خبر

 • تک بورد - شهر نیویورک اتصالات گاز طبیعی جدید را در گامی به سوی آینده تمام برقی ممنوع کرد

  شهر نیویورک اتصالات گاز طبیعی جدید را در گامی به سوی آینده تمام برقی ممنوع کرد


  1 ماه قبل

  «نسل بعدی ساختمان‌ها برقی خواهند شد.»
  شورای شهر نیویورک امروز به ممنوعیت گاز طبیعی در ساختمان‌های جدید رأی داد و بزرگترین شهر کشور را در پیشروی تلاش‌های ملی برای حذف سوخت‌های فسیلی و گلخانه‌ای قوی قرار داد. گاز.

  این لایحه اتصال گاز طبیعی و تجهیزات نفت سوز را در ساختمان‌های جدید زیر هفت طبقه از سال 2023 و تمام ساختمان‌های جدید از سال 2027 ممنوع می‌کند. تمام برقی بیمارستان ها، کارخانه ها، خشکشویی ها و آشپزخانه های تجاری نیز معاف هستند. شهردار بیل دی بلازیو گفته است که این لایحه را امضا خواهد کرد.

  این شهر اولین جایی نیست که اقدام به چنین کاری می کند. سایر شهرهای کوچکتر مانند بروکلین، ماساچوست، و سن خوزه و برکلی، کالیفرنیا، ممنوعیت های مشابهی را برای اتصالات جدید وضع کرده اند، اما شهر نیویورک تا به امروز بزرگترین است. حدود 40 درصد از انتشار گازهای گلخانه‌ای آن از دیگ‌ها، کوره‌ها و بخاری‌های آب گرم ناشی می‌شود.

  ادامه مطلب

  خانه سبز من: 90,000 دلار در ارتقاء فناوری تمیز، 20,000 دلار در معافیت های مالیاتی ساختمان های جدید در شهر از پمپ های حرارتی برای گرمایش، تهویه مطبوع و آب گرم استفاده خواهند کرد. ممکن است آنقدرها هم که به نظر می رسد کشش نباشد. حتی در ماه‌های سردتر، پمپ‌های حرارتی منبع هوا حداقل دو برابر بهترین کوره‌های گاز طبیعی کارآمد هستند و در شرایط ایده‌آل‌تر، می‌توانند تا ۴.۵ برابر انرژی مصرف‌شده گرما را انتقال دهند. در شهر نیویورک، آنها تقریباً سه برابر کارآمدتر از کوره های گازی هستند و مزیت اضافی ارائه تهویه مطبوع در تابستان را دارند. پمپ‌های حرارتی منبع زمینی که بر دمای نسبتاً پایدار زیرزمینی متکی هستند، معمولاً چهار برابر بیشتر از انرژی مصرفی خود گرما دارند.

  انتظار می رود که شبکه بتواند این بار را تحمل کند. حتی بدون ارتقاء، شورای سبز شهری تخمین می زند که اوج بار زمستانی شهر نیویورک بیش از 40 درصد کمتر از تابستان است، زمانی که استفاده از تهویه مطبوع تقاضا را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

  این اقدام با مخالفت آمریکایی ها مواجه شد. مؤسسه نفت و اکسون موبایل، که طبق گزارش‌ها، تبلیغات فیسبوکی را منتشر کردند و از مردم می‌خواستند «حمایت خود را از اجاق‌های گاز ابراز کنند». گامبیت اجاق گاز جدیدترین تلاش لابی‌های سوخت فسیلی برای تحت تأثیر قرار دادن مردم بوده است - مردم واقعاً اهمیتی نمی‌دهند که گرمای آنها از کجا می‌آید، اما آنها ارتباط نزدیک‌تری با اجاق‌های خود دارند. با این حال، جدای از برخی تکنیک‌ها که به شعله باز نیاز دارند، بیشتر افراد بهتر است از محدوده‌های القایی استفاده کنند که بسیار سریع‌تر گرم می‌شوند و بدون خطر پرتاب بخارات سمی به خانه‌هایشان کارآمدتر عمل می‌کنند.

  ادامه مطلب

  با توجه به نشت متان، آیا حرکت از زغال سنگ به گاز طبیعی بسیار خوب است؟ در سال های اخیر، احساسات علیه گاز طبیعی تبدیل شده است. زمانی سوخت فسیلی به عنوان راهی برای از بین بردن زغال سنگ کثیف و در عین حال ایجاد ظرفیت انرژی تجدیدپذیر در نظر گرفته می شد. اما تحقیقات نشان داده است که با در نظر گرفتن نشت در سیستم های تولید و توزیع، گاز طبیعی در برخی شرایط می تواند بدتر از زغال سنگ برای آب و هوا باشد. به این دلیل که متان، یکی از اجزای اصلی آن، یک گاز گلخانه‌ای قوی است که در طول ۲۰ سال، اتمسفر را ۸۶ برابر بیشتر از دی‌اکسید کربن گرم می‌کند. این بدان معناست که حتی نشتی‌های کوچک نیز می‌توانند تأثیر زیادی داشته باشند، و در شهرهای قدیمی‌تر مانند نیویورک، که زیرساخت گاز قدیمی دارند، نشت‌ها گسترده است.

  قبل از رای‌گیری امروز، شهر ساختمان‌های جدید را تجزیه و تحلیل کرد و تشخیص داد که قبوض آب و برق سازه‌های تمام الکتریکی با سیستم‌های گازی در سازه‌های قدیمی‌تر رقابتی است، تا حدی به این دلیل که ساختمان‌های جدیدتر آب‌بندی و عایق‌تر هستند. شهر نیویورک در حال حاضر دارای چندین ساختمان تمام برقی است و یک برج برقی 44 طبقه قرار است در سال 2024 تکمیل شود.

  کارشناسان فکر می کنند که ممنوعیت گاز طبیعی در این شهر می تواند الگویی برای آن باشد. دیگران. بن فورناس، مدیر آب و هوا و پایداری شهر، به E&E News گفت: «ما بزرگ هستیم، متراکم هستیم، ما پیچیده هستیم، ما هر چهار فصل را داریم. ما یک نشانگر می گذاریم و می گوییم نسل بعدی ساختمان ها الکتریکی خواهند بود. ما می خواهیم الگویی برای جهان باشیم."


  تگ ها:

  نیویورک , اتصالات , طبیعی , جدید , گامی , آینده , تمام , برقی , ممنوع


  v 10
خبرهای دیگر از سیاست فنی