نیویورک در این هفته موضع تهاجمی در قبال سوخت های فسیلی اتخاذ کرد و عملاً توسعه نی">

خبر

 • تک بورد - سوخت های فسیلی در نیویورک محکوم به فنا هستند زیرا تنظیم کننده نیروگاه های گازی جدید را مسدود می کند

  سوخت های فسیلی در نیویورک محکوم به فنا هستند زیرا تنظیم کننده نیروگاه های گازی جدید را مسدود می کند
  10 روز و 13 ساعت قبل

  نیروگاه های جدید سوخت فسیلی با قانون آب و هوای ایالت "ناسازگار" هستند.
  نیویورک در این هفته موضع تهاجمی در قبال سوخت های فسیلی اتخاذ کرد و عملاً توسعه نیروگاه های جدید سوخت فسیلی در این ایالت را از بین برد. وزارت حفاظت از محیط زیست مجوز دو نیروگاه گاز طبیعی پیشنهادی را رد کرد و گفت که این دو نیروگاه با قانون آب و هوای ایالت که خواستار پایان دادن به برق تولید شده از سوخت فسیلی تا سال 2040 است، نا

  اگرچه نیروگاه‌های پیشنهادی کارآمدتر از نیروگاه‌هایی هستند که در حال حاضر در حال کار هستند، اما آژانس دولتی گفت که این نیروگاه‌ها مقادیر «قابل توجهی» آلودگی ایجاد می‌کنند و ساخت آن‌ها در حال حاضر، کمتر از 20 سال از تاریخ هدف‌گذاری برای انتشار خالص صفر است. با آنچه قانون آب و هوا مورد نیاز است، "ناسازگار" خواهد بود.

  قانون آب و هوای نیویورک آلاینده ها را ملزم می کند که دو منبع انتشار را در نظر بگیرند: از خود نیروگاه ها و از زنجیره تامین گاز طبیعی. تصمیم‌ها می‌گویند هنگامی که مورد دوم گنجانده شد - ارقامی که در گذشته تقریباً همیشه هنگام تعیین آلودگی یک نیروگاه نادیده گرفته می‌شدند - انتشارات به سرعت از آستانه‌های DEC فراتر رفت. p>Danskammer Energy پیشنهاد کرده بود که یک توربین گازی جدید به نیروگاه 532 مگاواتی نیوبرگ خود اضافه کند که در مواقع پر تقاضا کار می کند تا این نیروگاه بتواند به طور معمول کار کند. NRG جایگزینی توربین های 50 ساله را در نیروگاه 647 مگاواتی خود در آستوریا، کوئینز پیشنهاد کرده بود.

  این دو شرکت هر دو استدلال کردند که نیروگاه های گازی به پایدار نگه داشتن شبکه برق به عنوان خورشیدی متناوب تر کمک خواهند کرد. و نیروی بادی آنلاین شد و ادعا کرد که توربین‌های جدید منابع قدیمی‌تر و کثیف‌تر را از شبکه جابه‌جا خواهند کرد. اقلیت کوچکی از گیاهان هر دو شرکت همچنین گفتند که تا تاریخ صفر خالص 2040، آنها از گاز طبیعی به هیدروژن یا گاز طبیعی تجدیدپذیر، یک اصطلاح صنعتی که به متان استخراج شده از منابعی مانند محل های دفن زباله و کود حیوانی اشاره دارد، تغییر خواهند کرد.

  اما DEC هیچ یک از این استدلال ها را قانع کننده ندید. این آژانس خاطرنشان کرد که هیدروژن در حال حاضر به عنوان سوخت برای نیروگاه‌های احتراقی بزرگ استفاده نمی‌شود و گاز طبیعی تجدیدپذیر، در حالی که در مقیاس‌های کوچک موجود است، امروز به اندازه کافی قابل توجه نیست. در یک تصمیم آمده است: "به طور کلی، برنامه متقاضی برای انطباق با الزامات تولید بدون انتشار قانون آب و هوا تا سال 2040 نامشخص و گمانه‌زنی است." نشان می دهد که نیروگاه های جدید انتشار گازهای گلخانه ای را در جای دیگری از شبکه جابجا می کنند. به گفته آژانس، مشکل این بود که مدل‌سازی آن‌ها بر مفروضات بسیار زیادی متکی بود - به‌ویژه «کاهش‌های پیش‌بینی‌شده که می‌توانست در سایر منابع انتشار گازهای گلخانه‌ای در سراسر ایالت رخ دهد» (تاکید در اصل). به عبارت دیگر، از آنجایی که هیچ یک از شرکت‌ها نمی‌توانند اقدامات آلاینده‌های دیگر را کنترل کنند، آنها نمی‌توانند کاهش‌های سوداگرانه را در جاهای دیگر به حساب خود بیاورند.

  «انکار پروژه‌هایی مانند Astoria صرفاً یک سیاست عمومی کوته‌بینانه و بد است. تام اتکینز، معاون توسعه NRG Energy در بیانیه ای به Ars گفت. "پروژه جایگزینی آستوریا NRG کاهش فوری در انتشار گازهای گلخانه ای ایجاد می کرد و در آینده به طور کامل به هیدروژن سبز تبدیل می شد." خواهد شد. طبق مقررات فعلی انتشار گازهای گلخانه ای، آستوریا قرار است در سال 2023 تعطیل شود.

خبرهای دیگر از سیاست فنی