خبر

 • تک بورد - شکاف بزرگ فناوری منجر به نابودی انجمن اینترنت می شود

  شکاف بزرگ فناوری منجر به نابودی انجمن اینترنت می شود


  1 ماه قبل

  گروه لابی ایالات متحده با فاصله گرفتن شرکت های سیلیکون ولی از یکدیگر بسته می شود.
  تنش های فزاینده بین مایکروسافت، آمازون، آلفابت، متا و اپل در پس مرگ انجمن اینترنت (IA)، لابی نه ساله نهفته است. به گفته خودی ها و ناظران صنعت، گروهی که صدای بیگ تک در واشنگتن بود.

  این گروه مستقر در واشنگتن، که خود را صدای "یکپارچه" صنعت اینترنت نامید، در پایان سال پس از اینکه مایکروسافت و اوبر، در میان دیگران، حمایت مالی خود را متوقف کردند، تعطیل خواهد شد و یک شکاف مالی غیرقابل حل باقی گذاشتند.

  "صنعت ما دستخوش رشد و تغییر فوق العاده ای شده است"، این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که بسته شدن آن "همراستا با این تکامل بوده است." ناظران گفتند که اهداف سیاستی متفاوت اعضای Big Tech خود، به ویژه مایکروسافت به دنبال فاصله گرفتن از همتایان خود در دره سیلیکون است.

  «مایکروسافت متوجه شده است که نمی خواهد با Google مرتبط باشد. بری لین، مدیر اجرایی موسسه بازارهای باز، یک گروه کمپین ضد انحصار، گفت: فیس بوک و آمازون. «این واقعاً، واقعاً ساده است.»

  تعدادی از شرکت‌های فناوری کوچک‌تر نیز از اینکه اولویت‌هایشان با دستور کار Big Tech مغایرت داشت، ناامید شده بودند.

  «این سازمان می‌توانست نجات دهد. لوتر لو، رئیس سیاست عمومی Yelp در توییتی نوشت. Yelp در سال 2019 انجمن را ترک کرد. "من این پیشنهاد را چند سال پیش به رهبری ارائه دادم، اما این پیشنهاد لغو شد، بنابراین ما آن را ترک کردیم."

  یکی از افراد آشنا به تصمیم گیری مایکروسافت گفت که این شرکت. دیگر ارزش پول را در مشارکت خود با IA نمی دید. حق عضویت بر اساس اندازه شرکت ها و بر اساس درآمد محاسبه می شود.

  گزارش قبلی از Politico حاکی از آن بود که بزرگترین مشارکت کنندگان، از جمله مایکروسافت، سالانه 800000 تا 1 میلیون دلار پرداخت می کردند. مایکروسافت از اظهار نظر خودداری کرد.

  با وجود اینکه مایکروسافت دومین گروه با ارزش فناوری ایالات متحده است، توانسته است از آخرین تمرکز بر ضد انحصار در کنگره طفره رود. برخلاف مدیران اجرایی فیس‌بوک، گوگل، اپل و آمازون، ساتیا نادلا از مایکروسافت در جلسه استماع پرفروش کنگره در جولای 2020 که سایرین برای کباب کردن طولانی احضار شدند، کنار گذاشته شد.

  مایکروسافت نیز هنوز عضو این جلسه نشده است. تمرکز بر هر اقدامی که توسط رئیس جمهور جو بایدن اعلام شده توسط کمیسیون تجارت فدرال تقویت شده رئیس جمهور جو بایدن.

  این شرکت که در اوایل دهه 2000 تحت بازرسی طولانی مدت ضد انحصار قرار گرفت و آن را به آستانه فروپاشی رساند، اکنون به یک فعالیت بیشتر می بالد. رویکرد مشارکتی با تنظیم کننده ها یک یادداشت داخلی که توسط رئیس مایکروسافت براد اسمیت نوشته شد و در ماه ژوئن برای کارکنان ارسال شد، استراتژی شرکت را تشریح کرد.

  "روزهای زیادی وجود خواهد داشت که برخی در بخش فناوری با صدای بلند از خطرات مقررات شکایت خواهند کرد." یادداشتی که این شرکت با FT به اشتراک گذاشت. "خطرات واقعی وجود دارد، و آنها نیاز به یک دادرسی عادلانه دارند. اما به عنوان یک شرکت، ما همچنان بیشتر بر روی سازگاری با مقررات متمرکز خواهیم بود تا مبارزه با آن."


  تگ ها:

  شکاف , بزرگ , فناوری , منجر , نابودی , انجمن , اینترنت


  v 10
خبرهای دیگر از سیاست فنی