت خود را اصلاح کند، اما محدودیت‌های 10 ساله ممکن است پرونده او را محکوم کند.
  یک قاضی فدرال دیروز شکایت مردی که در کودکی روی جلد آلبوم Nevermind گروه ظاهر شد، علیه نیروانا رد کرد. شاکی، اسپنسر الدن، یک فرصت دیگر برای طرح شکایت اصلاح شده خواهد داشت.

  دعاوی الدن در آگوست 2021 ادعا کرد که تصویر یک نوزاد برهنه در استخر شنا قوانین جنایی پورنوگرافی کودکان را نقض کرده و از هر متهم خسارت حداقل 150000 دلار خواسته است. از متهمان نام برده می توان به نیروانا، گروه موسیقی یونیورسال، وارنر رکوردز، کورتنی لاو در نقش خود به عنوان مجری دارایی کرت کوبین، کریست نووسلیک، دیو گرول و دیگران اشاره کرد.

  "[T]دادگاه به متهمان اعطا خواهد کرد. در حکم دیروز قاضی فرناندو اولگوین در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه مرکزی کالیفرنیا آمده است. "در تهیه شکایت اصلاح شده دوم، شاکی باید به دقت دعاوی مطرح شده در درخواست متهم را ارزیابی کند، از جمله اظهارات متهم مبنی بر اینکه ادعاهای شاکی طبق بند 2255 18 USC و 1595 § 18 USC منسوخ شده است. با هر اصلاحیه(هایی) که نقص های ادعا شده را برطرف می کند موافقت کنید."

  وکیل الدن گفت که قصد دارد شکایت اصلاح شده دیگری را ارائه کند. رابرت لوئیس، وکیل الدن، امروز به Ars گفت: "بر اساس دستور دادگاه، ما به زودی شکایت اصلاح شده دوم را ارسال خواهیم کرد." ما مطمئن هستیم که اسپنسر اجازه خواهد داشت تا با پرونده خود پیش برود.»

  حکم اولگوین به الدن تا 13 ژانویه فرصت داد تا شکایت اصلاح شده ای را ارائه دهد «تلاش برای معالجه، تا حدی که او معتقد است با توجه به شرایط موجود تضمین شده است. قانون، نقایص ادعایی ذکر شده در درخواست متهمان."

  مسئله محدودیت 10 ساله

  اولین شکایت اصلاح شده الدن، نیروانا و سایر متهمان را به "استثمار جنسی تجاری از کودک از او متهم کرد." در حالی که او تا به امروز خردسال بود."

  "متهمان از پورنوگرافی کودکان استفاده می کردند که اسپنسر را به عنوان یک عنصر ضروری در طرحی برای ارتقای آهنگ که معمولاً در صنعت موسیقی برای جلب توجه استفاده می شود، استفاده می کردند، که در آن جلد آلبوم ها از کودکان ژست گرفته می شد. در این شکایت آمده است که روشی از نظر جنسی اغوا کننده برای به دست آوردن شهرت، افزایش فروش و جلب توجه رسانه ها و نظرات انتقادی. آگهی

  متهمان در 22 دسامبر درخواستی مبنی بر رد پرونده با تعصب ارائه کردند و گفتند که دعاوی اصلی این دعوی تحت هر دو "قانون فدرال که به قربانیان برخی از جرایم جنایی پورنوگرافی کودکان فدرال اجازه می دهد تا از تاریخ گذشته خارج شوند. شکایت برای خسارت مدنی (18 USC § 2255)" و "قانون فدرال که به قربانیان جرایم خاص قاچاق اجازه می دهد برای خسارت مدنی شکایت کنند (18 USC § 1595)." بخش 2255 دارای یک محدودیت 10 ساله است که "از زمانی که شاکی به طور منطقی بعد از "نقض" یا "جراحت" را که "اساس ادعا را تشکیل می دهد" کشف کند، در حالی که "ادعای بخش 1595 به دلیل عدم موفقیت متهمان نوشتند که رفتار ادعایی قبل از تصویب قانون است.

  بخش 2255 همچنین ادعاهایی را مجاز می‌کند که «حداکثر 10 سال پس از تاریخی که قربانی به 18 سالگی می‌رسد»، اما این تاریخ گذشته است. برای Elden در فوریه 2019. بخش 1595 به طور مشابه شکایات دیرتر از «10 سال پس از پیدایش علت دعوا؛ یا 10 سال پس از رسیدن قربانی به 18 سالگی، اگر قربانی در زمان ارتکاب جرم ادعایی صغیر بوده است» را ممنوع می‌کند. نیروانا و سایر متهمان نوشتند

  ادعای پورن کودک "جدی نیست"

  ادعاهای الدن حتی در صورت عدم انصراف از لحاظ ماهوی شکست خواهند خورد. الدن سه دهه را صرف سود بردن از شهرت خود به عنوان «نیروانا بیبی» کرده است. او بارها این عکس را در ازای دریافت مبلغی دوباره اجرا کرده است؛ او عنوان آلبوم "Nevermind" را روی سینه‌اش خالکوبی کرده است؛ او در یک برنامه تاک شو با لباسی برهنه و خودآلود ظاهر شده است. کپی های امضا شده از جلد آلبوم برای فروش در eBay؛ و او از این ارتباط برای گرفتن زنان استفاده کرده است.

  "ادعای الدن مبنی بر اینکه عکس روی جلد آلبوم "Nevermind" وجود دارد. این حرکت ادامه داد: «هرزه‌نگاری کودکان» در ظاهر جدی نیست. "بررسی مختصر عکس، یا رفتار خود الدن (بدون ذکر حضور عکس در خانه‌های میلیون‌ها آمریکایی که بر اساس نظریه الدن، به جرم داشتن پورنوگرافی کودکان مجرم هستند) این را روشن می‌کند."

  پیشنهاد متهمان همچنین به نمونه‌ای از مدار سوم اشاره کرد که می‌گفت: "هیچ کس به طور جدی نمی‌تواند فکر کند که نقاشی رنوار از یک زن برهنه یا یک عکس فوری خانوادگی از یک کودک برهنه در وان حمام، قوانین پورنوگرافی کودکان را نقض می‌کند. برهنگی باید با شرایط دیگری همراه شود که تصویر بصری را مضحک یا از نظر جنسی تحریک آمیز می کند تا در پارامترهای قانون [هرزه نگاری کودک] قرار گیرد."


  تگ ها:

  شکایت , کودک , nevermind , درباره , پورن , علیه , نیروانا , توسط , قاضی


  v 5
خبرهای دیگر از سیاست فنی